Podle 12 hodnocení
Revo - Pavilion Bkt Jalil at VVIP se nachází v Kuala Lumpur a poskytuje soukromý bazén a bezplatné Wi-Fi. Z ubytování se otevírá výhled do zahrady. Axiata Arena se nachází 4,5 km odtud a Mid Valley Megamall 9,2 km.
Tento apartmán s klimatizací má 1 ložnici, TV s plochou obrazovkou a kuchyň s myčkou nádobí a mikrovlnnou troubou.
Thean Hou Temple se nachází 11 km od ubytování Revo - Pavilion Bkt Jalil at VVIP a Berjaya Times Square 14 km daleko. Letiště Sultan Abdul Aziz Shah leží 19 km od ubytování.
Nedaleké hotely a jiné ubytování FREE Parking REVO 2 Bedrooms Bukit Jalil L13A (46 m), Cozy Suite - Revo Aurora l Pavilion Bukit Jalil l Axiata Arena Stadium 5A (51 m), REVO Pavilion SkyPool LS09 (52 m), FREE Parking REVO 2 Bedrooms Bukit Jalil L28 (56 m), Pavilion 2 Revo l Rooftop Swimming Pool LS15 (58 m), Pavilion 2 Revol Sky Pool 2-3 pax LS25 (59 m), REVO Pavilion2 Skypool 4-5pax (62 m), Revo Bukit Jalil - Pavillion Stadium Bukit Jalil & Axiata (66 m), Aurora Place Pavilion Bukit Jalil by The Cynefin (67 m), 2BR Family Suites Pavilion 2 City View #19 (69 m),
V tomto ubytování se nemohou konat rozlučky se svobodou a jiné podobné oslavy.
The private pool is the standout feature of this apartment. The apartment's kitchen, which has a dishwasher and a microwave, is available for cooking and storing food. The apartment features air conditioning, a washing machine, a high chair for children, a flat-screen TV, as well as garden views. The unit has 1 bed.
Při výběru Revo - Pavilion Bkt Jalil at VVIP si přečtěte recenze ostatních hostů.
Ceny v hotelu Revo - Pavilion Bkt Jalil at VVIP začínají od:
Chcete se podívat na ceny a nejlepší nabídky? Stačí, když vyberete termín.
Parkovací místo, Parkování v areálu, Wi-Fi v celém objektu
Připojení k internetu, Bezdrátový internet, Bezplatné Wi-Fi
Plavecký bazén, Koupací bazén
Výtahová zařízení , Všechny nekuřácké prostory , Klimatizační zařízení
Bezplatné Wi-Fi! Internetové služby jsou k dispozici. WiFi je k dispozici. Bezplatné WiFi je k dispozici. WiFi je k dispozici ve všech prostorách.
Parkování je k dispozici na místě.
Od 15:00:00
Do 11:00:00
Hosté musí být starší 18 let pro check-in. Vítáme děti všech věkových kategorií. Ubytování může vyžadovat kauci ve výši 150.00 MYR.
Domácí mazlíčci nejsou povoleni.
Hledáte Revo - Pavilion Bkt Jalil at VVIP? Už nehledejte! Vezměte si GPS a vydejte se na tyto souřadnice - dovedou vás tam v žádném okamžiku. - 3.053533,101.670222
Revo - Pavilion Bkt Jalil at VVIP ví, co je pro své hosty důležité, proto poskytuje bezplatný přístup k internetu! Zůstaňte během svého pobytu ve spojení a využijte toho na maximum.
Check-in v Revo - Pavilion Bkt Jalil at VVIP začíná na 15:00:00 a check-out je před 11:00:00.
Jakmile provedete rezervaci na Revo - Pavilion Bkt Jalil at VVIP, sdělíme vám kontaktní údaje vašeho hostitele, abyste je mohli kontaktovat přímo.









