Celkové hodnocení hotelu
Queens se nachází v destinaci Winchcombe, v oblasti, kde se můžete věnovat pěší turistice. Kingsholm Stadium se nachází 25 km odtud a Royal Shakespeare Company 38 km. Tento prázdninový dům poskytuje neplacené soukromé parkoviště, nepřetržitě otevřenou recepci a bezplatné Wi-Fi.
Tento prázdninový dům má 2 ložnice, 2 koupelny, kuchyň s kompletním vybavením včetně jídelní části a lednice a obývací prostor s TV s plochou obrazovkou. Koupelna je vybavená sprchou a bezplatnými toaletními potřebami. K dispozici jsou i ručníky a ložní prádlo.
Coughton Court se nachází 40 km od ubytování Queens a Cotswold Water Park je 44 km daleko.
Nedaleké hotely a jiné ubytování St Kenelm (0 m), Oliver Cromwell (0 m), Emma Dent (0 m), Charles I (0 m), Lady Jane Grey (0 m), Lord High Admiral (0 m), Sudeley Castle Guest Cottage (0 m), Queen Mary (0 m), Prince Rupert (177 m),
In the well-equipped kitchen, guests will find a stovetop, a refrigerator, a dishwasher and kitchenware. The holiday home features a washing machine, a private entrance, a terrace with an inner courtyard view as well as a shared bathroom boasting a walk-in shower. The unit has 4 beds.
Při výběru Queens si přečtěte recenze ostatních hostů.
Ceny v hotelu Queens začínají od:
Chcete se podívat na ceny a nejlepší nabídky? Stačí, když vyberete termín.
Parkovací místo, Bezplatné parkování, Parkování v areálu, Soukromé parkovací místo, Wi-Fi v celém objektu
Golfové hřiště (vzdálenost do 3 km), Sportovní rybolov, Turistika pěšky, Jezdecké aktivity
Připojení k internetu, Bezdrátový internet, Bezplatné Wi-Fi
Doručení potravin
Parkování na ulici
Recepce otevřená 24 hodin, Rychlé přihlášení a odhlášení, Osobní přihlašování/odhlašování, Vydání faktury
Venkovní sezení
Nekuřácké ubytování , Ústřední topení , Všechny nekuřácké prostory , Vstup pomocí klíče
Požární hlásiče, Hasicí zařízení
Bezplatné Wi-Fi! Internetové služby jsou k dispozici. WiFi je k dispozici. Bezplatné WiFi je k dispozici. WiFi je k dispozici ve všech prostorách.
Bezplatné parkování! K dispozici je bezplatné parkování. Parkování je k dispozici na místě. K dispozici je soukromé parkování. Parkování na ulici je k dispozici.
Od 16:00:00 Do 23:30:00
Od 10:00:00 Do 10:00:00
Děti ve věku od 0 do 2 let bydlí zdarma při použití dětská postýlka. Hosté musí být starší 18 let pro check-in. Vítáme děti všech věkových kategorií.
Domácí mazlíčci nejsou povoleni.
Pokud hledáte objekt Queens, stačí zadat tyto souřadnice a budete tam, než se nadějete! - 51.951578,-1.959525
Queens ví, jak důležité je zůstat během svého pobytu ve spojení - nabízí bezplatné Wi-Fi, takže bez ohledu na to, kam vás vaše cesta zavede, síť je vždy na dosah!
Queenszachází se svými hosty jako s VIP a nabízí jim parkování zdarma! Pobyt v nemovitosti se najednou stal trochu sladším.
Check-in v Queens začíná na 16:00:00 a check-out je před 10:00:00.
Jakmile provedete rezervaci na Queens, sdělíme vám kontaktní údaje vašeho hostitele, abyste je mohli kontaktovat přímo.
Hotely - Velká Británie — Helsey Farm Cottages, SeasideEscape-2Br-Sleeps4-Parking-PetsOK-Fireplace, House Property, Nelson Road - 3 Bed Terrace in Yarmouth, 2 bedroom Flat 1 Min to DLR and Free Gated Parking,
Více destinací — Hotely v Pittsford, Hotely v Bayahibe, Hotely v Apowa, Hotely v Pagamã, Hotely v Aït Moussa Ou Amar,









