Olive and Stone se nachází v destinaci Templeton a může se pochlubit balkonem. Paso Robles Event Center se nachází jen 15 km daleko a Mission San Miguel 26 km. Tento prázdninový dům poskytuje neplacené soukromé parkoviště, službu concierge a bezplatné Wi-Fi.
Tento prázdninový dům s klimatizací má 3 ložnice, kuchyň s kompletním vybavením včetně lednice a myčky nádobí a 3 koupelny. Koupelna je vybavená vanou nebo sprchou a fénem. K dispozici jsou i ručníky a ložní prádlo.
Mission San Luis Obispo de Tolosa se nachází 38 km od ubytování Olive and Stone a California Polytechnic State University, San Luis Obispo 38 km. Letiště San Luis Obispo County Regional leží 44 km daleko.
Nedaleké hotely a jiné ubytování Incredible Templeton Retreat with Private Pool! (642 m), ONX WINES - Briarwood Cottage (662 m), ONX Wines - Briarwood Cottage & Apartment (662 m), ONX WINES - Briarwood Apartment (662 m), Sea Rock Ranch (675 m), ONX WINES - Clark House Apartment (725 m), ONX WINES - Clark House (725 m), ONX WINES - Clark House & Apartment (725 m), Casteel - 4,500 sq-ft retreat with a pool and hot tub in the middle of wine country! (771 m), Villa Allegria Luxury Retreat (965 m),
Guests under the age of 21 can only check in with a parent or official guardian.
Guests are required to sign and abide by an online Renter Agreement provided by the accommodation upon booking. This agreement must be completed within three days of making your reservation, or, if your stay is within 24 hours, within one hour of making your reservation. Failure to comply will result in the cancellation of your reservation and/or denial of access to the rental property.V tomto ubytování se nemohou konat rozlučky se svobodou a jiné podobné oslavy.
Při check-inu je nutné předložit platný průkaz totožnosti s fotografií a kreditní kartu. Upozorňujeme, že vyhovění zvláštním požadavkům závisí na dostupnosti a může se na ně vztahovat poplatek.
Guests will have a special experience as the holiday home provides a fireplace. Featuring a private entrance, this spacious holiday home also consists of 3 bedrooms, a seating area and 3 bathrooms with a bath or a shower and a hairdryer. Guests will find a stovetop, a refrigerator, a dishwasher and kitchenware in the fully equipped kitchen. The holiday home also offers a barbecue. This air-conditioned holiday home comes with a dining area, a flat-screen TV with cable channels a washing machine and a balcony. The unit offers 3 beds.
Při výběru Olive and Stone si přečtěte recenze ostatních hostů.
Ceny v hotelu Olive and Stone začínají od:
Chcete se podívat na ceny a nejlepší nabídky? Stačí, když vyberete termín.
Parkovací místo, Domácí mazlíčci povoleni, Bezplatné parkování, Parkování v areálu, Soukromé parkovací místo, Wi-Fi v celém objektu
Golfové hřiště (vzdálenost do 3 km), Turistika pěšky
Připojení k internetu, Bezdrátový internet, Bezplatné Wi-Fi
Kosmetický salón, Ošetření nohou
Concierge služby
Ústřední topení , Všechny nekuřácké prostory
Bezplatné Wi-Fi! Internetové služby jsou k dispozici. WiFi je k dispozici. Bezplatné WiFi je k dispozici. WiFi je k dispozici ve všech prostorách.
Bezplatné parkování! K dispozici je bezplatné parkování. Parkování je k dispozici na místě. K dispozici je soukromé parkování.
Od 15:00:00
Do 11:00:00
Hosté musí být starší 21 let pro check-in. Vítáme děti všech věkových kategorií.
Domácí zvířata jsou povolena. Může být požadován další poplatek.
S několika jednoduchými souřadnicemi jste na cestě do Olive and Stone v žádném okamžiku! Tak je popadněte a vydejte se na cestu - v této úžasné lokalitě na vás čeká spousta úžasných věcí. - 35.54451,-120.73712
Olive and Stone má skvělou nabídku pro své hosty - bezplatný přístup k internetu! Během cesty se již nemusíte starat o další poplatky za data. Nyní můžete zůstat ve spojení a volně prozkoumávat webové stránky.
Naše nemovitost poskytuje bezplatné parkování pro všechny hosty - nemusíte se starat o nalezení místa!
Check-in v Olive and Stone začíná na 15:00:00 a check-out je před 11:00:00.
Jakmile provedete rezervaci na Olive and Stone, sdělíme vám kontaktní údaje vašeho hostitele, abyste je mohli kontaktovat přímo.
Hotely - USA — Coastal Home Walk to Holden Beach!, Haleywood Hollow, FREE Attraction tickets for each paid day, Arcade, WIFI!!!, Senoia Retreat, Free Parking 1BR Spacious BoHo 30Min to NYC, Zion Breeze - New! 6 King Suites, 8 bdrm, Hot Tub, EV, E-Scooters,
Více destinací — Hotely v Gabala, Hotely v Arnarstapi, Hotely v At-Bashy, Hotely v Fond Fleury, Hotely v Punta Ballena,









