Podle 13 hodnocení
Playa Dorada by CARLOSFERIEN se nachází v destinaci Denia a může se pochlubit výhledem na moře. Pláž Platja dels Molins se nachází jen 200 metrů daleko a Denia Castle 6,6 km. Toto ubytování nabízí balkon a neplacené soukromé parkoviště.
Tento apartmán s klimatizací má 2 ložnice, obývací prostor, kuchyň s kompletním vybavením včetně lednice a toustovače a 1 koupelnu. Koupelna je vybavená sprchou.
Denia Bus Station se nachází 6,7 km od ubytování Playa Dorada by CARLOSFERIEN a El Montgó je 14 km od ubytování. Letiště Alicante-Elche Miguel Hernández leží 106 km daleko.
Nedaleké hotely a jiné ubytování 106 Playa Dorada J-1 (38 m), Schnuckelige Wohnung nähe Meer (62 m), Vistas al mar playa de los Bovetes Denia (78 m), Assagador Del Palmar, 1 dormitorio, playa a 50m, by Bookindenia (81 m), Apartment Vista Azul Sea View close to the beach (95 m), Puerto Azul Casa Doro by CARLOSFERIEN (114 m), Puerto Azul IS by CARLOSFERIEN (115 m), Apartment Luz del Mediterraneo-1 by Interhome (126 m), Apartment Luz del Mediterraneo-4 by Interhome (126 m), Ático La Cenia (131 m),
Key-collection on Sundays, public holidays and working days after 19:00 h. has an extra cost of 20 €.
From October until May an extra fee of electricity (Kw consumption) and Gas will be charged according to agency's conditions.
For stays of more than one month, the deposit will be of 500 € paid in cash.Při check-inu je nutné předložit platný průkaz totožnosti s fotografií a kreditní kartu. Upozorňujeme, že vyhovění zvláštním požadavkům závisí na dostupnosti a může se na ně vztahovat poplatek.
Informujte prosím o svém předpokládaném čase příjezdu předem. Tuto informaci můžete napsat do políčka pro zvláštní požadavky při rezervaci nebo se obraťte přímo na ubytování. Kontaktní údaje jsou uvedeny v potvrzení rezervace.
V tomto ubytování se nemohou konat rozlučky se svobodou a jiné podobné oslavy.
This spacious apartment features 1 living room, 2 separate bedrooms and 1 bathroom with a shower. The well-equipped kitchen has a refrigerator, kitchenware and a toaster. The air-conditioned apartment features a flat-screen TV with satellite channels, a washing machine, a coffee machine, a dining area as well as sea views. The unit has 2 beds.
Při výběru Playa Dorada by CARLOSFERIEN si přečtěte recenze ostatních hostů.
Ceny v hotelu Playa Dorada by CARLOSFERIEN začínají od:
Chcete se podívat na ceny a nejlepší nabídky? Stačí, když vyberete termín.
Parkovací místo, Bezplatné parkování, Parkování v areálu, Soukromé parkovací místo
Vydání faktury
Rodinné ubytování , Všechny nekuřácké prostory
Informace o internetu nejsou k dispozici.
Bezplatné parkování! K dispozici je bezplatné parkování. Parkování je k dispozici na místě. K dispozici je soukromé parkování.
Od 16:00:00 Do 19:00:00
Do 10:00:00
Děti ve věku od 0 do 3 let platí 2.86 EUR za noc při použití dětská postýlka. Hosté musí být starší 18 let pro check-in. Vítáme děti všech věkových kategorií. Ubytování může vyžadovat kauci ve výši 250.00 EUR. Způsob platby kauce: card.
Domácí mazlíčci nejsou povoleni.
Potřebujete najít Playa Dorada by CARLOSFERIEN? Už nehledejte - máme pro vás přesné souřadnice! Nyní přístup na toto místo nemohl být jednodušší. - 38.861632,0.0527
Playa Dorada by CARLOSFERIENzachází se svými hosty jako s VIP a nabízí jim parkování zdarma! Pobyt v nemovitosti se najednou stal trochu sladším.
Check-in v Playa Dorada by CARLOSFERIEN začíná na 16:00:00 a check-out je před 10:00:00.
Jakmile provedete rezervaci na Playa Dorada by CARLOSFERIEN, sdělíme vám kontaktní údaje vašeho hostitele, abyste je mohli kontaktovat přímo.









