Podle 13 hodnocení
Osmak in Gusti Laz (Haus für 4 Personen) se nachází v destinaci Brod na Kupi a nabízí ubytování s klimatizací, které se může pochlubit patiem. Ubytování nabízí zahradu a neplacené soukromé parkoviště. Risnjak National Park se nachází 27 km odtud.
Tento prázdninový dům má 2 ložnice, 1 koupelnu, ložní prádlo, ručníky, TV se satelitními programy, jídelní část a kuchyň s kompletním vybavením. Může se pochlubit také terasou s výhledem na hory. Koupelna je vybavená vanou a fénem.
Letiště Rijeka leží 56 km od ubytování.
Nedaleké hotely a jiné ubytování Awesome Home In Brod Na Kupi With Sauna (14 m), Lovely Home In Brod Na Kupi With Kitchen (551 m), Casa Valle (1.41 km), Hotel Mance (1.57 km), Vila Viktorija (1.62 km), Log House The River Pearl (1.65 km), Holiday house with a swimming pool Brod na Kupi, Gorski kotar - 23012 (1.65 km), Zen House (1.95 km), Holiday house Kajfes (2.17 km), Holiday House Provance (2.20 km),
V tomto ubytování se nemohou konat rozlučky se svobodou a jiné podobné oslavy.
Featuring a private entrance, this air-conditioned holiday home is comprised of 1 living room, 2 separate bedrooms and 1 bathroom with a bath and a hairdryer. Guests will find a stovetop, a refrigerator, a dishwasher and kitchenware in the well-equipped kitchen. The holiday home also has a barbecue. Boasting a terrace with mountain views, this holiday home also offers a tea and coffee maker and a TV with satellite channels. The unit offers 3 beds.
Při výběru Osmak in Gusti Laz (Haus für 4 Personen) si přečtěte recenze ostatních hostů.
Ceny v hotelu Osmak in Gusti Laz (Haus für 4 Personen) začínají od:
Chcete se podívat na ceny a nejlepší nabídky? Stačí, když vyberete termín.
Parkovací místo, Domácí mazlíčci povoleni, Bezplatné parkování, Parkování v areálu, Soukromé parkovací místo
Grilování
Zahrada , Patio
Nekuřácké ubytování , Ústřední topení , Všechny nekuřácké prostory , Klimatizační zařízení
Informace o internetu nejsou k dispozici.
Bezplatné parkování! K dispozici je bezplatné parkování. Parkování je k dispozici na místě. K dispozici je soukromé parkování.
Od 16:00:00 Do 20:00:00
Do 10:00:00
Hosté musí být starší 18 let pro check-in. Vítáme děti všech věkových kategorií.
Domácí zvířata jsou povolena. Může být požadován další poplatek.
Chcete-li snadno najít svůj objekt Osmak in Gusti Laz (Haus für 4 Personen), stačí zadat tyto souřadnice a než se nadějete, budete tam! - 45.460178,14.833442
Hosté našeho ubytování mají nyní o jednu starost méně - parkování zdarma! Díky tomu, že jejich stres je již pod kontrolou, se mohou soustředit na to, aby si svůj pobyt maximálně užili.
Check-in v Osmak in Gusti Laz (Haus für 4 Personen) začíná na 16:00:00 a check-out je před 10:00:00.
Jakmile provedete rezervaci na Osmak in Gusti Laz (Haus für 4 Personen), sdělíme vám kontaktní údaje vašeho hostitele, abyste je mohli kontaktovat přímo.
Hotely - Chorvatsko — Apartments Monte Grande, Apartments with a parking space Barbat, Rab - 12871, Apartman Zoe Vrbnik, Apartment in Sevid with sea view, balcony, air conditioning, WiFi 5169-2, Villa Maya,
Více destinací — Hotely v Bucida, Hotely v Anguilla, Hotely v Kalimantsi, Hotely v Robles, Hotely v Missira,




