Refugio do Poeta se nachází v destinaci Belém a nabízí zahradu, sdílený lounge, terasu a ubytování s bezplatným Wi-Fi a výhledem na řeku. Tento prázdninový dům s balkonem se nachází v oblasti, kde se můžete věnovat pěší turistice, jízdě na kánoi a dalším aktivitám.
Tento prázdninový dům s klimatizací má 5 ložnice, obývací prostor, kuchyň s kompletním vybavením včetně lednice a trouby a 6 koupelny. Tento prázdninový dům poskytuje také TV s plochou obrazovkou a koupelnu s fénem.
Mezinárodní letiště Júlio Cezar Ribeiro – Belém / Val de Cans leží 15 km od ubytování a ubytování nabízí dopravu zdarma.
Nedaleké hotely a jiné ubytování SUITE MINOTAURO ILHA Da FANTASIA (702 m), SUITE BANGALÔ ILHA Da FANTASIA (729 m), Casa Porto Maracuja Ilha do Combu (2.51 km), Chalé das Torres (2.81 km), Ilha do Combu Belém Amazônia - Casa Combu Criativo (2.81 km), Apartamento temporada COP30 UFPA Belém (2.82 km), Lio (2.83 km), Apartamento (2.85 km), Casa Apart para COP 30 (2.87 km), House COP30 (2.90 km),
Informujte prosím o svém předpokládaném čase příjezdu předem. Tuto informaci můžete napsat do políčka pro zvláštní požadavky při rezervaci nebo se obraťte přímo na ubytování. Kontaktní údaje jsou uvedeny v potvrzení rezervace.
Provozováno soukromým hostitelem
This air-conditioned holiday home comes with 1 living room, 5 separate bedrooms and 6 bathrooms with a hairdryer. In the well-equipped kitchen, guests will find a stovetop, a refrigerator, kitchenware and an oven. Guests can make the most of a terrace and lake views. The unit has 7 beds.
Při výběru Refugio do Poeta si přečtěte recenze ostatních hostů.
Ceny v hotelu Refugio do Poeta začínají od:
Chcete se podívat na ceny a nejlepší nabídky? Stačí, když vyberete termín.
Domácí mazlíčci povoleni, Wi-Fi v celém objektu
Kánoování, Turistika pěšky
Připojení k internetu, Bezdrátový internet, Bezplatné Wi-Fi
Grilování
Opalovací lehátka nebo plážová křesla
Kyvadlová doprava zdarma, Kyvadlový autobus
Osobní přihlašování/odhlašování
Zahrada , Patio , Společná kuchyňská zóna , Společenský prostor , Venkovní sezení
Venkovní dětská hřiště
Nekuřácké ubytování , Rodinné ubytování , Klimatizační zařízení
Venkovní bezpečnostní kamery, Hasicí zařízení
Zaměstnanci dodržují všechna bezpečnostní opatření nařízená místními úřady, Dezinfekce rukou v ubytovací jednotce i v hlavních prostorách
Možnost bezhotovostní platby, Přepážky či jiné překážky mezi hosty a personálem v potřebných situacích
Dezinfekční prostředky účinné proti COVID-19, Praní ložního prádla, osušek a dalšího textilu v souladu s pokyny místních úřadů, Dezinfekce ubytovacích prostor před příjezdem nových hostů, Uzavření ubytovacích jednotek po úklidu, Možnost odmítnout čistící služby v ubytovací jednotce během pobytu
Dodržování pravidel fyzického odstupu v restauracích a jídelnách, Dezinfekce všech talířů, příborů, sklenic a dalšího kuchyňského náčiní
Bezplatné Wi-Fi! Internetové služby jsou k dispozici. WiFi je k dispozici. Bezplatné WiFi je k dispozici. WiFi je k dispozici ve všech prostorách.
Parking information is not available.
Od 08:00:00 Do 17:00:00
Od 08:00:00 Do 17:00:00
Hosté musí být starší 18 let pro check-in. Vítáme děti všech věkových kategorií.
Domácí zvířata jsou povolena. Žádné poplatky.
Pokud hledáte objekt Refugio do Poeta, stačí zadat tyto souřadnice a dovedou vás přímo tam! - -1.48414,-48.433493
Refugio do Poeta má skvělou nabídku pro své hosty - bezplatný přístup k internetu! Během cesty se již nemusíte starat o další poplatky za data. Nyní můžete zůstat ve spojení a volně prozkoumávat webové stránky.
Check-in v Refugio do Poeta začíná na 08:00:00 a check-out je před 17:00:00.
Jakmile provedete rezervaci na Refugio do Poeta, sdělíme vám kontaktní údaje vašeho hostitele, abyste je mohli kontaktovat přímo.
Hotely - Brazílie — Novo lar Camboriu Park Frente Mar, Villa Don, Angra dos Reis Flat Suíte no Portogalo, BH06 - Barra Seca · BH6: Gostosa, Espaçosa, Com Ar - 200 mts da praia, Apartamento em Pitangueiras, Guarujá 50mt da praia,
Více destinací — Hotely v Chelston, Hotely v Agat, Hotely v Cantora, Hotely v Samson, Hotely v Maganga,









