Podle 21 hodnocení
Profumo Barocco 1 se nachází v destinaci Noto a nabízí ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Cattedrale di Noto se nachází 500 metrů daleko, Přírodní rezervace Vendicari 13 km a Archaeological Park of Neapolis 40 km. Fontana di Diana se nachází 40 km od tohoto prázdninového domu a Syracuse Cathedral 41 km.
Tento prázdninový dům má 2 ložnice, 1 koupelnu, ložní prádlo, ručníky, TV s plochou obrazovkou, jídelní část a kuchyň s kompletním vybavením. Může se pochlubit také terasou s výhledem do zahrady. Tento prázdninový dům s klimatizací poskytuje také posezení, pračku a koupelnu s fénem.
Tempio di Apollo se nachází 40 km od ubytování Profumo Barocco 1 a Přístav Picollo 40 km daleko. Letiště Comiso leží 72 km od ubytování.
Nedaleké hotely a jiné ubytování House with Garden (2 m), Casa Novella con Terrazza by Wonderful Italy (85 m), Palazzo Di Lorenzo - Exclusive Palace with Panoramic Terrace and Minipool (87 m), Panorama Suites Noto - Adults Only (91 m), CASì (98 m), House&Villas - Terrazza di Erika (100 m), Casa Gelsomino by Wonderful Italy (101 m), A Calata (104 m), Dimore Sicule Noto (107 m), Casa Maria Rita (108 m),
Informujte prosím o svém předpokládaném čase příjezdu předem. Tuto informaci můžete napsat do políčka pro zvláštní požadavky při rezervaci nebo se obraťte přímo na ubytování. Kontaktní údaje jsou uvedeny v potvrzení rezervace.
V tomto ubytování se nemohou konat rozlučky se svobodou a jiné podobné oslavy.
Boasting a private entrance, this air-conditioned holiday home features a kitchen, 2 bedrooms and 1 bathroom with a shower and a bidet. In the kitchen, guests will find a stovetop, a refrigerator, kitchenware and an oven. Featuring a terrace with garden views, this holiday home also features a washing machine and a flat-screen TV. The unit has 3 beds.
Při výběru Profumo Barocco 1 si přečtěte recenze ostatních hostů.
Ceny v hotelu Profumo Barocco 1 začínají od:
Chcete se podívat na ceny a nejlepší nabídky? Stačí, když vyberete termín.
Parkovací místo, Domácí mazlíčci povoleni, Bezplatné parkování
Připojení k internetu, Bezdrátový internet, Bezplatné Wi-Fi
Parkování na ulici
Vydání faktury
Patio
Nekuřácké ubytování , Rodinné ubytování , Ústřední topení , Všechny nekuřácké prostory , Klimatizační zařízení , Krmítka pro domácí zvířata
Dezinfekce rukou v ubytovací jednotce i v hlavních prostorách, Lékárnička k dispozici
Dodržování pravidel fyzického odstupu
Dezinfekce ubytovacích prostor před příjezdem nových hostů
Bezplatné Wi-Fi! Internetové služby jsou k dispozici. WiFi je k dispozici. Bezplatné WiFi je k dispozici.
Bezplatné parkování! K dispozici je bezplatné parkování. Parkování na ulici je k dispozici.
Od 13:00:00 Do 20:00:00
Od 08:00:00 Do 10:00:00
Hosté musí být starší 18 let pro check-in. Vítáme děti všech věkových kategorií. Ubytování může vyžadovat kauci ve výši 50.00 EUR. Způsob platby kauce: card.
Domácí mazlíčci nejsou povoleni.
Naše nemovitost v Profumo Barocco 1 lze snadno najít po zadání několika souřadnic - stačí pár kliknutí a jste tam! - 36.89375,15.067969
Profumo Barocco 1 ví, jak zajistit, aby se jejich hosté cítili vítáni! Užijte si během svého pobytu bezplatné Wi-Fi.
Pobyt v této nemovitosti je velkým přínosem - poskytují bezplatné parkování, takže se nemusíte starat o tyto nepříjemné poplatky! Užijte si svůj pobyt bez dalších finančních zátěží.
Check-in v Profumo Barocco 1 začíná na 13:00:00 a check-out je před 10:00:00.
Jakmile provedete rezervaci na Profumo Barocco 1, sdělíme vám kontaktní údaje vašeho hostitele, abyste je mohli kontaktovat přímo.
Hotely - Itálie — La Chiantata - Abbasciu, Bilocale con terrazza e vista mare, Casa Viromar - De Vivo Realty, Elle House, BeBaia,
Více destinací — Hotely v La Laguna, Hotely v Manutahi, Hotely v Rámaláh, Hotely v Kara, Hotely v Aore Island,









