Ocena na podstawie 55 opinii
Obiekt Omakoda oferuje taras, balkon oraz widok na ogród. Odległość ważnych miejsc od obiektu: Kaali crater – około 18 km. Oferta apartamentu obejmuje ogród, sprzęt do grillowania, bezpłatne Wi-Fi oraz bezpłatny prywatny parking.
W apartamencie z 1 sypialnią zapewniono salon z telewizorem z płaskim ekranem z dostępem do kanałów satelitarnych, a także aneks kuchenny z pełnym wyposażeniem, w tym lodówką. Ręczniki i pościel są dostępne w apartamencie.
Obiekt Omakoda oferuje plac zabaw.
Lotnisko Lotnisko Kuressaare znajduje się 14 km od obiektu.
Prosimy o wcześniejsze poinformowanie obiektu o planowanej godzinie przyjazdu. Aby to zrobić, możesz wpisać treść prośby w miejscu na życzenia specjalne lub skontaktować się bezpośrednio z obiektem, korzystając z danych kontaktowych widniejących w potwierdzeniu rezerwacji.
This apartment offers a fireplace. In the well-fitted kitchenette, guests will find a stovetop, a refrigerator, a dishwasher and kitchenware. The apartment provides a flat-screen TV with satellite channels, a washing machine, a private entrance, a seating area as well as garden views. The unit offers 4 beds.
Wybierając Omakoda, zapoznaj się z opiniami innych gości.
Ceny w hotelu Omakoda zaczynają się od:
Chcesz zobaczyć ceny i najlepsze oferty? Wystarczy wybrać daty.
miejsce parkingowe, parking bezpłatny, parking na terenie obiektu, parking prywatny, Bezpłatne WiFi w całym budynku
dostęp do sieci internetowej, Bezprzewodowy Internet, bezpłatny dostęp do WiFi
grill i akcesoria, kawiarnia na terenie obiektu
łaźnia parowa, łaźnia na otwartym powietrzu
Możliwość otrzymania faktury za pobyt
zielony ogród, przestronny taras
plac zabaw dla maluchów
pokoje przeznaczone dla osób niepalących, pokoje wieloosobowe, obszar wyznaczony dla palących
detektor dymu
Zameldowanie/wymeldowanie bez kontaktu fizycznego
Darmowe Wi-Fi! Usługi internetowe są dostępne. WiFi jest dostępne. Darmowe WiFi jest dostępne. WiFi jest dostępne we wszystkich obszarach.
Parkowanie gratis! Bezpłatny parking jest dostępny. Parking jest dostępny na miejscu. Prywatny parking jest dostępny.
od 16:00:00 do 00:00:00
od 08:00:00 do 12:00:00
Dzieci od 17 lat płacą 15.00 EUR za noc, korzystając z dodatkowego łóżka. Dzieci w wieku od 0 do 1 lat przebywają bezpłatnie, korzystając z łóżeczka. Goście muszą mieć co najmniej 18 lat, aby się zameldować. Akceptujemy dzieci w każdym wieku.
Zwierzęta nie są akceptowane.
Nie możesz znaleźć obiektu Omakoda? Nie ma problemu, pozwól nam wskazać Ci właściwy kierunek dzięki naszym poręcznym współrzędnym! - 58.254008,22.674916
W Omakoda, rozumiemy potrzebę pozostania w kontakcie podczas pobytu. Dlatego wszyscy goście korzystają z bezpłatnego dostępu do Internetu, aby pomóc pozostać w kontakcie z przyjaciółmi i rodziną w domu!
Omakoda to miejsce łatwego parkowania! Ciesz się darmowym parkingiem podczas pobytu u nas.
Zameldowanie w obiekcie Omakoda rozpoczyna się o 16:00:00, a wymeldować się można do 12:00:00.
Gdy dokonają Państwo rezerwacji w obiekcie Omakoda, udostępnimy dane kontaktowe Twojego gospodarza, tak aby można było się z nim skontaktować bezpośrednio.
Estonia — hotele — World's End Hostel, Kossa Tarõ, Liine apartment 3027, Hessnery Hotel, City center & Airport Stay,
Więcej celów podróży — Hotele Madiki, Hotele Julianadorp, Hotele Chanderi, Hotele Murjāņi, Hotele Kırac,









