Podle 15 hodnocení
Monferran se nachází v destinaci Louslitges a poskytuje zahradu, sdílený lounge a sdílenou kuchyň. Château de Pallanne Golf se nachází jen 22 km odtud. Toto ubytování nabízí terasu a neplacené soukromé parkoviště.
Koupelna je vybavená sprchou a vanou.
Na místě je k dispozici akvapark a v blízkém okolí ubytování Monferran se můžete věnovat pěší turistice.
Auch-Embats Golf Club se nachází 40 km od ubytování Monferran a Guinlet Golf Course 46 km. Letiště Tarbes Lourdes Pyrénées leží 59 km daleko.
V tomto ubytování se nemohou konat rozlučky se svobodou a jiné podobné oslavy.
Provozováno soukromým hostitelem
The spacious double room offers a private entrance, a seating area, a terrace with garden views as well as a shared bathroom featuring a bath. The unit offers 4 beds.
Při výběru Monferran si přečtěte recenze ostatních hostů.
Ceny v hotelu Monferran začínají od:
Chcete se podívat na ceny a nejlepší nabídky? Stačí, když vyberete termín.
Parkovací místo, Bezplatné parkování, Parkování v areálu, Soukromé parkovací místo
Turistika pěšky, Jezdecké aktivity, Vodní park, Dočasné výstavy umění, Procházky pěšky
Vydání faktury
Zahrada , Slunná terasa , Společná kuchyňská zóna , Společenský prostor , Venkovní sezení , Místa pro piknik
Nekuřácké ubytování , Rodinné ubytování , Všechny nekuřácké prostory
Bezkontaktní přihlášení/odhlášení
Informace o internetu nejsou k dispozici.
Bezplatné parkování! K dispozici je bezplatné parkování. Parkování je k dispozici na místě. K dispozici je soukromé parkování.
Od 15:00:00 Do 18:00:00
Od 08:00:00 Do 11:00:00
Děti ve věku od 0 do 3 let bydlí zdarma při použití dětská postýlka. Hosté musí být starší 18 let pro check-in. Vítáme děti všech věkových kategorií.
Domácí mazlíčci nejsou povoleni.
Pokud chcete najít objekt Monferran, stačí zadat tyto souřadnice a rychle se tam dostat! - 43.59452,0.164237
Naše zařízení má vše pod kontrolou! Všichni naši hosté mají parkování zdarma, takže se rozlučte s těmi těžkopádnými měřiči a poplatky.
Check-in v Monferran začíná na 15:00:00 a check-out je před 11:00:00.
Jakmile provedete rezervaci na Monferran, sdělíme vám kontaktní údaje vašeho hostitele, abyste je mohli kontaktovat přímo.
Hotely - Francie — Camping RCN Domaine de la Noguière, Au plaisir des pêcheurs - Les Sceps, Studio skis aux pieds à la Daille, Val-d'Isère - 3 pers, balcon sud, animaux acceptés - FR-1-694-179, Résidence Olympic - VAL THORENS AGREABLE 2 PIECES 5 PERSONNES FACE A LA PISTE MAE-7536, La Villa Lumière,
Více destinací — Hotely v Tête Morne, Hotely v Toguz-Bulak, Hotely v Aktobe Airport, Hotely v Ratiševina, Hotely v Padrud,