Podle 23 hodnocení
RAXI se nachází v destinaci Torrevieja a nabízí ubytování s klimatizací, které se může pochlubit soukromým bazénem, balkonem a výhledem na bazén. Tento apartmán se nachází v budově z roku 1983. Pláž Playa de los Náufragos se nachází 200 metrů odtud a Golfové hřiště Las Colinas 10 km.
Tento apartmán má 2 ložnice, 1 koupelnu, ložní prádlo, ručníky, TV s plochou obrazovkou se satelitními programy, jídelní část a kuchyň s kompletním vybavením. Může se pochlubit také terasou s výhledem na moře. Koupelna je vybavená bidetem, vanou a fénem.
Na místě je k dispozici venkovní bazén a v blízkém okolí ubytování RAXI se můžete věnovat rybaření.
Villamartin Plaza se nachází 10 km od ubytování RAXI a Salinas de Santa Pola Nature Reserve 28 km od ubytování. Mezinárodní letiště Región de Murcia leží 53 km daleko.
Nedaleké hotely a jiné ubytování Playa de Los Naufragos Cozy Apartment with Pool (2 m), Los Naufragos Beach apartment - By Welcomely (2 m), Cozy Summer Apartment (2 m), Apartament Sofia (7 m), Espanatour Vega Baja (7 m), Apartamento a 100m de la playa (8 m), 141 Apartamento Soleado (45 m), Chief's Apartment (46 m), 040 Apartamento Norra (47 m),
V tomto ubytování se nemohou konat rozlučky se svobodou a jiné podobné oslavy.
Provozováno soukromým hostitelem
This apartment features a pool with a view. Featuring a private entrance, this air-conditioned apartment is comprised of a kitchen, 2 bedrooms and 1 bathroom with a bath and a bidet. The well-fitted kitchen features a stovetop, a refrigerator, kitchenware and an oven. Boasting a terrace with sea views, this apartment also offers a washing machine and a flat-screen TV with satellite channels. The unit offers 3 beds.
Při výběru RAXI si přečtěte recenze ostatních hostů.
Ceny v hotelu RAXI začínají od:
Chcete se podívat na ceny a nejlepší nabídky? Stačí, když vyberete termín.
Parkovací místo, Bezplatné parkování
Sportovní rybolov, Turistika pěšky, Potápěčské aktivity, Vodní park, Pobřeží
Bazén venkovní, Pobřeží, Plavecký bazén, Koupací bazén
Transfer z/na letiště, Kyvadlová doprava za příplatek, Transfer z letiště za poplatek, Kyvadlový autobus
Osobní přihlašování/odhlašování, Vydání faktury
Patio , Slunná terasa , Venkovní sezení , Místa pro piknik
Nekuřácké ubytování , Všechny nekuřácké prostory , Klimatizační zařízení
Hasicí zařízení
Informace o internetu nejsou k dispozici.
Bezplatné parkování! K dispozici je bezplatné parkování.
Od 15:00:00 Do 23:00:00
Od 11:00:00 Do 11:00:00
Děti ve věku od 0 do 2 let bydlí zdarma při použití dětská postýlka. Hosté musí být starší 18 let pro check-in. Vítáme děti všech věkových kategorií. Ubytování může vyžadovat kauci ve výši 200.00 EUR.
Domácí mazlíčci nejsou povoleni.
Pokud chcete najít objekt RAXI, stačí zadat tyto souřadnice a rychle se tam dostat! - 37.97097,-0.697091
Hosté si mohou vychutnat pobyt bez stresu v tomto ubytování, protože parkování je zdarma!
Check-in v RAXI začíná na 15:00:00 a check-out je před 11:00:00.
Jakmile provedete rezervaci na RAXI, sdělíme vám kontaktní údaje vašeho hostitele, abyste je mohli kontaktovat přímo.
Hotely - Španělsko — Las Brisas Mojacar Home, CAN MARTINEZ Calella Beach Boutique Apartment, Villa Pandora, Villa Stella Maris Luxury 4BR Pool Beach, Habitaciones Ernesto,
Více destinací — Hotely v Guilhabreu, Hotely v Panadží, Hotely v Duhok, Hotely v Chilumba, Hotely v Arawa,









