Celkové hodnocení hotelu
PAKO se nachází v destinaci Novi Vinodolski a nabízí bezplatné Wi-Fi, zahradu s terasou a výhled na moře. Pláž Škrpun se nachází 1,4 km daleko a Hrad Trsat 43 km. Na místě je k dispozici soukromé parkoviště.
Všechny ubytovací jednotky mají klimatizaci, vlastní koupelnu a kuchyň s lednicí, myčkou nádobí, troubou a mikrovlnnou troubou.
Chorvatské národní divadlo Ivana Zajce se nachází 43 km od ubytování PAKO a Námořní a historické muzeum chorvatského přímoří 43 km. Letiště Rijeka leží 32 km od ubytování.
Nedaleké hotely a jiné ubytování Apartments in Novi Vinodolski 39371 (0 m), Apartments Mauro (9 m), Apartman Ana (21 m), Miriam Apartments sea view (25 m), INES (40 m), Biuk Apartments (45 m), Apartment in Novi Vinodolski 15435 (46 m), Ferienwohnung für 3 Personen ca 27 qm in Novi Vinodolski, Kvarner Bucht Crikvenica und Umgebung (46 m), Apartments with parking space Novi Vinodolski - 5488 (48 m), Gorgeous Home In Novi Vinodolski (78 m),
V tomto ubytování se nemohou konat rozlučky se svobodou a jiné podobné oslavy.
This spacious apartment is comprised of 1 living room, 3 separate bedrooms and 2 bathrooms with a bath and a shower. Guests will find a stovetop, a refrigerator, a dishwasher and kitchenware in the well-fitted kitchen. The apartment also has a barbecue. This apartment is air-conditioned and features a washing machine, a tea and coffee maker as well as a balcony with sea views. The unit offers 3 beds.
The air-conditioned apartment features 2 bedrooms and 1 bathroom with a shower and a bidet. In the kitchen, guests will find a stovetop, a refrigerator, a dishwasher and kitchenware. The apartment has a washing machine, a tea and coffee maker, a barbecue as well as a terrace with sea views. The unit offers 2 beds.
Při výběru PAKO si přečtěte recenze ostatních hostů.
Ceny v hotelu PAKO začínají od:
Chcete se podívat na ceny a nejlepší nabídky? Stačí, když vyberete termín.
Parkovací místo, Bezplatné parkování, Parkování v areálu, Soukromé parkovací místo, Wi-Fi v celém objektu
Připojení k internetu, Bezdrátový internet, Bezplatné Wi-Fi
Grilování
Parkování na ulici
Zahrada , Patio , Venkovní sezení
Nekuřácké ubytování , Všechny nekuřácké prostory
Bezplatné Wi-Fi! Internetové služby jsou k dispozici. WiFi je k dispozici. Bezplatné WiFi je k dispozici. WiFi je k dispozici ve všech prostorách.
Bezplatné parkování! K dispozici je bezplatné parkování. Parkování je k dispozici na místě. K dispozici je soukromé parkování. Parkování na ulici je k dispozici.
Od 14:00:00 Do 20:00:00
Od 08:00:00 Do 10:00:00
Hosté musí být starší 18 let pro check-in. Vítáme děti všech věkových kategorií. Ubytování může vyžadovat kauci ve výši 100.00 EUR. Způsob platby kauce: cash.
Domácí mazlíčci nejsou povoleni.
Díky souřadnicím PAKO rychle najdete svůj cíl - je to spolehlivý způsob, jak určit jeho přesnou polohu v žádném okamžiku! - 45.123984,14.802146
Popadněte svůj notebook a připravte se na surfování – PAKO poskytuje hostům přístup k bezplatnému, vysokorychlostnímu internetu, takže mohou zůstat připojeni i na dovolené!
Naše nemovitost nabízí bezplatné parkování pro hosty!
Check-in v PAKO začíná na 14:00:00 a check-out je před 10:00:00.
Jakmile provedete rezervaci na PAKO, sdělíme vám kontaktní údaje vašeho hostitele, abyste je mohli kontaktovat přímo.
Hotely - Chorvatsko — Apartments Adria, Apartments by the sea Kuciste, Peljesac - 12832, Amazing Apartment In Sveti Juraj, Apartment Canada, Villa Suncica,
Více destinací — Hotely v Kuvajt, Hotely v Smailagića Polje, Hotely v Macao, Hotely v Juba, Hotely v Hofoa,








