Podle 34 hodnocení
Mata Manea se nachází v dobré lokalitě ve čtvrti Takitumu District v destinaci Rarotonga a má vybavení pro grilování. Ubytování poskytuje zahradu a neplacené soukromé parkoviště. Pláž Vaimaanga Beach se nachází 500 metrů odtud.
Tento prázdninový dům má 2 ložnice, 2 koupelny, ložní prádlo, ručníky, TV s plochou obrazovkou, jídelní část a kuchyň s kompletním vybavením. Může se pochlubit také balkonem s výhledem na hory. Koupelna je vybavená sprchou.
Na místě je k dispozici terasa a v blízkém okolí ubytování Mata Manea se můžete věnovat šnorchlování.
Mezinárodní letiště Rarotonga leží 13 km daleko.
Nedaleké hotely a jiné ubytování Manatu Holiday Home (58 m), Te Ava Beach Villas (523 m), Sea Change Villas (546 m), Arapati Holiday Homes (846 m), Palm Grove (1.04 km), Pacific Palms Luxury Villa (1.32 km), Vaima Beachfront Apartments (1.36 km), Bella Beach Bungalows (1.45 km), Ann's Island Beach Studio (1.45 km), Ann's Beach House (1.46 km),
Informujte prosím o svém předpokládaném čase příjezdu předem. Tuto informaci můžete napsat do políčka pro zvláštní požadavky při rezervaci nebo se obraťte přímo na ubytování. Kontaktní údaje jsou uvedeny v potvrzení rezervace.
Pro zaručení rezervace je třeba provést platbu předem bankovním převodem. Ubytování Vás bude kontaktovat po provedení rezervace a poskytne Vám instrukce ohledně bankovního převodu.
V tomto ubytování se nemohou konat rozlučky se svobodou a jiné podobné oslavy.
Provozováno soukromým hostitelem
This modern 2-bedroom house has 2 en suite bathrooms, a fully equipped kitchen and a large deck.
Při výběru Mata Manea si přečtěte recenze ostatních hostů.
Ceny v hotelu Mata Manea začínají od:
Chcete se podívat na ceny a nejlepší nabídky? Stačí, když vyberete termín.
Parkovací místo, Bezplatné parkování, Parkování v areálu, Soukromé parkovací místo
Aktivity se šnorchlem
Připojení k internetu
Grilování
Zahrada , Patio
Nekuřácké ubytování , Všechny nekuřácké prostory
Internetové služby jsou k dispozici.
Bezplatné parkování! K dispozici je bezplatné parkování. Parkování je k dispozici na místě. K dispozici je soukromé parkování.
Od 14:00:00
Do 10:00:00
Hosté musí být starší 18 let pro check-in. Vítáme děti všech věkových kategorií.
Domácí mazlíčci nejsou povoleni.
Pokud hledáte Mata Manea, máme přesně to, co potřebujete: jeho souřadnice! Už dál nehledejte a poznamenejte si ta magická čísla, abyste se tam rychle dostali. - -21.26464,-159.776496
Pro všechny silniční cestující, nehledejte nic dalšího - tato nemovitost má vaše problémy s parkováním vyřešeny tím, že nabízí volná místa svým hostům!
Check-in v Mata Manea začíná na 14:00:00 a check-out je před 10:00:00.
Jakmile provedete rezervaci na Mata Manea, sdělíme vám kontaktní údaje vašeho hostitele, abyste je mohli kontaktovat přímo.
Hotely - Cookovy ostrovy — Vaiakura Holiday Homes, Te Etu Villa 2, ShineAwayHomes -AC Beachfront RAROTONGA, Island Time Villas, Te Moana Nui Villa 4,
Více destinací — Hotely v Saint-Jean, Hotely v Kankaanranta, Hotely v Kingston, Hotely v Melekeok, Hotely v Porvenir,