Podle 37 hodnocení
Marta se nachází v destinaci Pula, nedaleko od zajímavých míst jako MEMO Museum, a nabízí zahradu, terasu a patio s výhledem na město. Katedrála sv. Eufemie se nachází jen 38 km odtud. Toto ubytování s klimatizací poskytuje Wi-Fi zdarma a na místě je k dispozici také soukromé parkoviště. Římský amfiteátr v Pule se nachází 1,7 km odtud.
Tento apartmán v přízemí má 2 ložnice, TV s plochou obrazovkou se satelitními programy a kuchyň s kompletním vybavením včetně lednice, myčky nádobí, pračky, trouby a mikrovlnné trouby. V tomto apartmánu jsou k dispozici ručníky a ložní prádlo.
Archaeological Museum of Istria se nachází 1,9 km od ubytování Marta a Pula Castle Kastel 2,3 km od ubytování. Letiště Pula leží 6 km daleko.
Nedaleké hotely a jiné ubytování Leona (3 m), Liam (6 m), apartman Lean (64 m), Apartments Barbara Gregovica (65 m), Apartment NENA near the city center with free parking (120 m), Amia (145 m), Polaris apartment Pula (153 m), Villa Adora for 6 people in Pula with private pool & children playground (154 m), Villa Amia in Pula for 6 people with jacuzzi & kids playground - pet friendly (177 m), STUDIO APARTMAN LILLY with private parking in the yard of the house (181 m),
Please note that a maximum of 2 pets is allowed per booking.
Please note that pets will incur an additional charge of 10 euros per day, per pet.V tomto ubytování se nemohou konat rozlučky se svobodou a jiné podobné oslavy.
Informujte prosím o svém předpokládaném čase příjezdu předem. Tuto informaci můžete napsat do políčka pro zvláštní požadavky při rezervaci nebo se obraťte přímo na ubytování. Kontaktní údaje jsou uvedeny v potvrzení rezervace.
Provozováno soukromým hostitelem
Guests will find a stovetop, a refrigerator, a dishwasher and kitchenware in the fully equipped kitchen. The apartment also features a barbecue. The spacious air-conditioned apartment offers a flat-screen TV with streaming services, a washing machine, a private entrance, a tea and coffee maker as well as garden views. The unit has 4 beds.
Při výběru Marta si přečtěte recenze ostatních hostů.
Ceny v hotelu Marta začínají od:
Chcete se podívat na ceny a nejlepší nabídky? Stačí, když vyberete termín.
Parkovací místo, Domácí mazlíčci povoleni, Bezplatné parkování, Parkování v areálu, Soukromé parkovací místo, Wi-Fi v celém objektu
Připojení k internetu, Bezdrátový internet, Bezplatné Wi-Fi
Grilování
Zahrada , Patio , Venkovní sezení
Nekuřácké ubytování , Všechny nekuřácké prostory , Klimatizační zařízení , Krmítka pro domácí zvířata
Požární hlásiče
Lékárnička k dispozici
Bezplatné Wi-Fi! Internetové služby jsou k dispozici. WiFi je k dispozici. Bezplatné WiFi je k dispozici. WiFi je k dispozici ve všech prostorách.
Bezplatné parkování! K dispozici je bezplatné parkování. Parkování je k dispozici na místě. K dispozici je soukromé parkování.
Od 16:00:00 Do 22:00:00
Od 07:00:00 Do 10:00:00
Děti ve věku od 1 do 3 let bydlí zdarma při použití dětská postýlka. Hosté musí být starší 18 let pro check-in. Vítáme děti všech věkových kategorií. Ubytování může vyžadovat kauci ve výši 200.00 EUR. Způsob platby kauce: cash.
Domácí zvířata jsou povolena. Může být požadován další poplatek.
Hledáte Marta? Označte jeho polohu v GPS pomocí těchto souřadnic a budete tam rychleji než blesk. - 44.866345,13.865595
Marta ví, jak důležité je být připojen, a proto nabízí všem svým hostům bezplatný přístup k internetu!
Marta ví, jak stresující může být hledání parkovacích míst, a proto nabízí svým hostům volná místa! Už nemusíte ztrácet čas hledáním a stresem o nákladech.
Check-in v Marta začíná na 16:00:00 a check-out je před 10:00:00.
Jakmile provedete rezervaci na Marta, sdělíme vám kontaktní údaje vašeho hostitele, abyste je mohli kontaktovat přímo.
Hotely - Chorvatsko — Bahari Apartment, Apartments with WiFi Dubrovnik - 14722, Apartments Olga 2, Villa Mateo, Apartments with parking space Supetarska Draga - Donja, Rab - 22866,
Více destinací — Hotely v Spitak, Hotely v Lubumbashi, Hotely v Vista Hermosa, Hotely v Grace Bay, Hotely v Volosyanka,





