Podle 15 hodnocení
NOEL - three bedroom apartment with pool se nachází v destinaci Banjole a nabízí zahradu, venkovní bazén a výhled na bazén. Tento apartmán s klimatizací poskytuje balkon.
Tento apartmán má 3 ložnice, 2 koupelny, ložní prádlo, ručníky, TV s plochou obrazovkou se satelitními programy, jídelní část a kuchyň s kompletním vybavením. Může se pochlubit také terasou s výhledem na moře. Koupelna je vybavená bidetem, sprchou a vanou.
Pláž Centinera se nachází 300 metrů od ubytování NOEL - three bedroom apartment with pool a Pláž Banjole 1,3 km. Letiště Pula leží 12 km daleko.
Nedaleké hotely a jiné ubytování Apartment -by the sea (60 m), VILLA HOLIDAY (67 m), Ferienwohnung für 4 Personen ca 50 qm in Banjole, Istrien Istrische Riviera (79 m), Ferienwohnung für 5 Personen ca 60 qm in Banjole, Istrien Istrische Riviera (79 m), Holiday home I.D.A. (80 m), Apartment Ada 1546 (86 m), Three-Bedroom Holiday Home In Banjole (107 m), Apartment Axelle 50 METERS TO THE BEACH (123 m), Apartman Milan (128 m), Apartments Ana 1707 (131 m),
V tomto ubytování se nemohou konat rozlučky se svobodou a jiné podobné oslavy.
Provozováno soukromým hostitelem
Boasting a private entrance, this air-conditioned apartment includes 1 living room, 3 separate bedrooms and 2 bathrooms with a walk-in shower and a bath. Guests will find a refrigerator, a dishwasher and an oven in the kitchen. The apartment also features a barbecue. The spacious apartment offers a flat-screen TV with satellite channels, a washing machine, a coffee machine, a seating area as well as sea views. The unit has 5 beds.
Při výběru NOEL - three bedroom apartment with pool si přečtěte recenze ostatních hostů.
Ceny v hotelu NOEL - three bedroom apartment with pool začínají od:
Chcete se podívat na ceny a nejlepší nabídky? Stačí, když vyberete termín.
Domácí mazlíčci povoleni
Bazén venkovní, Plavecký bazén, Koupací bazén
Zahrada , Patio
Nekuřácké ubytování , Rodinné ubytování , Všechny nekuřácké prostory , Klimatizační zařízení
Informace o internetu nejsou k dispozici.
Parking information is not available.
Od 15:00:00 Do 18:00:00
Od 08:00:00 Do 11:00:00
Hosté musí být starší 18 let pro check-in. Vítáme děti všech věkových kategorií.
Domácí zvířata jsou povolena. Žádné poplatky.
Pokud chcete najít objekt NOEL - three bedroom apartment with pool, stačí zadat tyto souřadnice a rychle se tam dostat! - 44.82294,13.853952
Check-in v NOEL - three bedroom apartment with pool začíná na 15:00:00 a check-out je před 11:00:00.
Jakmile provedete rezervaci na NOEL - three bedroom apartment with pool, sdělíme vám kontaktní údaje vašeho hostitele, abyste je mohli kontaktovat přímo.
Hotely - Chorvatsko — Villa Antea, Secluded fisherman's cottage Lavdara, Dugi otok - 8175, Casa Luana, Blue Sky Baska, House Edvard,
Více destinací — Hotely v Niamey, Hotely v Wāsiţ, Hotely v Cupe Coy, Hotely v NʼDjamena, Hotely v Hsia-san-chieh,









