Podle 12 hodnocení
Memories... Se může pochlubit výhledem na moře a nabízí ubytování s terasou a balkonem. Pláž Nea Iraklitsa se nachází přibližně 400 metrů odtud. V tomto apartmánu s výhledem na hory je dostupné bezplatné Wi-Fi.
Tento apartmán s klimatizací má 1 ložnici, obývací prostor, kuchyň s kompletním vybavením včetně lednice a trouby a 1 koupelnu. Koupelna je vybavená sprchou a fénem. K dispozici jsou i ručníky a ložní prádlo.
Archaeological Museum of Kavala se nachází 19 km od ubytování Memories... A House of Mehmet Ali 20 km. Mezinárodní letiště Kavala leží 55 km od ubytování.
Nedaleké hotely a jiné ubytování Kardias Luxury Suites (9 m), Teo Apartment (39 m), Barounia Suite (56 m), Melia Luxury Suite with pool (57 m), Soul Home (58 m), Maria's Deluxe Apartments (60 m), Hermes Design Suites (63 m), DIANa (63 m), Dimado 3 (78 m), Angelina's Lovely Home (81 m),
V tomto ubytování se nemohou konat rozlučky se svobodou a jiné podobné oslavy.
Provozováno soukromým hostitelem
This spacious apartment consists of 1 living room, 1 separate bedroom and 1 bathroom with a shower and a hairdryer. In the well-fitted kitchen, guests will find a stovetop, a refrigerator, kitchenware and an oven. The air-conditioned apartment provides a flat-screen TV, a washing machine, a tea and coffee maker, a seating area as well as sea views. The unit offers 3 beds.
Při výběru Memories... si přečtěte recenze ostatních hostů.
Ceny v hotelu Memories... začínají od:
Chcete se podívat na ceny a nejlepší nabídky? Stačí, když vyberete termín.
Wi-Fi v celém objektu
Pobřeží
Připojení k internetu, Bezdrátový internet, Bezplatné Wi-Fi
Patio
Nekuřácké ubytování , Rodinné ubytování , Výtahová zařízení , Všechny nekuřácké prostory , Klimatizační zařízení
Bezplatné Wi-Fi! Internetové služby jsou k dispozici. WiFi je k dispozici. Bezplatné WiFi je k dispozici. WiFi je k dispozici ve všech prostorách.
Parking information is not available.
Od 14:00:00 Do 20:00:00
Do 11:00:00
Děti ve věku od 0 do 2 let bydlí zdarma při použití dětská postýlka. Hosté musí být starší 18 let pro check-in. Vítáme děti všech věkových kategorií.
Domácí mazlíčci nejsou povoleni.
Hledáte Memories...? Označte jeho polohu v GPS pomocí těchto souřadnic a budete tam rychleji než blesk. - 40.863444,24.316761
V Memories... můžete zůstat v kontaktu bez zaplacení penny! Využijte během svého pobytu bezplatné připojení k internetu.
Check-in v Memories... začíná na 14:00:00 a check-out je před 11:00:00.
Jakmile provedete rezervaci na Memories..., sdělíme vám kontaktní údaje vašeho hostitele, abyste je mohli kontaktovat přímo.
Hotely - Řecko — Loukas & Emma Eco Houses, Z Boutique Hotel, Acropolis at your fingertips, Corfu Glyfada Menigos Resort 91, MZ Reindeer,
Více destinací — Hotely v Ogeeʼs, Hotely v Vittoriosa, Hotely v Las Lajas, Hotely v Juba, Hotely v Cane Garden Bay,









