Rea's flat se nachází v destinaci Korçë. Prameny u jezera Ohrid je 43 km daleko a Monastery Saint Naum 43 km. 5. Některé pokoje disponují balkonem s výhledem na hory.
Nedaleké hotely a jiné ubytování Snowy home Korce (91 m), Gold Hotel (105 m), Petro apartment KORCE (121 m), Pippa (136 m), Trako`s Home (142 m), Elegance Boutique Hotel (142 m), Mergan Hotel (143 m), Nina house (150 m), PERLES Apartament KORCE (167 m),
V tomto ubytování se nemohou konat rozlučky se svobodou a jiné podobné oslavy.
Provozováno soukromým hostitelem
The double room provides heating and a balcony. The unit offers 2 beds.
The double room offers a wardrobe, heating, as well as a private bathroom boasting a bath and a shower. The unit has 2 beds.
Při výběru Rea's flat si přečtěte recenze ostatních hostů.
Ceny v hotelu Rea's flat začínají od:
Chcete se podívat na ceny a nejlepší nabídky? Stačí, když vyberete termín.
Parkovací místo, Bezplatné parkování, Parkování v areálu
Všechny nekuřácké prostory
Informace o internetu nejsou k dispozici.
Bezplatné parkování! K dispozici je bezplatné parkování. Parkování je k dispozici na místě.
Od 08:00:00 Do 23:00:00
Od 08:00:00 Do 11:00:00
Hosté musí být starší 18 let pro check-in. Vítáme děti všech věkových kategorií.
Domácí mazlíčci nejsou povoleni.
Pokud hledáte Rea's flat, jejich souřadnice vás tam mohou dostat v žádném okamžiku! - 40.624758,20.778418
V Rea's flat můžete být v klidu s vědomím, že parkování je o jednu věc, o kterou se nemusíte starat - je to zcela zdarma pro lidi, kteří u nás pobývají!
Check-in v Rea's flat začíná na 08:00:00 a check-out je před 11:00:00.
Jakmile provedete rezervaci na Rea's flat, sdělíme vám kontaktní údaje vašeho hostitele, abyste je mohli kontaktovat přímo.
Hotely - Albánie — Vila Dura, Lake Campground Silvano, Central Inn, New Bazaar Apartment, Citycenter apartment, G-Apartment,
Více destinací — Hotely v Saint Lucy, Hotely v La Plaine, Hotely v Tripoli, Hotely v Ywama, Hotely v Ngermid,