Podle 160 hodnocení
My Place in the Colony se nachází v destinaci Zichron Ja'akov a má zahradu, nekuřácké ubytování a bezplatné Wi-Fi. Jen 39 km odtud je Haifa’s Municipal Theater. Zhruba 30 km od ubytování se nachází Pohoří Karmel, 31 km daleko je International convention center a 32 km University of Haifa. Na místě vám mohou zařídit dopravu na letiště.
Všechny pokoje v ubytování My Place in the Colony mají klimatizaci, posezení, TV s plochou obrazovkou s kabelovými programy, kuchyňský kout, jídelní část a vlastní koupelnu s bezplatnými toaletními potřebami, sprchou a fénem. Některé pokoje v ubytování My Place in the Colony mají terasu a zařízení všech pokojů zahrnuje varnou konvici. Všechny pokoje v ubytování My Place in the Colony mají v ceně ložní prádlo a ručníky.
Technion Haifa se nachází 37 km od ubytování My Place in the Colony a Zahrady Baha'i a Zlatý dóm je 38 km daleko. Letiště Haifa leží 40 km od ubytování.
Nedaleké hotely a jiné ubytování Zimer Baronita (40 m), jabotinsky 37 (140 m), Midrahov Luxury Apartment (168 m), 49 Boutique (176 m), Hagafen Boutique Suites (200 m), In the center of the Moshava (237 m), המייסדים (272 m), Smadar Inn (284 m), Romantic Sea Breeze near Midrachov (285 m), Zimeroni (287 m),
Based on local tax laws, guests with a tourist visa to Israel are exempted from paying VAT for their reservation. Israeli citizens and residents ("non tourists" as defined in the VAT law) must pay VAT. This tax is automatically calculated in the total cost of the reservation for domestic customers. For guests booking from outside of Israel, the tax is not included in the total price.
Please let My Place in the Colony know your expected arrival time in advance. You can use the Special Requests box when booking or contact the property.V tomto ubytování se nemohou konat rozlučky se svobodou a jiné podobné oslavy.
Provozováno soukromým hostitelem
Guests will find a stovetop, a refrigerator, kitchenware and a microwave in the well-equipped kitchenette. The studio also provides guests with a barbecue. This air-conditioned studio includes a flat-screen TV with cable channels, a private bathroom as well as a terrace. The unit offers 2 beds.
Guests will find a stovetop, a refrigerator, kitchenware and a microwave in the kitchenette. The studio also includes a barbecue. This air-conditioned studio is comprised of a flat-screen TV with cable channels, a private bathroom as well as a terrace. The unit has 1 bed.
This studio boasts a hot tub and a spa bath. Guests will find a stovetop, a refrigerator, kitchenware and a microwave in the fully equipped kitchenette. The studio also provides guests with a barbecue. This air-conditioned studio includes a flat-screen TV with cable channels, a private bathroom as well as a terrace. The unit offers 1 bed.
This studio boasts a hot tub and a spa bath. Guests will find a stovetop, a refrigerator, kitchenware and a microwave in the well-fitted kitchenette. The studio also offers a barbecue. This air-conditioned studio includes a flat-screen TV with cable channels, a private bathroom as well as a terrace. The unit offers 2 beds.
This studio's standout features are the hot tub and spa bath. Guests will find a stovetop, a refrigerator, kitchenware and a microwave in the well-equipped kitchenette. The studio also features a barbecue. This air-conditioned studio is comprised of a flat-screen TV with cable channels, a private bathroom as well as a terrace. The unit has 2 beds.
Při výběru My Place in the Colony si přečtěte recenze ostatních hostů.
Ceny v hotelu My Place in the Colony začínají od:
Chcete se podívat na ceny a nejlepší nabídky? Stačí, když vyberete termín.
Parkovací místo, Domácí mazlíčci povoleni, Bezplatné parkování
Připojení k internetu, Bezdrátový internet, Bezplatné Wi-Fi
Grilování, Víno a šampaňské
Transfer z/na letiště, Kyvadlová doprava za příplatek, Transfer z letiště za poplatek, Garážové parkování, Kyvadlový autobus
Vydání faktury
Zahrada , Slunná terasa , Venkovní sezení , Místa pro piknik
Prádelní služba, Žehlící služba
Fax a kopírování
Kadeřnické a kosmetické služby
Nekuřácké ubytování , Rodinné ubytování , Ústřední topení , Klimatizační zařízení , Vyhrazený prostor pro kuřáky
Zaměstnanci dodržují všechna bezpečnostní opatření nařízená místními úřady, Dezinfekce rukou v ubytovací jednotce i v hlavních prostorách, Uplatňování postupů pro kontrolu zdraví hostů, Lékárnička k dispozici, K dispozici roušky pro hosty
Bezkontaktní přihlášení/odhlášení, Možnost bezhotovostní platby, Dodržování pravidel fyzického odstupu
Dezinfekční prostředky účinné proti COVID-19, Praní ložního prádla, osušek a dalšího textilu v souladu s pokyny místních úřadů, Dezinfekce ubytovacích prostor před příjezdem nových hostů, Uzavření ubytovacích jednotek po úklidu, Možnost odmítnout čistící služby v ubytovací jednotce během pobytu
Bezplatné Wi-Fi! Internetové služby jsou k dispozici. WiFi je k dispozici. Bezplatné WiFi je k dispozici.
Bezplatné parkování! K dispozici je bezplatné parkování. K dispozici je garážové parkování.
Od 14:00:00
Do 11:00:00
Děti ve věku od 0 do 1 let bydlí zdarma při použití dětská postýlka. Hosté musí být starší 21 let pro check-in. Vítáme děti všech věkových kategorií.
Domácí zvířata jsou povolena. Žádné poplatky.
V žádném okamžiku najdete My Place in the Colony s těmito super užitečnými souřadnicemi! - 32.574094,34.95554
My Place in the Colony jde ještě o krok dále, aby váš pobyt byl jedinečný - nabízí bezplatné připojení k internetu, takže můžete držet krok se všemi požadavky života, aniž byste ztráceli okamžik.
Naše nemovitost poskytuje bezplatné parkování, takže můžete přijít, zaparkovat a připravit se na odpočinek bez obav!
Check-in v My Place in the Colony začíná na 14:00:00 a check-out je před 11:00:00.
Jakmile provedete rezervaci na My Place in the Colony, sdělíme vám kontaktní údaje vašeho hostitele, abyste je mohli kontaktovat přímo.
Hotely - Izrael — City Apartments, Sea and Soul, Unique & Upscale Gem, אירוח גאלה בגולן, Eilat 42 Luxury Vacation Amazing Pool Eilat,
Více destinací — Hotely v Colbost, Hotely v Alice Town, Hotely v Džibuti, Hotely v An Nāmī, Hotely v Binga,



