Monoambiente biedt accommodatie in Aguas Verdes, op 41 km van Termas Marinas. De accommodatie ligt op 16 minuten lopen van Playa Aguas Verdes, er is gratis WiFi en je kunt er privéparkeren op het terrein.
Het appartement heeft 1 slaapkamer, een volledig uitgeruste kitchenette, en 1 badkamer. Er is een flatscreen-tv.
Deze accommodatie accepteert geen vrijgezellenfeesten en soortgelijke evenementen.
Beheerd door een particuliere host
The apartment's kitchenette is available for cooking and storing food. This apartment features an electric kettle and a flat-screen TV. The unit has 1 bed.
Bij het kiezen van monoambiente, lees de beoordelingen van andere gasten.
Prijzen bij monoambiente beginnen vanaf:
Wilt u prijzen en de beste deals zien? Voeg uw data toe.
Parkeerplaats, Toegestane huisdieren, Kosteloos parkeren, Beschikbare parkeermogelijkheden, Privé parkeerplaats, Draadloos internet in de hele accommodatie
Toegang tot internet, Draadloos internet, Gratis draadloos internet
Gehele accommodatie rookvrij
Gratis draadloos internet! Internetdiensten zijn beschikbaar. WiFi is beschikbaar. Gratis WiFi is beschikbaar. WiFi is in alle gebieden beschikbaar.
Kosteloze parkeerplaats! Gratis parkeren is beschikbaar. Parkeren is beschikbaar op locatie. Privéparkeren is beschikbaar.
Vanaf 15:00:00 Tot 18:00:00 uur
Vanaf 08:00:00 Tot 11:00:00 uur
Gasten moeten minimaal 18 jaar oud zijn om in te checken. Wij verwelkomen kinderen vanaf 18 jaar.
Huisdieren zijn niet toegestaan.
Het monoambiente-object is gemakkelijk te vinden - voer deze coördinaten in en u bent op de juiste plaats! - -36.637614,-56.695495
monoambiente biedt de hoogste troef - gratis internet! Dus als u op zoek bent naar een plek om te verblijven, waarom zou u dan niet profiteren van deze geweldige bonus?
Voor degenen die op zoek zijn naar een plek om te verblijven en hun auto te parkeren, hoeft u niet verder te zoeken! monoambiente biedt gratis parkeren - dat is een ding minder om je zorgen over te maken als je aan je volgende avontuur begint.
Inchecken bij monoambiente begint bij 15:00:00 en uitchecken is vóór 11:00:00.
Zodra u een reservering heeft gemaakt bij monoambiente, zullen we de contactgegevens van uw gastheer delen, zodat u rechtstreeks contact met hen kunt opnemen.
Hotels in Argentinië — Hotel Alihuen, Cabañas Bodega Kindgard, Rincón de MILBERG Tigre, A carlos paz voy, Departamento Monoambiente Centro Villa Carlos Paz,
Meer bestemmingen — Hotels in El Sanjeado, Hotels in Ilha do Mar Casado, Hotels in Erbil, Hotels in Woodlands, Hotels in Ar Ruʼays,








