New, Como hideaway, Nesso, Casa Yaniv se nachází v Římě a nabízí zahradu. Ponte Lungo stanice metra se nachází 6,5 km odtud, Porta Maggiore 6,5 km a Rebibbia stanice metra 7 km. Toto ubytování poskytuje Wi-Fi zdarma a na místě je k dispozici také soukromé parkoviště. Anagnina stanice metra se nachází 4,4 km odtud.
Tento prázdninový dům s klimatizací má TV s plochou obrazovkou, 1 ložnici a obývací prostor. Toto ubytování má kuchyň.
Vittorio Emanuele stanice metra se nachází 7,3 km od ubytování New, Como hideaway, Nesso, Casa Yaniv a San Giovanni stanice metra je 7,4 km daleko. Letiště Řím – Ciampino leží 10 km od ubytování.
Nedaleké hotely a jiné ubytování La casa di Iolanda (0 m), NEW FLAT in GOLF CLUB (0 m), Villa Tenuta Casenuove, Tuscany, Italy (0 m), Gioia House (0 m), Jesolo Piazza Drago (0 m), Ma home (0 m), Casa Silviuccia (0 m), Casa Silviuccia (0 m), La Maison de Annabella (0 m), Casa Silviuccia (0 m),
V tomto ubytování se nemohou konat rozlučky se svobodou a jiné podobné oslavy.
Informujte prosím o svém předpokládaném čase příjezdu předem. Tuto informaci můžete napsat do políčka pro zvláštní požadavky při rezervaci nebo se obraťte přímo na ubytování. Kontaktní údaje jsou uvedeny v potvrzení rezervace.
Provozováno soukromým hostitelem
This holiday home offers a private pool. The holiday home's kitchen is available for cooking and storing food. This holiday home is air-conditioned and features a flat-screen TV, a washing machine and heating. The unit offers 2 beds.
Při výběru New, Como hideaway, Nesso, Casa Yaniv si přečtěte recenze ostatních hostů.
Ceny v hotelu New, Como hideaway, Nesso, Casa Yaniv začínají od:
Chcete se podívat na ceny a nejlepší nabídky? Stačí, když vyberete termín.
Parkovací místo, Parkování v areálu, Soukromé parkovací místo, Wi-Fi v celém objektu
Připojení k internetu, Bezdrátový internet, Bezplatné Wi-Fi
Plavecký bazén, Koupací bazén
Zahrada
Všechny nekuřácké prostory , Klimatizační zařízení
Bezplatné Wi-Fi! Internetové služby jsou k dispozici. WiFi je k dispozici. Bezplatné WiFi je k dispozici. WiFi je k dispozici ve všech prostorách.
Parkování je k dispozici na místě. K dispozici je soukromé parkování.
Od 16:00:00
Do 10:00:00
Hosté musí být starší 24 let pro check-in. Vítáme děti od 18 let. Ubytování může vyžadovat kauci ve výši 300.00 EUR.
Domácí mazlíčci nejsou povoleni.
Objekt New, Como hideaway, Nesso, Casa Yaniv je snadné najít - stačí zadat tyto souřadnice a jste na správném místě! - 41.87194,12.56738
V New, Como hideaway, Nesso, Casa Yaniv můžete zůstat v kontaktu bez zaplacení penny! Využijte během svého pobytu bezplatné připojení k internetu.
Check-in v New, Como hideaway, Nesso, Casa Yaniv začíná na 16:00:00 a check-out je před 10:00:00.
Jakmile provedete rezervaci na New, Como hideaway, Nesso, Casa Yaniv, sdělíme vám kontaktní údaje vašeho hostitele, abyste je mohli kontaktovat přímo.
Hotely - Itálie — Residenza Andreotti, Il Rifugio del Cavaliere, B&B Nonna Marcella, Il Cerro La Capanna Piano Terra, Alloggio Turistico Pratoterra,
Více destinací — Hotely v Harmannschlag, Hotely v Bandiana, Hotely v Bangui, Hotely v Garapan, Hotely v Murghob,









