Celkové hodnocení hotelu
Once Upon a Time se nachází v destinaci Panama City Beach, v oblasti, kde se můžete věnovat cyklistice. Pláž Carillon Beach se nachází 200 metrů odtud a Russell-Fields Pier 13 km. V tomto prázdninovém domě budete mít k dispozici restauraci.
Tento prázdninový dům s klimatizací má 4 ložnice, obývací prostor, kuchyň s kompletním vybavením včetně lednice a myčky nádobí a 4 koupelny. Tento prázdninový dům nabízí také posezení, pračku a koupelnu s bezplatnými toaletními potřebami.
Pier Park se nachází 13 km od ubytování Once Upon a Time a Gulf World Marine Park 14 km od ubytování. Mezinárodní letiště Northwest Florida Beaches leží 30 km daleko.
Nedaleké hotely a jiné ubytování 213 Sandyshore Shore To Please 6 BR 6BA steps from the beach (36 m), Relax Awhile - Carriage House (61 m), Relax Awhile - Main House (61 m), Relax Awhile (61 m), 30A Beach House - Sunny Daze by Panhandle Getaways (99 m), Lily Pad (106 m), SIX if by Sea (108 m), Sweet Retreat (109 m), Carillon Beach 26: What a Day! (143 m), A Stone's Throw (186 m),
Guests will receive a rental agreement, which must be signed and returned directly to the property prior to arrival. If the agreement is not received, the guest should contact the property management company at the number on the booking confirmation.
Please note that only registered guests are allowed at the property.
Guests shall abide by the property's policy. Quiet hours are from 22:00 to 8:00.Při check-inu je nutné předložit platný průkaz totožnosti s fotografií a kreditní kartu. Upozorňujeme, že vyhovění zvláštním požadavkům závisí na dostupnosti a může se na ně vztahovat poplatek.
Informujte prosím o svém předpokládaném čase příjezdu předem. Tuto informaci můžete napsat do políčka pro zvláštní požadavky při rezervaci nebo se obraťte přímo na ubytování. Kontaktní údaje jsou uvedeny v potvrzení rezervace.
V tomto ubytování se nemohou konat rozlučky se svobodou a jiné podobné oslavy.
Guests will have a special experience as this holiday home provides a spa bath and a fireplace. This spacious holiday home includes 4 living rooms, 4 separate bedrooms and 4 bathrooms with a walk-in shower and free toiletries. Guests can make meals in the kitchen that has a stovetop, a refrigerator, a dishwasher and kitchenware. Boasting a terrace, this holiday home also offers air conditioning, a washing machine and a flat-screen TV with cable channels. The unit has 8 beds and 1 futon.
Při výběru Once Upon a Time si přečtěte recenze ostatních hostů.
Ceny v hotelu Once Upon a Time začínají od:
Chcete se podívat na ceny a nejlepší nabídky? Stačí, když vyberete termín.
Golfové hřiště (vzdálenost do 3 km), Sportovní rybolov, Jízda na kole
Jídelna
Plavecký bazén, Koupací bazén
Venkovní sezení
Prádelní služba
Ústřední topení , Všechny nekuřácké prostory , Klimatizační zařízení
Požární hlásiče, Hasicí zařízení
Lékárnička k dispozici
Bezkontaktní přihlášení/odhlášení
Praní ložního prádla, osušek a dalšího textilu v souladu s pokyny místních úřadů
Informace o internetu nejsou k dispozici.
Parking information is not available.
Od 16:00:00
Do 10:00:00
Hosté musí být starší 25 let pro check-in. Vítáme děti všech věkových kategorií.
Domácí mazlíčci nejsou povoleni.
Přibližte se k Once Upon a Time v žádném okamžiku s těmito souřadnicemi! - 30.265678,-85.982272
Check-in v Once Upon a Time začíná na 16:00:00 a check-out je před 10:00:00.
Jakmile provedete rezervaci na Once Upon a Time, sdělíme vám kontaktní údaje vašeho hostitele, abyste je mohli kontaktovat přímo.
Hotely - USA — Units near USF - RubyRoom, RedRoom, Emerald Place, Blueground Oakland roof lounge near dining SFO-1718, Remodeled w/ garden view- ks d11 - Sullivan, Modern Ocean Beach Apartment, Ocean View Penthouse Retreat amenities: tennis court heated Pool Vista Key Two,
Více destinací — Hotely v Amarah, Hotely v Burnt Pine, Hotely v Concepción, Hotely v Maho Reef, Hotely v Chuy,
