Radiant 2BR with Assistant Room at Citywalk Residential Building 7, Al Wasl by Deluxe Holiday Homes, Dubaj

●●●●●
Rezervace, ubytování, recenze hostů, fotogalerie, ceny
  • ​City Walk​7, Happiness street ​Al Wasl, Jumeirah, Dubaj, Spojené arabské emiráty Spojené arabské emiráty - Zobrazit na mapě
Typ ubytování: Apartmán
Ukázat ceny
Rychlý popis

Radiant 2BR with Assistant Room at Citywalk Residential Building 7, Al Wasl by Deluxe Holiday Homes se nachází ve čtvrti Al Wasl v destinaci Dubaj. City Walk Mall se nachází 1,2 km odtud, Dubai Mall 3,1 km a Burdž Chalífa 1,8 km. Toto ubytování s klimatizací poskytuje Wi-Fi zdarma a na místě je k dispozici také soukromé parkoviště. Pláž Mercato Beach se nachází 2,6 km odtud.

Tento apartmán má 3 ložnice, 3 koupelny, ložní prádlo, ručníky, TV s plochou obrazovkou s kabelovými programy, jídelní část a kuchyň s kompletním vybavením. Může se pochlubit také balkonem s výhledem na město. Koupelna je vybavená bidetem, pračkou, bezplatnými toaletními potřebami a fénem.

Vedle vekovního bazénu poskytuje Radiant 2BR with Assistant Room at Citywalk Residential Building 7, Al Wasl by Deluxe Holiday Homes také dětské hřiště.

Dubajská fontána se nachází 4,4 km od ubytování Radiant 2BR with Assistant Room at Citywalk Residential Building 7, Al Wasl by Deluxe Holiday Homes a Dubai World Trade Centre je 4,9 km daleko. Mezinárodní letiště Dubaj leží 13 km od ubytování.

Vybavení
Detektor kouře v bezpečnostním systému našeho zařízení okamžitě lokalizuje požár, takže se naši hosté mohou cítit klidně a bezpečně. S WiFi připojením a připojením k internetu v každém pokoji nebudete nikdy mimo dosah. Můžete ji použít ihned po příjezdu, takže všechny starosti necháte za sebou! Naše ubytování Radiant 2BR with Assistant Room at Citywalk Residential Building 7, Al Wasl by Deluxe Holiday Homes poskytuje maximální pohodlí s osobní uzamykatelnou skříňkou v ceně vašeho pobytu! Můžete využívat všech našich zařízení a zároveň bezpečně uschovat své cennosti. Tendence k záchvatům zuřivosti! Ať už cestujete služebně nebo za zábavou, čeká na vás perfektní ubytování Radiant 2BR with Assistant Room at Citywalk Residential Building 7, Al Wasl by Deluxe Holiday Homes - rezervujte si pobyt ještě dnes a zažijte pohodlnou dovolenou.

Nedaleké hotely a jiné ubytování Brand New 2BR plus Study with Burj Khalifa View (77 m), City Walk 1BR 6 mins to Dubai Mall & Burj Khalifa (78 m), Spacious 2BR with Maids Room City Walk (78 m), Blueground City Walk gym pool garden DXB-1476 (85 m), Luxury Apartment with Pool, Patio & Gym in City Walk By ĀYA Boutique (86 m), Elegant 2BR with Maids Room City Walk (92 m), FAM Living - City Walk - Urban Staycations (126 m), City walk apartment Specter (141 m), FAM Living - City Walk - Opulent Living (147 m), Airstay - Luxury 3BR plus Guest Room - Steps from CocaCola Arena - Monthly Offer Available! (183 m),

English Deutsch Français Español Català Italiano Nederlands Polski Português Norsk Suomi Svenska Dansk Ελληνικά Русский 日本語 [Nihongo] 简体中文 [Zhongwen]
Důležité informace

V tomto ubytování se nemohou konat rozlučky se svobodou a jiné podobné oslavy.

Zobrazit volné temíny
Typy pokojů / apartmánů
Apartmán se 3 ložnicemiPopis pokoje
více
Fotografie pokoje Apartmán se 3 ložnicemi
Vybavení pokoje
  • Ramínka na oblečení,
  • Automatická pračka,
  • Skříň či šatník,
  • Koše na odpadky,
  • Žehlička na prádlo,
  • Dlažba/Mramorová podlaha,
  • Rozkládací pohovka,
  • Sezení,
  • Sušák na prádlo,
  • Dětské postýlky a lůžka,
  • Klimatizační zařízení
Koupelna
  • Toaletní potřeby zdarma, zdarma hygienické potřeby,
  • Tělový gel,
  • Vlastní koupelna, soukromá koupelna,
  • Fén, vysoušeč vlasů,
  • Vana, koupací vana,
  • Toaletní sprcha,
  • Vana nebo sprcha, koupelna s vanou nebo sprchou,
  • Toaleta, WC,
  • Vlasový šampon,
  • Sprcha, sprchový kout,
  • Další toaleta, navíc WC,
  • Toaletní role
Média a technologie
  • Televize,
  • Kabelové televizní kanály,
  • Televize s plochým displejem
Jídlo a pití
  • Nábytek pro venkovní použití,
  • Kuchyňské náčiní,
  • Myčka nádobí,
  • Jídelní prostor,
  • Chladnička,
  • Rychlovarný konvič,
  • Pec,
  • Vařič,
  • Kávový přístroj,
  • Toustovač,
  • Kuchyně,
  • Mikrovlnka,
  • Stůl pro jídlo
Služby a další
  • Ložní prádlo,
  • Osobní ručníky,
  • Přístup do Executive Lounge
Exteriér a výhled
  • Rozhled,
  • Výhled na městskou část,
  • Balkón
Bezbariérový přístup
  • Vstup do pokoje pomocí výtahu
Zabezpečení
  • Požární detektor,
  • Detektor CO (oxidu uhelnatého),
  • Hasicí přístroj,
  • Zdroje emisí oxidu uhelnatého

The spacious apartment has 3 bedrooms and 3 bathrooms with a bath and free toiletries. The well-equipped kitchen features a stovetop, a refrigerator, a dishwasher and kitchenware. The air-conditioned apartment features a flat-screen TV with cable channels, a washing machine, executive lounge access, a coffee machine as well as city views. The unit has 4 beds.

Hodnocení ubytování Radiant 2BR with Assistant Room at Citywalk Residential Building 7, Al Wasl by Deluxe Holiday Homes

Při výběru Radiant 2BR with Assistant Room at Citywalk Residential Building 7, Al Wasl by Deluxe Holiday Homes si přečtěte recenze ostatních hostů.

Přidat recenzi a hodnocení
Sdílejte své dojmy související s pobytem v tomto místě
Přidat recenzi

Ceny v hotelu Radiant 2BR with Assistant Room at Citywalk Residential Building 7, Al Wasl by Deluxe Holiday Homes

Ceny v hotelu Radiant 2BR with Assistant Room at Citywalk Residential Building 7, Al Wasl by Deluxe Holiday Homes začínají od:
Chcete se podívat na ceny a nejlepší nabídky? Stačí, když vyberete termín.

Ukázat ceny

Vybavení – Radiant 2BR with Assistant Room at Citywalk Residential Building 7, Al Wasl by Deluxe Holiday Homes

Obecné Obecné

Parkovací místo, Bezplatné parkování, Parkování v areálu, Soukromé parkovací místo, Wi-Fi v celém objektu

Služby Služby

Připojení k internetu, Bezdrátový internet, Bezplatné Wi-Fi

Bazén a wellness Bazén a wellness

Posilovna, Bazén venkovní, Plavecký bazén, Koupací bazén

Společné prostory Společné prostory

Venkovní sezení

Služby pro rodiny a zábava Služby pro rodiny a zábava

Dětské hřiště venku

Úklidová služba Úklidová služba

Denní pokojová služba

Různé Různé

Výtahová zařízení , Všechny nekuřácké prostory , Klimatizační zařízení

Zabezpečení Zabezpečení

Bezpečnostní schránka, Strážení 24 hodin denně, Bezpečnostní signalizace, Požární hlásiče, Hasicí zařízení

Bezpečnost Bezpečnost

Zaměstnanci dodržují všechna bezpečnostní opatření nařízená místními úřady, Lékárnička k dispozici

Fyzický odstup Fyzický odstup

Bezkontaktní přihlášení/odhlášení, Možnost bezhotovostní platby

Úklid a desinfekce Úklid a desinfekce

Dezinfekční prostředky účinné proti COVID-19, Praní ložního prádla, osušek a dalšího textilu v souladu s pokyny místních úřadů, Dezinfekce ubytovacích prostor před příjezdem nových hostů, Úklid prováděn profesionálními čistícími společnostmi, Možnost odmítnout čistící služby v ubytovací jednotce během pobytu

Bezpečnost potravin a nápojů Bezpečnost potravin a nápojů

Dezinfekce všech talířů, příborů, sklenic a dalšího kuchyňského náčiní

Internet Internet

Bezplatné Wi-Fi! Internetové služby jsou k dispozici. WiFi je k dispozici. Bezplatné WiFi je k dispozici. WiFi je k dispozici ve všech prostorách.

Parkování Radiant 2BR with Assistant Room at Citywalk Residential Building 7, Al Wasl by Deluxe Holiday Homes Parkování

Bezplatné parkování! K dispozici je bezplatné parkování. Parkování je k dispozici na místě. K dispozici je soukromé parkování.

Podmínky – Radiant 2BR with Assistant Room at Citywalk Residential Building 7, Al Wasl by Deluxe Holiday Homes

Příjezd Radiant 2BR with Assistant Room at Citywalk Residential Building 7, Al Wasl by Deluxe Holiday Homes Příjezd

Od 14:00:00 Do 00:00:00

Odjezd Radiant 2BR with Assistant Room at Citywalk Residential Building 7, Al Wasl by Deluxe Holiday Homes Odjezd

Od 07:00:00 Do 11:00:00

Děti a přistýlky Děti a přistýlky

Děti od 0 let platí 262.50 AED za noc při použití přistýlka. Děti ve věku od 0 do 3 let platí 157.50 AED za noc při použití dětská postýlka. Hosté musí být starší 21 let pro check-in. Vítáme děti všech věkových kategorií. Ubytování může vyžadovat kauci ve výši 1,300.00 AED. Způsob platby kauce: card.

Zvířata Zvířata

Domácí mazlíčci nejsou povoleni.

Personál hovoří těmito jazyky: Personál hovoří těmito jazyky:
       
Kontaktní údaje Radiant 2BR with Assistant Room at Citywalk Residential Building 7, Al Wasl by Deluxe Holiday Homes Kontaktní údaje
☎ telefon
@ Email

Atrakce a poloha Radiant 2BR with Assistant Room at Citywalk Residential Building 7, Al Wasl by Deluxe Holiday Homes v Dubaj

 
Často kladené dotazy
GPS souřadnice Radiant 2BR with Assistant Room at Citywalk Residential Building 7, Al Wasl by Deluxe Holiday Homes.

Pokud hledáte Radiant 2BR with Assistant Room at Citywalk Residential Building 7, Al Wasl by Deluxe Holiday Homes, jejich souřadnice vás tam mohou dostat v žádném okamžiku! - 25.202526,55.262781

Je v Radiant 2BR with Assistant Room at Citywalk Residential Building 7, Al Wasl by Deluxe Holiday Homes internet zdarma?

Radiant 2BR with Assistant Room at Citywalk Residential Building 7, Al Wasl by Deluxe Holiday Homes ví, jak udělat radost vašim hostům - nabízí bezplatné připojení k internetu! Tak směle do toho, využijte tohoto skvělého pohodlí a připojte se.

Je v hotelu Radiant 2BR with Assistant Room at Citywalk Residential Building 7, Al Wasl by Deluxe Holiday Homes bezplatné parkování?

Radiant 2BR with Assistant Room at Citywalk Residential Building 7, Al Wasl by Deluxe Holiday Homes vás zbaví stresu z parkování s volnými místy výhradně pro hosty. Rozlučte se s těžkopádnými vyhledávacími a platebními postupy!

V jakém času je přihlášení na pobyt a odhlášení z pobytu v Radiant 2BR with Assistant Room at Citywalk Residential Building 7, Al Wasl by Deluxe Holiday Homes property?

Check-in v Radiant 2BR with Assistant Room at Citywalk Residential Building 7, Al Wasl by Deluxe Holiday Homes začíná na 14:00:00 a check-out je před 11:00:00.

Jak mohu kontaktovat Radiant 2BR with Assistant Room at Citywalk Residential Building 7, Al Wasl by Deluxe Holiday Homes?

Jakmile provedete rezervaci na Radiant 2BR with Assistant Room at Citywalk Residential Building 7, Al Wasl by Deluxe Holiday Homes, sdělíme vám kontaktní údaje vašeho hostitele, abyste je mohli kontaktovat přímo.