Pod Tatrami 2 - duży parking, świetna lokalizacja - obok restauracji, Białka Tatrzańska

Rezerwacja, noclegi, opinie gości, galeria zdjęć, ceny
  • Środkowa 59a, 34-405 Białka Tatrzańska, Polska Polska - Pokaż na mapie
9,2 /10
Znakomity
Rodzaj obiektu: Kwatera prywatna
Sprawdź cenę
Krótki opis

Obiekt Pod Tatrami 2 - duży parking, świetna lokalizacja - obok restauracji znajduje się w miejscowości Białka Tatrzańska i oferuje bezpłatne Wi-Fi, bezpłatny prywatny parking oraz widok na góry. Odległość ważnych miejsc od obiektu: Termy Bania – 1,6 km.

Obiekt dysponuje placem zabaw.

Okolica cieszy się popularnością wśród miłośników pieszych wycieczek, narciarstwa i wędkowania. Goście mogą zrelaksować się w ogrodzie lub w salonie dla gości.

Odległość ważnych miejsc od obiektu: Dworzec PKP Zakopane – 21 km, Aqua Park Zakopane – 21 km.

Udogodnienia
W obiekcie znajduje się stół bilardowy. Masz dość targania ze sobą walizki po mieście? Hotel pomyślał o wszystkim - oferujemy przechowalnię bagażu, abyś mógł zwiedzać i robić zakupy bez ciężkich toreb. Z przykrością informujemy, że nie możemy przyjąć zwierząt domowych. Baw się dobrze w swoim mieszkaniu - oglądaj najnowsze programy i filmy na naszym płaskim ekranie! Zapraszamy do nas na przyjemny pobyt! Tutaj mogą się Państwo zrelaksować i spędzić czas z naszym troskliwym personelem.

Hotele i noclegi w pobliżu Hotel Litworowy Staw (53 m), Apartamenty Stasikowa Chata (69 m), ZAJAZD BIAŁCZAŃSKI Dom Wypoczynkowy Restauracja przy pobycie 3 nocy wstep do Term Bania 3 g gratis tylko do 30 Października (100 m), Gościniec i Herbaciarnia Pod Złotą Łyżwą (101 m), Pod Tatrami 1 - świetna lokalizacja - sauna fińska oraz infrared i grota solna - jedno wejście gratis (116 m), Carlina Hotel & SPA (154 m), Na Pukańcu I (173 m), Na Pukańcu II (182 m), Dom Wypoczynkowy Julia (196 m), Górska Chata pod wyciągiem Remiaszów nr IX ski bus pod domkami (199 m),

English Deutsch Français Español Català Italiano Nederlands Português Norsk Suomi Svenska Dansk Čeština Ελληνικά Русский 日本語 [Nihongo] 简体中文 [Zhongwen]
Ważne informacje

Prosimy o wcześniejsze poinformowanie obiektu o planowanej godzinie przyjazdu. Aby to zrobić, możesz wpisać treść prośby w miejscu na życzenia specjalne lub skontaktować się bezpośrednio z obiektem, korzystając z danych kontaktowych widniejących w potwierdzeniu rezerwacji.
W przypadku pobytu w obiekcie z dziećmi należy pamiętać, że obiekt jest prawnie zobowiązany do stosowania standardów ochrony małoletnich, ustalenia tożsamości małoletnich i ich relacji z osobą dorosłą, z którą przebywają.

Zobacz dostępne terminy
Rodzaje pokoi / apartament
Pokój z 2 łóżkami pojedynczymiOpis pokoju
Więcej
Zdjęcia pokoju Pokój z 2 łóżkami pojedynczymi
Udogodnienia w pokoju
  • łóżeczka dziecięce / kojce,
  • kosze na śmieci,
  • obszar wypoczynkowy,
  • instalacja grzewcza,
  • stół do pracy,
  • osobne wejście do pokoju,
  • wieszak na ubrania,
  • dywan na podłodze,
  • szafa lub garderoba na odzież
Łazienka
  • toaleta,
  • prywatna łazienka,
  • chusteczki higieniczne,
  • prysznic
Media/Technologia
  • telewizor z płaskim ekranem,
  • telewizja satelitarna,
  • telewizor LCD
Posiłki i napoje
  • stół,
  • meble ogrodowe
Usługi dodatkowe
  • ręczniki kąpielowe,
  • komplet pościeli
Okolica i widok
  • widok,
  • widok na góry

Pokoje wyposażone są w telewizor z płaskim ekranem. Wszystkie pokoje dysponują łazienką. Większość pokoi wychodzi na balkon.

Pokój trzyosobowyOpis pokoju
Więcej
Zdjęcia pokoju Pokój trzyosobowy

Pokoje wyposażone są w telewizor z płaskim ekranem. Wszystkie pokoje dysponują łazienką. Większość pokoi wychodzi na balkon.

Pokój CzteroosobowyOpis pokoju
Więcej
Zdjęcia pokoju Pokój Czteroosobowy

Pokoje wyposażone są w telewizor z płaskim ekranem. Wszystkie pokoje dysponują łazienką. Większość pokoi wychodzi na balkon.

Pokój rodzinnyOpis pokoju
Więcej
Zdjęcia pokoju Pokój rodzinny

Pokoje wyposażone są w telewizor z płaskim ekranem. Wszystkie pokoje dysponują łazienką. Większość pokoi wychodzi na balkon.

Opinie o obiekcie Pod Tatrami 2 - duży parking, świetna lokalizacja - obok restauracji

Wybierając Pod Tatrami 2 - duży parking, świetna lokalizacja - obok restauracji, zapoznaj się z opiniami innych gości.

Dodaj opinię i ocenę
Podziel się wrażeniami związanymi z pobytem w tym miejscu
Dodaj opinię

Ceny w hotelu Pod Tatrami 2 - duży parking, świetna lokalizacja - obok restauracji

Ceny w hotelu Pod Tatrami 2 - duży parking, świetna lokalizacja - obok restauracji zaczynają się od:
Chcesz zobaczyć ceny i najlepsze oferty? Wystarczy wybrać daty.

Sprawdź cenę

Udogodnienia w obiekcie Pod Tatrami 2 - duży parking, świetna lokalizacja - obok restauracji

Ogólne Ogólne

miejsce parkingowe, parking bezpłatny, parking na terenie obiektu, parking prywatny, Bezpłatne WiFi w całym budynku

Rekreacja Rekreacja

łowienie ryb, sporty zimowe, gra w bilard, ping-pong, wycieczki piesze, rowerowe wyprawy, przechowywanie sprzętu narciarskiego, wypożyczalnia sprzętu do sportów zimowych na miejscu, akwapark, wycieczki piesze, wycieczki rowerowe, zwiedzanie miejscowych zabytków, koncerty na żywo

Usługi Usługi

dostęp do sieci internetowej, Bezprzewodowy Internet, bezpłatny dostęp do WiFi

Posiłki i napoje Posiłki i napoje

grill i akcesoria, menu dla dzieci, świeże owoce

Transport Transport

przewóz z lotniska, transport z lotniska, transport na lotnisko

Usługi recepcji Usługi recepcji

przechowalnia bagażu dla gości, Możliwość otrzymania faktury za pobyt

Pomieszczenia ogólnodostępne Pomieszczenia ogólnodostępne

zielony ogród, sala do gier, salon telewizyjny, wyposażenie ogrodowe, kącik piknikowy, ognisko na świeżym powietrzu

Usługi dla rodzin i oferta rozrywkowa Usługi dla rodzin i oferta rozrywkowa

plac zabaw dla maluchów, sala zabaw dla dzieci, plac do zabawy

Różne Różne

pokoje przeznaczone dla osób niepalących, pokoje wieloosobowe, system ogrzewania, absolutny zakaz palenia

Internet Internet

Darmowe Wi-Fi! Usługi internetowe są dostępne. WiFi jest dostępne. Darmowe WiFi jest dostępne. WiFi jest dostępne we wszystkich obszarach.

Parking Pod Tatrami 2 - duży parking, świetna lokalizacja - obok restauracji Parking

Parkowanie gratis! Bezpłatny parking jest dostępny. Parking jest dostępny na miejscu. Prywatny parking jest dostępny.

Zasady działalności obiektu Pod Tatrami 2 - duży parking, świetna lokalizacja - obok restauracji

Zameldowanie Pod Tatrami 2 - duży parking, świetna lokalizacja - obok restauracji Zameldowanie

od 15:00:00

Wymeldowanie Pod Tatrami 2 - duży parking, świetna lokalizacja - obok restauracji Wymeldowanie

do 11:00:00

Dzieci i dodatkowe łóżka Dzieci i dodatkowe łóżka

Dzieci w wieku od 0 do 3 lat płacą 50.00 PLN za noc, korzystając z łóżeczka. Goście muszą mieć co najmniej 18 lat, aby się zameldować. Akceptujemy dzieci w każdym wieku.

Zwierzęta Zwierzęta

Zwierzęta nie są akceptowane.

Personel mówi w nastepujących językach: Personel mówi w nastepujących językach:
   
Sposoby kontaktu Pod Tatrami 2 - duży parking, świetna lokalizacja - obok restauracji Sposoby kontaktu
☎ telefon
@ E-mail

Atrakcje i lokalizacja Pod Tatrami 2 - duży parking, świetna lokalizacja - obok restauracji w miejscowości Białka Tatrzańska

 
Najczęściej Zadawane Pytania (FAQ)
Współrzędne GPS obiektu Pod Tatrami 2 - duży parking, świetna lokalizacja - obok restauracji.

Potrzebujesz znaleźć obiekt Pod Tatrami 2 - duży parking, świetna lokalizacja - obok restauracji? Nie szukaj dalej - mamy dla Ciebie dokładne współrzędne! Teraz dostęp do tego miejsca nie może być łatwiejszy. - 49.378941,20.111531

Czy obiekt Pod Tatrami 2 - duży parking, świetna lokalizacja - obok restauracji oferuje bezpłatne Wi-Fi?

Pod Tatrami 2 - duży parking, świetna lokalizacja - obok restauracji wie, jak ważne jest bycie podłączonym, dlatego oferuje wszystkim swoim gościom bezpłatny dostęp do Internetu!

Czy w Pod Tatrami 2 - duży parking, świetna lokalizacja - obok restauracji oferujecie bezpłatny parking dla wszystkich gości?

Dla wszystkich podróżujących po drogach, nie szukaj dalej - ten obiekt ma Twoje problemy z parkowaniem rozwiązane oferując bezpłatne miejsca dla swoich gości!

Jakie są godziny zameldowania i wymeldowania w nieruchomości Pod Tatrami 2 - duży parking, świetna lokalizacja - obok restauracji?

Zameldowanie w obiekcie Pod Tatrami 2 - duży parking, świetna lokalizacja - obok restauracji rozpoczyna się o 15:00:00, a wymeldować się można do 11:00:00.

Sposoby kontaktu z obiektem Pod Tatrami 2 - duży parking, świetna lokalizacja - obok restauracji?

Gdy dokonają Państwo rezerwacji w obiekcie Pod Tatrami 2 - duży parking, świetna lokalizacja - obok restauracji, udostępnimy dane kontaktowe Twojego gospodarza, tak aby można było się z nim skontaktować bezpośrednio.