Całkowita ocena hotelu
Obiekt Oak usytuowany jest w miejscowości Selsey. Odległość ważnych miejsc od obiektu: Plaża Selsey Beach – 1 km, Stacja kolejowa w Chichester – 13 km, Katedra w Chichesterze – 15 km. Obiekt dysponuje ogrodem z widokiem na zieleń. Bezpłatne WiFi jest dostępne dla gości we wszystkich pomieszczeniach.
Oferta domu wakacyjnego obejmuje sypialnię (1) oraz salon z telewizorem.
Odległość ważnych miejsc od obiektu: Tor wyścigowy Goodwood Motor Circuit – 17 km, Port w Chichester – 17 km. Lotnisko Lotnisko Southampton znajduje się 66 km od obiektu.
Hotele i noclegi w pobliżu 8 Berth family caravan Selsey West Sussex (0 m), BRAND NEW 8 berth holiday home (0 m), BRAND NEW 6 berth holiday home (0 m), Blenheim (0 m), Kensington West Sands (0 m), Sea lets (0 m), Daisie (25 m), The Willows (51 m), The Serenity (51 m),
W obiekcie obowiązuje zakaz organizowania wieczorów panieńskich, kawalerskich itp.
Prosimy o wcześniejsze poinformowanie obiektu o planowanej godzinie przyjazdu. Aby to zrobić, możesz wpisać treść prośby w miejscu na życzenia specjalne lub skontaktować się bezpośrednio z obiektem, korzystając z danych kontaktowych widniejących w potwierdzeniu rezerwacji.
The apartment offers a dining area, an electric kettle, heating, a TV, as well as garden views. The unit offers 3 beds.
Wybierając Oak, zapoznaj się z opiniami innych gości.
Ceny w hotelu Oak zaczynają się od:
Chcesz zobaczyć ceny i najlepsze oferty? Wystarczy wybrać daty.
miejsce parkingowe, parking bezpłatny, parking na terenie obiektu, Bezpłatne WiFi w całym budynku
dostęp do sieci internetowej, Bezprzewodowy Internet, bezpłatny dostęp do WiFi
parking przy drodze
zielony ogród
pokoje przeznaczone dla osób niepalących, system ogrzewania, absolutny zakaz palenia
Darmowe Wi-Fi! Usługi internetowe są dostępne. WiFi jest dostępne. Darmowe WiFi jest dostępne. WiFi jest dostępne we wszystkich obszarach.
Parkowanie gratis! Bezpłatny parking jest dostępny. Parking jest dostępny na miejscu. Parking na ulicy jest dostępny.
od 16:00:00 do 20:00:00
do 10:00:00
Goście muszą mieć co najmniej 18 lat, aby się zameldować. Akceptujemy dzieci w każdym wieku. Obiekt może wymagać depozytu w wysokości 150.00 GBP.
Zwierzęta nie są akceptowane.
Szukasz Oak? Sprawdź nasze współrzędne, aby łatwo wskazać dokładną lokalizację - niezależnie od tego, gdzie jesteś! - 50.738109,-0.800022
Oak wie, że Internet jest koniecznością na wakacjach, więc zadbał o to dla Ciebie - oferując bezpłatny dostęp do Wi-Fi dla swoich gości!
W tym obiekcie parkowanie nie jest problemem - jest bezpłatne dla wszystkich naszych gości! Nie musisz się już martwić, że nie znajdziesz idealnego miejsca i będziesz musiał za nie dodatkowo zapłacić.
Zameldowanie w obiekcie Oak rozpoczyna się o 16:00:00, a wymeldować się można do 10:00:00.
Gdy dokonają Państwo rezerwacji w obiekcie Oak, udostępnimy dane kontaktowe Twojego gospodarza, tak aby można było się z nim skontaktować bezpośrednio.
Wielka Brytania — hotele — Riverside Lodge, Sandy Toes - awesome beach view and access, The Drey, High Rise En-suite Room With Gym And Free Parking in Royal Docks Excel E16 London, The Cotswold Escape 14 - City Centre,
Więcej celów podróży — Hotele Cabassou, Hotele Sinapuran, Hotele Loloata Island, Hotele Candelero Arriba, Hotele Rŭshan,