Na Corma by dracmallorca se nachází v destinaci Calonge a nabízí venkovní bazén a výhled na bazén. Toto ubytování s výhledem na moře má zahradu, terasu a bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách.
Tento venkovský dům s klimatizací má 2 ložnice, satelitní TV a kuchyň s lednicí a myčkou nádobí. V tomto venkovském domě jsou k dispozici ručníky a ložní prádlo.
Aqualand El Arenal se nachází 49 km od ubytování Na Corma by dracmallorca a Dračí jeskyně 23 km od ubytování. Letiště Palma de Mallorca leží 57 km daleko.
Nedaleké hotely a jiné ubytování Na Corma Nova by dracmallorca (89 m), Finca Tanca (151 m), Finca Vinya Vella (672 m), Boutique Hotel Petit Sant Miquel (981 m), Finca Ca'n Puig (1.05 km), NEW! Villa Can Vadell - Calonge (1.17 km), Finca Palleta (1.23 km), Finca Torre Marines Vell (1.33 km), Finca Miralu (1.40 km), Finca Can Pau (1.40 km),
V tomto ubytování se nemohou konat rozlučky se svobodou a jiné podobné oslavy.
The private pool and fireplace are the special features of this holiday home. This spacious holiday home comprises 2 bedrooms, kitchen, a terrace and 2 bathrooms with a shower. In the well-equipped kitchen, guests will find a stovetop, a refrigerator, a dishwasher and kitchenware. The air-conditioned holiday home provides a TV with satellite channels, a washing machine, a tea and coffee maker, a barbecue as well as sea views. The unit offers 3 beds.
Při výběru Na Corma by dracmallorca si přečtěte recenze ostatních hostů.
Ceny v hotelu Na Corma by dracmallorca začínají od:
Chcete se podívat na ceny a nejlepší nabídky? Stačí, když vyberete termín.
Parkovací místo, Bezplatné parkování, Parkování v areálu, Wi-Fi v celém objektu
Připojení k internetu, Bezdrátový internet, Bezplatné Wi-Fi
Grilování
Bazén venkovní, Plavecký bazén, Koupací bazén
Zahrada , Patio
Nekuřácké ubytování , Ústřední topení , Všechny nekuřácké prostory , Klimatizační zařízení
Bezplatné Wi-Fi! Internetové služby jsou k dispozici. WiFi je k dispozici. Bezplatné WiFi je k dispozici. WiFi je k dispozici ve všech prostorách.
Bezplatné parkování! K dispozici je bezplatné parkování. Parkování je k dispozici na místě.
Od 16:00:00 Do 00:00:00
Do 10:00:00
Děti ve věku od 0 do 6 let bydlí zdarma při použití dětská postýlka. Hosté musí být starší 18 let pro check-in. Vítáme děti všech věkových kategorií.
Domácí mazlíčci nejsou povoleni.
Naše nemovitost v Na Corma by dracmallorca lze snadno najít po zadání několika souřadnic - stačí pár kliknutí a jste tam! - 39.392324,3.200882
V Na Corma by dracmallorca chápeme potřebu zůstat během svého pobytu ve spojení. To je důvod, proč všichni hosté mají k dispozici bezplatný přístup k internetu, který vám pomůže zůstat v kontaktu s přáteli a rodinou doma!
Už nehledejte - jejich hosté mají k dispozici bezplatná parkovací místa!
Check-in v Na Corma by dracmallorca začíná na 16:00:00 a check-out je před 10:00:00.
Jakmile provedete rezervaci na Na Corma by dracmallorca, sdělíme vám kontaktní údaje vašeho hostitele, abyste je mohli kontaktovat přímo.
Hotely - Španělsko — Floramar, Apartamento Aurora - Ole Solutions, Moderno Apartamento, Playa Chica House 2 Fuerteventura, Cerca del centro y luminoso,
Více destinací — Hotely v South Hill Village, Hotely v Noord Cura Cabai, Hotely v Prauliena, Hotely v Macharen,









