Milena 2 nabízí ubytování v destinaci Frata. Aquapark Istralandia se nachází 15 km odtud, katedrála sv. Eufemie 46 km a The Euphrasian Basilica 12 km.
Tento apartmán s klimatizací má 2 ložnice, kuchyň s kompletním vybavením včetně lednice a mikrovlnné trouby a 1 koupelnu. Tento apartmán se 3 hvězdičkami nabízí neplacené soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách.
Nedaleké hotely a jiné ubytování House 2019 (48 m), Villa Mia (84 m), Family villa Alves with pool and grill in Porec (137 m), Beautiful Apartment Fratta with garden in Tar (1.27 km), Villa Hardy by Villas Holiday (1.33 km), Villa Nebra (1.42 km), Villa Karla Tar (1.45 km), Apartment Giuliano-1 by Interhome (1.62 km), Apartment Giuliano-2 by Interhome (1.62 km),
V tomto ubytování se nemohou konat rozlučky se svobodou a jiné podobné oslavy.
Upozorňujeme, že celá platba za rezervaci musí být uhrazena před příjezdem. Vám zašle potvrzení s detailními údaji o platbě. Poté, co bude přijata celá platba, obdržíte e-mail s informacemi o objektu včetně adresy a místa vydání klíčů.
Featuring a private entrance, this air-conditioned apartment comprises a kitchen, 2 bedrooms and 1 bathroom with a shower and a hairdryer. Guests will find a stovetop, a refrigerator, kitchenware and a microwave in the fully equipped kitchen. The apartment also provides guests with a barbecue. The apartment provides a washing machine, a tea and coffee maker, a dining area along with outdoor furniture. The unit offers 2 beds.
Při výběru Milena 2 si přečtěte recenze ostatních hostů.
Ceny v hotelu Milena 2 začínají od:
Chcete se podívat na ceny a nejlepší nabídky? Stačí, když vyberete termín.
Parkovací místo, Bezplatné parkování, Parkování v areálu, Soukromé parkovací místo, Wi-Fi v celém objektu
Připojení k internetu, Bezdrátový internet, Bezplatné Wi-Fi
Grilování
Venkovní sezení
Všechny nekuřácké prostory , Klimatizační zařízení
Požární hlásiče
Bezplatné Wi-Fi! Internetové služby jsou k dispozici. WiFi je k dispozici. Bezplatné WiFi je k dispozici. WiFi je k dispozici ve všech prostorách.
Bezplatné parkování! K dispozici je bezplatné parkování. Parkování je k dispozici na místě. K dispozici je soukromé parkování.
Od 16:00:00 Do 20:00:00
Od 00:01:00 Do 10:00:00
Hosté musí být starší 18 let pro check-in. Vítáme děti všech věkových kategorií.
Domácí mazlíčci nejsou povoleni.
Hledáte Milena 2? Zkontrolujte naše souřadnice, abyste snadno určili svou přesnou polohu - bez ohledu na to, kde jste! - 45.2926,13.6437
Milena 2 ví, co je pro své hosty důležité, proto poskytuje bezplatný přístup k internetu! Zůstaňte během svého pobytu ve spojení a využijte toho na maximum.
Milena 2zachází se svými hosty jako s VIP a nabízí jim parkování zdarma! Pobyt v nemovitosti se najednou stal trochu sladším.
Check-in v Milena 2 začíná na 16:00:00 a check-out je před 10:00:00.
Jakmile provedete rezervaci na Milena 2, sdělíme vám kontaktní údaje vašeho hostitele, abyste je mohli kontaktovat přímo.
Hotely - Chorvatsko — Boutique Apartments Kristo, Holiday home Pipila, Apartman Irena with terase end private parking, Studio Apartment Mit Terrasse Und Parkplatz, Villa Sutivan,
Více destinací — Hotely v Kõrveküla, Hotely v Phumĭ Khŭn Réam, Hotely v Mrhila, Hotely v Sumaysimah, Hotely v Las Isletas,




