Podle 191 hodnocení
PiwnaEU se nachází v centru města Varšava a nabízí bezplatné Wi-Fi. Barbakan se nachází 400 metrů odtud a Památník Varšavského povstání 800 metrů. Plac Zamkowy se nachází 70 metrů od tohoto apartmánu a Velké divadlo 600 metrů.
Tento apartmán má 2 ložnice, 1 koupelnu, ložní prádlo, ručníky, TV s plochou obrazovkou s kabelovými programy, jídelní část a kuchyňský kout s kompletním vybavením. Může se pochlubit také patiem s výhledem na město. Koupelna je vybavená sprchou a fénem.
Mezi oblíbená zajímavá místa v okolí ubytování PiwnaEU patří Rynek Nowego Miasta, Sloup krále Zikmunda III. A Královský hrad. Letiště Frédérica Chopina leží 10 km od ubytování.
Nedaleké hotely a jiné ubytování Studio Apartament Old Town Warsaw (5 m), One Bedroom Apartment Next to the Royal Castle in Warsaw by Noclegi Renters (10 m), Old Town Residence, Historic Centre Castle Square (11 m), Heart of Old Town CityView Apartment with by Noclegi Renters (19 m), Plac Zamkowy - Aura Apartment by Noclegi Renters (21 m), Plac Zamkowy Apartment in Warsaw by Noclegi Renters (21 m), OLD TOWN Best View WiFi 300 Mb/s Huge screen Netflix AppleTV AmazonTV (28 m), Apartment Castle Square z widokiem na Plac Zamkowy i Zamek Królewski (29 m), Castle Square Apartment (31 m), Plac Zamkowy - Apartment with City View by Noclegi Renters (32 m),
V tomto ubytování se nemohou konat rozlučky se svobodou a jiné podobné oslavy.
Informujte prosím o svém předpokládaném čase příjezdu předem. Tuto informaci můžete napsat do políčka pro zvláštní požadavky při rezervaci nebo se obraťte přímo na ubytování. Kontaktní údaje jsou uvedeny v potvrzení rezervace.
Vezměte prosím na vědomí, že při pobytu s dětmi v tomto ubytování je ubytování ze zákona povinno dodržovat standardy pro ochranu nezletilých a určit totožnost nezletilých osob a jejich vztah k dospělé osobě, se kterou jsou ubytované.
This apartment includes 1 living room, 2 separate bedrooms and 1 bathroom with a walk-in shower and a hairdryer. In the well-fitted kitchenette, guests will find a stovetop, a refrigerator, a dishwasher and kitchenware. The apartment offers a washing machine, a tea and coffee maker, a seating area, a flat-screen TV with cable channels, as well as city views. The unit has 3 beds.
Při výběru PiwnaEU si přečtěte recenze ostatních hostů.
Ceny v hotelu PiwnaEU začínají od:
Chcete se podívat na ceny a nejlepší nabídky? Stačí, když vyberete termín.
Parkovací místo, Domácí mazlíčci povoleni
Prohlídky barů, Exkurze nebo přednášky o místním kulturním dědictví
Připojení k internetu, Bezdrátový internet, Bezplatné Wi-Fi
Garážové parkování
Vydání faktury
Nekuřácké ubytování , Rodinné ubytování , Ústřední topení , Všechny nekuřácké prostory
Zaměstnanci dodržují všechna bezpečnostní opatření nařízená místními úřady, Běžně používané předměty jako jídelní lístky, časopisy, papíry nebo pera odstraněny z dosahu
Dezinfekční prostředky účinné proti COVID-19, Praní ložního prádla, osušek a dalšího textilu v souladu s pokyny místních úřadů
Bezplatné Wi-Fi! Internetové služby jsou k dispozici. WiFi je k dispozici. Bezplatné WiFi je k dispozici.
K dispozici je garážové parkování.
Od 15:30:00 Do 20:00:00
Od 08:00:00 Do 11:00:00
Hosté musí být starší 18 let pro check-in. Vítáme děti všech věkových kategorií.
Domácí mazlíčci nejsou povoleni.
Potřebujete najít PiwnaEU? Nechte nás být vaším průvodcem s našimi GPS souřadnicemi - díky nim je lokalizace tohoto nádherného místa snazší než kdykoli předtím. - 52.247976,21.013001
PiwnaEU rozmazluje své hosty s bezplatným internetem, který jim umožní zůstat ve spojení během svého pobytu zde!
Check-in v PiwnaEU začíná na 15:30:00 a check-out je před 11:00:00.
Jakmile provedete rezervaci na PiwnaEU, sdělíme vám kontaktní údaje vašeho hostitele, abyste je mohli kontaktovat přímo.
Hotely - Polsko — Apartamenty przy Promenadzie Villa Mistral II by Noclegi Renters, Przystań w Tatrach - Przytulne Domki i Apartamenty-Luxury Chalets and Apartments, Dom W Sadzie, Apartament Kameralny, Czarni Górale,
Více destinací — Hotely v Qeparoi i Sipërm, Hotely v New Providence Island, Hotely v Priekule, Hotely v Bel Air, Hotely v Ŭrtasaroy,









