Podle 55 hodnocení
Pablo se nachází v centru města Zadar a může se pochlubit balkonem s výhledem na moře. V tomto apartmánu s výhledem na hory a výhledem do zahrady je dostupné bezplatné Wi-Fi.
Tento apartmán s klimatizací má 2 ložnice, 1 koupelnu s bezplatnými toaletními potřebami a fénem a posezení. Tento apartmán má kabelovou TV s plochou obrazovkou, kuchyň, koupelnu a terasu s výhledem na město.
Mezi oblíbená zajímavá místa v okolí ubytování Pablo patří Pláž Maestrala, St Chrysogonus' Church a Národní muzeum. Letiště Zadar leží 14 km od ubytování.
Nedaleké hotely a jiné ubytování Lavender apt. w. balcony in old town (15 m), Luciana's city centre hideout (15 m), La-La Rooms (18 m), Gof apartment (22 m), Bobo central 2BR apartment (23 m), Casa della Nonna Old town Zadar (24 m), Rose - Heart of Zadar (26 m), Miriam Rooms Zadar (27 m), Studio Apartman Versi Old Town (28 m), Šušur - By Hoxilis (32 m),
V tomto ubytování se nemohou konat rozlučky se svobodou a jiné podobné oslavy.
Informujte prosím o svém předpokládaném čase příjezdu předem. Tuto informaci můžete napsat do políčka pro zvláštní požadavky při rezervaci nebo se obraťte přímo na ubytování. Kontaktní údaje jsou uvedeny v potvrzení rezervace.
Provozováno soukromým hostitelem
This apartment offers a fireplace. The air-conditioned apartment features 2 bedrooms and 1 bathroom with a shower and a hairdryer. The apartment's kitchen is available for cooking and storing food. Featuring a terrace with sea views, this apartment also provides a washing machine and a flat-screen TV with cable channels. The unit offers 3 beds.
Při výběru Pablo si přečtěte recenze ostatních hostů.
Ceny v hotelu Pablo začínají od:
Chcete se podívat na ceny a nejlepší nabídky? Stačí, když vyberete termín.
Wi-Fi v celém objektu
Připojení k internetu, Bezdrátový internet, Bezplatné Wi-Fi
Transfer z/na letiště, Transfer z letiště za poplatek
Všechny nekuřácké prostory , Klimatizační zařízení
Bezplatné Wi-Fi! Internetové služby jsou k dispozici. WiFi je k dispozici. Bezplatné WiFi je k dispozici. WiFi je k dispozici ve všech prostorách.
Parking information is not available.
Od 14:00:00 Do 22:00:00
Do 10:00:00
Hosté musí být starší 18 let pro check-in. Vítáme děti všech věkových kategorií.
Domácí mazlíčci nejsou povoleni.
Díky souřadnicím Pablo rychle najdete svůj cíl - je to spolehlivý způsob, jak určit jeho přesnou polohu v žádném okamžiku! - 44.116851,15.225351
Pablo ví, jak udělat radost vašim hostům - nabízí bezplatné připojení k internetu! Tak směle do toho, využijte tohoto skvělého pohodlí a připojte se.
Check-in v Pablo začíná na 14:00:00 a check-out je před 10:00:00.
Jakmile provedete rezervaci na Pablo, sdělíme vám kontaktní údaje vašeho hostitele, abyste je mohli kontaktovat přímo.
Hotely - Chorvatsko — 1 Bedroom Awesome Apartment In Banjol, Holiday home Veki***, Holiday house with a parking space Sabljak Selo, Gorski kotar - 20580, Holiday Home in Valtura near the Sea, DOM WAKACYJNY BEZPOŚREDNIO PRZY MORZu,
Více destinací — Hotely v Al Qaryah, Hotely v Windwardside, Hotely v Titikaveka, Hotely v Petit Brûlé, Hotely v Keila,









