Podle 123 hodnocení
Rezidence U prince č. 2 nabízí ubytování v destinaci Jičín. Autobusová zastávka Strážné se nachází 43 km odtud. Tento apartmán nabízí neplacené soukromé parkoviště, přepážku s turistickými informacemi a bezplatné Wi-Fi.
Tento apartmán má 1 ložnici, obývací prostor, kuchyňský kout s kompletním vybavením a 1 koupelnu. Apartmán má také koupelnu.
Rezidence U prince č. 2 nabízí snídani formou bufetu nebo kontinentální snídani.
V ubytování Rezidence U prince č. 2 je k dispozici pronájem jízdního kola.
Letiště Pardubice leží 75 km od ubytování.
Nedaleké hotely a jiné ubytování Rezidence U prince č.3 (0 m), Apartmán U krále - 1 (15 m), Apartmán U krále - 3 (18 m), Hotel U Krále (24 m), Apartmán U krále - 2 (24 m), Apartman Centrum (28 m), Apartman VAJB (81 m), Apartmán Anežka 2 (85 m), Apartmán Anežka 3 s vířivou vanou (86 m),
V tomto ubytování se nemohou konat rozlučky se svobodou a jiné podobné oslavy.
Informujte prosím o svém předpokládaném čase příjezdu předem. Tuto informaci můžete napsat do políčka pro zvláštní požadavky při rezervaci nebo se obraťte přímo na ubytování. Kontaktní údaje jsou uvedeny v potvrzení rezervace.
The apartment features 1 bedroom, 1 bathroom and a kitchenette. The apartment's kitchenette is available for cooking and storing food. This apartment provides heating and a flat-screen TV. The unit offers 3 beds.
Při výběru Rezidence U prince č. 2 si přečtěte recenze ostatních hostů.
Ceny v hotelu Rezidence U prince č. 2 začínají od:
Chcete se podívat na ceny a nejlepší nabídky? Stačí, když vyberete termín.
Parkovací místo, Bezplatné parkování, Soukromé parkovací místo, Wi-Fi v celém objektu
Turistika pěšky
Připojení k internetu, Bezdrátový internet, Bezplatné Wi-Fi
Informace pro turisty
Nekuřácké ubytování , Všechny nekuřácké prostory
Zaměstnanci dodržují všechna bezpečnostní opatření nařízená místními úřady, Dezinfekce rukou v ubytovací jednotce i v hlavních prostorách
Možnost bezhotovostní platby, Dodržování pravidel fyzického odstupu, Přepážky či jiné překážky mezi hosty a personálem v potřebných situacích
Praní ložního prádla, osušek a dalšího textilu v souladu s pokyny místních úřadů, Dezinfekce ubytovacích prostor před příjezdem nových hostů
Bezplatné Wi-Fi! Internetové služby jsou k dispozici. WiFi je k dispozici. Bezplatné WiFi je k dispozici. WiFi je k dispozici ve všech prostorách.
Bezplatné parkování! K dispozici je bezplatné parkování. K dispozici je soukromé parkování.
Od 15:00:00 Do 22:00:00
Od 08:00:00 Do 10:00:00
Hosté musí být starší 18 let pro check-in. Vítáme děti všech věkových kategorií.
Domácí mazlíčci nejsou povoleni.
Několika jednoduchými kliknutími můžete najít objekt Rezidence U prince č. 2. Stačí zadat jeho souřadnice do mapové aplikace - jste na cestě k místu v mžiku oka. - 50.437673,15.350448
Rezidence U prince č. 2 ví, že připojení je důležité, a proto nabízí všem svým hostům bezplatný přístup k internetu! Zůstaňte v obraze bez obav z poplatků za data.
Vítejte! Naše nemovitost nabízí bezplatné parkování pro všechny své hosty - bez závazků! Na co ještě čekáte? Přijďte a zažijte pohodlí našeho bezplatného parkování ještě dnes.
Check-in v Rezidence U prince č. 2 začíná na 15:00:00 a check-out je před 10:00:00.
Jakmile provedete rezervaci na Rezidence U prince č. 2, sdělíme vám kontaktní údaje vašeho hostitele, abyste je mohli kontaktovat přímo.
Hotely - Česká republika — Hájenka Kozlov, Hotel Bohemia, Apartment Viva Vrchlabí A41, Penzion Mítkov, Blueground Prague 7 renovated student housing PRG-59,
Více destinací — Hotely v Balugães, Hotely v Goma, Hotely v Narsaq, Hotely v Woodlands Extension,









