Prague Days - Stylish 2 Bedroom Apartment with Netflix se nachází v Praze a poskytuje bezplatné Wi-Fi. Vyšehrad se nachází 4,1 km daleko, Karlův most 4,4 km a Orloj 4,5 km. Katedrála sv. Víta se nachází 5,3 km od tohoto apartmánu a Pražský hrad 5,3 km.
Tento apartmán má 2 ložnice, kuchyň s kompletním vybavením včetně lednice a myčky nádobí a 1 koupelnu s sprchou. Tento apartmán nabízí také TV s plochou obrazovkou a koupelnu s bezplatnými toaletními potřebami.
Staroměstské náměstí se nachází 4,5 km od ubytování Prague Days - Stylish 2 Bedroom Apartment with Netflix a Národní muzeum 4,7 km od ubytování. Letiště Václava Havla Praha leží 12 km daleko.
Nedaleké hotely a jiné ubytování Seven days Smíchov (17 m), Just BE that´s enough!! (243 m), Family-Friendly & Stunning Views (318 m), Smichov MixHause Residence by Wagnerstays (348 m), Party ClubHouse with Bar, Panoramic Pool & Sauna (348 m), Pension Akat (370 m), Smíchov City apartment - Albrigtova (400 m), Authentic Czech Experience by Rentez (437 m), Big City Residence (458 m),
Informujte prosím o svém předpokládaném čase příjezdu předem. Tuto informaci můžete napsat do políčka pro zvláštní požadavky při rezervaci nebo se obraťte přímo na ubytování. Kontaktní údaje jsou uvedeny v potvrzení rezervace.
V tomto ubytování se nemohou konat rozlučky se svobodou a jiné podobné oslavy.
The spacious apartment has 2 bedrooms and 1 bathroom with a shower and free toiletries. The well-equipped kitchen features a stovetop, a refrigerator, a dishwasher and kitchenware. The apartment features a tea and coffee maker, a seating area, a dining area, a wardrobe and a flat-screen TV with streaming services. The unit has 3 beds.
Při výběru Prague Days - Stylish 2 Bedroom Apartment with Netflix si přečtěte recenze ostatních hostů.
Ceny v hotelu Prague Days - Stylish 2 Bedroom Apartment with Netflix začínají od:
Chcete se podívat na ceny a nejlepší nabídky? Stačí, když vyberete termín.
Domácí mazlíčci povoleni, Wi-Fi v celém objektu
Připojení k internetu, Bezdrátový internet, Bezplatné Wi-Fi
Transfer z/na letiště, Transfer z letiště za poplatek, Doprava z letiště, Doprava na letiště
Vydání faktury
Nekuřácké ubytování , Výtahová zařízení , Všechny nekuřácké prostory
Požární hlásiče
Zaměstnanci dodržují všechna bezpečnostní opatření nařízená místními úřady
Bezkontaktní přihlášení/odhlášení, Možnost bezhotovostní platby
Dezinfekční prostředky účinné proti COVID-19, Praní ložního prádla, osušek a dalšího textilu v souladu s pokyny místních úřadů, Dezinfekce ubytovacích prostor před příjezdem nových hostů, Úklid prováděn profesionálními čistícími společnostmi
Bezplatné Wi-Fi! Internetové služby jsou k dispozici. WiFi je k dispozici. Bezplatné WiFi je k dispozici. WiFi je k dispozici ve všech prostorách.
Parking information is not available.
Od 16:00:00 Do 23:00:00
Od 00:00:00 Do 10:00:00
Děti ve věku od 0 do 2 let platí 1,200.00 CZK za noc při použití dětská postýlka. Hosté musí být starší 18 let pro check-in. Vítáme děti všech věkových kategorií.
Domácí zvířata jsou povolena. Žádné poplatky.
Potřebujete najít Prague Days - Stylish 2 Bedroom Apartment with Netflix? Vše, co potřebujete, jsou tyto souřadnice a budete tam v žádném okamžiku! - 50.062038,14.40423
Prague Days - Stylish 2 Bedroom Apartment with Netflix dělá vše pro to, aby se hosté cítili vítáni - poskytuje bezplatný přístup k internetu!
Check-in v Prague Days - Stylish 2 Bedroom Apartment with Netflix začíná na 16:00:00 a check-out je před 10:00:00.
Jakmile provedete rezervaci na Prague Days - Stylish 2 Bedroom Apartment with Netflix, sdělíme vám kontaktní údaje vašeho hostitele, abyste je mohli kontaktovat přímo.
Hotely - Česká republika — Školící středisko ABENA s ubytováním, Penzion U Tomáše, Apartments Rybná, Bílý Potok 198, Apartment Relax in Farmhouse by Interhome,
Více destinací — Hotely v Nabiganj, Hotely v ‘Izbat al Qaşr, Hotely v Macao, Hotely v Alofi, Hotely v Hideaway Island,









