Podle 16 hodnocení
Mirador 2 se nachází v destinaci San Jorge a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a klimatizací, venkovní bazén a zahradu. Pláž Praia do Centro se nachází jen 1,3 km daleko a Terra Natura 15 km. Tento apartmán poskytuje také soukromý bazén.
Apartmán má 2 ložnice, 1 koupelnu, ložní prádlo, ručníky, TV s plochou obrazovkou, kuchyň s kompletním vybavením a terasu s výhledem do zahrady. K dispozici je i koupelna s fénem.
Park Aqua Natura se nachází 16 km od ubytování Mirador 2 a Aqualandia 20 km od ubytování. Letiště Alicante-Elche Miguel Hernández leží 46 km daleko.
V tomto ubytování se nemohou konat rozlučky se svobodou a jiné podobné oslavy.
Informujte prosím o svém předpokládaném čase příjezdu předem. Tuto informaci můžete napsat do políčka pro zvláštní požadavky při rezervaci nebo se obraťte přímo na ubytování. Kontaktní údaje jsou uvedeny v potvrzení rezervace.
Při check-inu je nutné předložit platný průkaz totožnosti s fotografií a kreditní kartu. Upozorňujeme, že vyhovění zvláštním požadavkům závisí na dostupnosti a může se na ně vztahovat poplatek.
Provozováno soukromým hostitelem
The private pool is the special feature of this apartment. This air-conditioned apartment is comprised of 1 living room, 2 separate bedrooms and 1 bathroom with a hairdryer. The apartment's kitchen is available for cooking and storing food. Featuring a terrace with garden views, this apartment also offers a washing machine and a flat-screen TV. The unit offers 3 beds.
Při výběru Mirador 2 si přečtěte recenze ostatních hostů.
Ceny v hotelu Mirador 2 začínají od:
Chcete se podívat na ceny a nejlepší nabídky? Stačí, když vyberete termín.
Parkovací místo, Bezplatné parkování, Parkování v areálu, Wi-Fi v celém objektu
Připojení k internetu, Bezdrátový internet, Bezplatné Wi-Fi
Bazén venkovní, Venkovní bazén (celoročně), Plavecký bazén, Koupací bazén
Zahrada , Patio
Nekuřácké ubytování , Rodinné ubytování , Výtahová zařízení , Všechny nekuřácké prostory , Klimatizační zařízení , Vyhrazený prostor pro kuřáky
Zaměstnanci dodržují všechna bezpečnostní opatření nařízená místními úřady, Dezinfekce rukou v ubytovací jednotce i v hlavních prostorách
Dezinfekční prostředky účinné proti COVID-19, Praní ložního prádla, osušek a dalšího textilu v souladu s pokyny místních úřadů, Dezinfekce ubytovacích prostor před příjezdem nových hostů, Uzavření ubytovacích jednotek po úklidu
Bezplatné Wi-Fi! Internetové služby jsou k dispozici. WiFi je k dispozici. Bezplatné WiFi je k dispozici. WiFi je k dispozici ve všech prostorách.
Bezplatné parkování! K dispozici je bezplatné parkování. Parkování je k dispozici na místě.
Od 15:00:00 Do 22:00:00
Od 06:00:00 Do 10:00:00
Děti ve věku od 0 do 2 let bydlí zdarma při použití dětská postýlka. Hosté musí být starší 18 let pro check-in. Vítáme děti všech věkových kategorií.
Domácí mazlíčci nejsou povoleni.
Naše nemovitost v Mirador 2 lze snadno najít po zadání několika souřadnic - stačí pár kliknutí a jste tam! - 38.504292,-0.243926
Hosté hotelu Mirador 2 se nemusí starat o hledání Wi-Fi - hotel nabízí bezplatné připojení k internetu! Ideální pro streamování, stahování a procházení webu.
Potřebujete místo k pobytu s pohodlným parkováním? Naše nemovitost je ideálním místem - a nejlepší ze všeho je, že je zdarma!
Check-in v Mirador 2 začíná na 15:00:00 a check-out je před 10:00:00.
Jakmile provedete rezervaci na Mirador 2, sdělíme vám kontaktní údaje vašeho hostitele, abyste je mohli kontaktovat přímo.
Hotely - Španělsko — Belvilla by OYO Cobert de l'Era, Casa Nahia Hostal Rural, La Casita de Ana. Puerta Valencia. Casco antiguo, panoramic boutique con preciosas vistas, Magno Apartments Castelar,
Více destinací — Hotely v The Valley, Hotely v Bürserberg, Hotely v Guenouillet, Hotely v Bethlehem, Hotely v ‘Ohonua,









