Podle 65 hodnocení
MyVilla - Ivrea via Jervis 22b se nachází v destinaci Ivrea. Toto ubytování s klimatizací poskytuje Wi-Fi zdarma a na místě je k dispozici také soukromé parkoviště. Castello di Masino se nachází 16 km odtud.
Tento apartmán má 1 ložnici, 1 koupelnu, ložní prádlo, ručníky, TV s plochou obrazovkou se satelitními programy, jídelní část a kuchyň s kompletním vybavením. Může se pochlubit také terasou s výhledem do zahrady. Koupelna je vybavená bidetem, sprchou a fénem.
V ubytování MyVilla - Ivrea via Jervis 22b je k dispozici pronájem jízdního kola a pronájem auta a v okolí se můžete věnovat lyžování a cyklistice.
Letiště Turín leží 47 km od ubytování.
Nedaleké hotely a jiné ubytování San Gaudenzio 16 (143 m), Apartment "Borgo Olivetti" (159 m), Dora apartment (234 m), Casa Ribes (242 m), Aquila Nera Di Tony (254 m), RIVE DORA IVREA (268 m), Casa di Otti (297 m), Olivrea Design Palazzo (306 m), Eleganza e comfort in centro (342 m), CameLia (346 m),
V tomto ubytování se nemohou konat rozlučky se svobodou a jiné podobné oslavy.
Featuring a private entrance, this air-conditioned apartment comprises 1 living room, 1 separate bedroom and 1 bathroom with a shower and a bidet. Meals can be prepared in the well-fitted kitchen, which comes with a stovetop, a refrigerator, a dishwasher and kitchenware. The spacious apartment provides a washing machine, soundproof walls, a tea and coffee maker, a flat-screen TV with streaming services, as well as garden views. The unit offers 2 beds.
Při výběru MyVilla - Ivrea via Jervis 22b si přečtěte recenze ostatních hostů.
Ceny v hotelu MyVilla - Ivrea via Jervis 22b začínají od:
Chcete se podívat na ceny a nejlepší nabídky? Stačí, když vyberete termín.
Parkovací místo, Parkování v areálu, Soukromé parkovací místo, Wi-Fi v celém objektu
Tenisové kurty, Golfové hřiště (vzdálenost do 3 km), Sjezdové lyžování, Kánoování, Turistika pěšky, Jízda na kole, Jezdecké aktivity, Dočasné výstavy umění, Prohlídky barů, Promítání filmů večer, Procházky pěšky, Cyklistické výlety, Večeře s tematikou, Happy hour, Exkurze nebo přednášky o místním kulturním dědictví, Vaření lekce, Koncert živé hudby / vystoupení, Sportovní přenosy
Připojení k internetu, Bezdrátový internet, Bezplatné Wi-Fi
Doručení potravin
Posilovna, Relaxační masáže, Kosmetický salón, Posilovna
Transfer z/na letiště, Půjčovna aut, Kyvadlová doprava za příplatek, Transfer z letiště za poplatek, Garážové parkování, Parkovací místa pro handicapované, Doprava z letiště, Doprava na letiště, Kyvadlový autobus
Rychlé přihlášení a odhlášení, Bankovní automat, Osobní přihlašování/odhlašování, Vydání faktury
Patio
Denní pokojová služba
Kadeřnické a kosmetické služby
Nekuřácké ubytování , Výtahová zařízení , Zvukově izolované pokoje , Ústřední topení , Všechny nekuřácké prostory , Klimatizační zařízení , Vyhrazený prostor pro kuřáky, Vstup pomocí klíče
Bezpečnostní schránka, Strážení 24 hodin denně, Požární hlásiče, Hasicí zařízení
Zaměstnanci dodržují všechna bezpečnostní opatření nařízená místními úřady, Dostupná zdravotní péče
Možnost bezhotovostní platby
Dezinfekční prostředky účinné proti COVID-19, Praní ložního prádla, osušek a dalšího textilu v souladu s pokyny místních úřadů, Dezinfekce ubytovacích prostor před příjezdem nových hostů, Uzavření ubytovacích jednotek po úklidu, Možnost odmítnout čistící služby v ubytovací jednotce během pobytu
Bezplatné Wi-Fi! Internetové služby jsou k dispozici. WiFi je k dispozici. Bezplatné WiFi je k dispozici. WiFi je k dispozici ve všech prostorách.
Parkování je k dispozici na místě. K dispozici je soukromé parkování. K dispozici je garážové parkování. Bezbariérové parkování je k dispozici.
Od 15:00:00 Do 18:00:00
Od 08:00:00 Do 11:00:00
Děti ve věku od 0 do 2 let platí 10.00 EUR za noc při použití dětská postýlka. Hosté musí být starší 18 let pro check-in. Vítáme děti všech věkových kategorií.
Domácí mazlíčci nejsou povoleni.
Jste připraveni navštívit MyVilla - Ivrea via Jervis 22b? Naše souřadnice vás tam dostanou během chvilky! - 45.460698,7.875011
Hosté hotelu MyVilla - Ivrea via Jervis 22b mohou klidně spát s vědomím, že během svého pobytu u nás mají internet zdarma!
Check-in v MyVilla - Ivrea via Jervis 22b začíná na 15:00:00 a check-out je před 11:00:00.
Jakmile provedete rezervaci na MyVilla - Ivrea via Jervis 22b, sdělíme vám kontaktní údaje vašeho hostitele, abyste je mohli kontaktovat přímo.
Hotely - Itálie — Relax House, Nolo 147, La Dolce Vita - Rione Campo Marzio the Beating Heart of Rome, La Pergola Blu, Ca di furesti Appartamento,
Více destinací — Hotely v Vieux-Fort, Hotely v Pallerone, Hotely v Babonneau, Hotely v Juba, Hotely v Pangani,









