Podle 18 hodnocení
Orizzonte se nachází v destinaci Loano a nabízí zahradu. Baia dei Saraceni se nachází 13 km odtud, Toirano jeskyně 7,6 km a Alassio tourist's port 16 km. Pláž Spiaggia di Loano se nachází 900 metrů od tohoto ubytování s klimatizací. Využívat zde můžete bezplatné Wi-Fi a na místě je k dispozici také soukromé parkoviště.
Tento apartmán má 1 ložnici, 1 koupelnu, ložní prádlo, ručníky, TV s plochou obrazovkou, jídelní část a kuchyň s kompletním vybavením. Může se pochlubit také terasou s výhledem do zahrady. Koupelna je vybavená bidetem, sprchou a fénem.
Marina di Varazze se nachází 41 km od ubytování Orizzonte a Varazze Train Station 42 km. Letiště Kryštofa Kolumba – Janov leží 66 km daleko.
Nedaleké hotely a jiné ubytování La casa di Carlotta (36 m), APPARTAMENTO nonni FRANCHI (113 m), SOLUZIONE CASA - SEA LOA (249 m), Casa Anselmo (344 m), Appartamento sul porto (387 m), Le Vele Residence Sailing Boat (573 m), Excelsior Hotel E Appartamenti (620 m), Maestrale - By Ligooria (621 m), Residence Villa Chiara (637 m), Loano Home (677 m),
V tomto ubytování se nemohou konat rozlučky se svobodou a jiné podobné oslavy.
Informujte prosím o svém předpokládaném čase příjezdu předem. Tuto informaci můžete napsat do políčka pro zvláštní požadavky při rezervaci nebo se obraťte přímo na ubytování. Kontaktní údaje jsou uvedeny v potvrzení rezervace.
Provozováno soukromým hostitelem
The air-conditioned apartment features 1 bedroom and 1 bathroom with a shower and a bidet. The fully equipped kitchen has a stovetop, a refrigerator, a dishwasher and kitchenware. Featuring a terrace with garden views, this apartment also provides a washing machine and a flat-screen TV. The unit offers 1 bed.
Při výběru Orizzonte si přečtěte recenze ostatních hostů.
Ceny v hotelu Orizzonte začínají od:
Chcete se podívat na ceny a nejlepší nabídky? Stačí, když vyberete termín.
Parkovací místo, Domácí mazlíčci povoleni, Bezplatné parkování, Parkování v areálu, Soukromé parkovací místo, Wi-Fi v celém objektu
Tenisové kurty, Potápěčské aktivity, Vodní park
Připojení k internetu, Bezdrátový internet, Bezplatné Wi-Fi
Doručení potravin
Osobní přihlašování/odhlašování
Zahrada , Patio
Ústřední topení , Všechny nekuřácké prostory , Klimatizační zařízení , Krmítka pro domácí zvířata, Vstup pomocí klíče
Zaměstnanci dodržují všechna bezpečnostní opatření nařízená místními úřady, Běžně používané předměty jako jídelní lístky, časopisy, papíry nebo pera odstraněny z dosahu, Dezinfekce rukou v ubytovací jednotce i v hlavních prostorách, Dostupná zdravotní péče
Dezinfekční prostředky účinné proti COVID-19, Praní ložního prádla, osušek a dalšího textilu v souladu s pokyny místních úřadů, Dezinfekce ubytovacích prostor před příjezdem nových hostů, Uzavření ubytovacích jednotek po úklidu, Možnost odmítnout čistící služby v ubytovací jednotce během pobytu
Bezplatné Wi-Fi! Internetové služby jsou k dispozici. WiFi je k dispozici. Bezplatné WiFi je k dispozici. WiFi je k dispozici ve všech prostorách.
Bezplatné parkování! K dispozici je bezplatné parkování. Parkování je k dispozici na místě. K dispozici je soukromé parkování.
Od 15:00:00 Do 23:00:00
Od 08:00:00 Do 10:00:00
Děti ve věku od 0 do 3 let bydlí zdarma při použití dětská postýlka. Hosté musí být starší 18 let pro check-in. Vítáme děti všech věkových kategorií.
Domácí zvířata jsou povolena. Žádné poplatky.
S několika jednoduchými souřadnicemi jste na cestě do Orizzonte v žádném okamžiku! Tak je popadněte a vydejte se na cestu - v této úžasné lokalitě na vás čeká spousta úžasných věcí. - 44.136544,8.265763
Pro ty, kteří hledají připojení k internetu bez potíží, Orizzonte vás pokryje! Všichni hosté mají přístup k bezplatné Wi-Fi - ideální pro zastavení jakýchkoli internetových chutí.
Máme pro vás podporu! Naši hosté mohou zaparkovat své auto u nás, bez ohledu na to, jak dlouho u nás zůstanou.
Check-in v Orizzonte začíná na 15:00:00 a check-out je před 10:00:00.
Jakmile provedete rezervaci na Orizzonte, sdělíme vám kontaktní údaje vašeho hostitele, abyste je mohli kontaktovat přímo.
Hotely - Itálie — CASA ANTONIETTA, Arcaloro Resort, villa Benjamin, Villetta al mare Sa Babbaiola, Casa Batty,
Více destinací — Hotely v Djibloho, Hotely v Hongkong, Hotely v San Nicolás, Hotely v Louang Namtha, Hotely v El Sucio,









