Podle 6 hodnocení
Maison duplex, bus à proximité pour le festival poskytuje ubytování v destinaci Avignon. Výstaviště Avignon se nachází 900 metrů odtud, Vlakové nádraží Gare d'Avignon-Centre 9,2 km a Avignon vlakové nádraží TGV 11 km. Toto ubytování s výhledem do zahrady nabízí terasu a bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách.
Tento apartmán s klimatizací má 1 ložnici, TV s plochou obrazovkou, jídelní část, kuchyň s lednicí a obývací prostor. V tomto apartmánu jsou k dispozici ručníky a ložní prádlo.
V ubytování Maison duplex, bus à proximité pour le festival si můžete pochutnat na kontinentální snídani.
Během pobytu v ubytování Maison duplex, bus à proximité pour le festival se můžete v blízkém okolí věnovat pěší turistice a cyklistice nebo na místě relaxovat na zahradě.
Papežský palác se nachází 11 km od ubytování Maison duplex, bus à proximité pour le festival a Arles Amphitheatre 45 km.
Nedaleké hotely a jiné ubytování Appartement Studio en résidence Avignon zone Agroparc (225 m), ZenMeublerMontfavet (334 m), Maison au calme (544 m), Maison au calme (544 m), Maison au calme (544 m), Au cœur d'Agroparc (884 m), Mas d Anissa (940 m), Golden Tulip Avignon Le Paradou (1.10 km), Appartement cosy - Agroparc (1.59 km), PaulAngela (1.64 km),
V tomto ubytování se nemohou konat rozlučky se svobodou a jiné podobné oslavy.
Provozováno soukromým hostitelem
Guests can make meals in the kitchen that is fitted with a stovetop, a refrigerator, kitchenware and an oven. The air-conditioned apartment offers a flat-screen TV with streaming services, a washing machine, a private entrance, a coffee machine as well as garden views. The unit offers 4 beds.
Při výběru Maison duplex, bus à proximité pour le festival si přečtěte recenze ostatních hostů.
Ceny v hotelu Maison duplex, bus à proximité pour le festival začínají od:
Chcete se podívat na ceny a nejlepší nabídky? Stačí, když vyberete termín.
Parkovací místo, Domácí mazlíčci povoleni, Bezplatné parkování, Parkování v areálu, Wi-Fi v celém objektu
Turistika pěšky, Jízda na kole, Procházky pěšky
Připojení k internetu, Bezdrátový internet, Bezplatné Wi-Fi
Grilování, Kavárna v hotelu
Zahrada , Patio , Slunná terasa , Venkovní sezení , Místa pro piknik
Stolní hry a puzzle, Venkovní dětská hřiště
Prádelní služba, Denní pokojová služba
Malý obchod v areálu
Nekuřácké ubytování , Všechny nekuřácké prostory , Klimatizační zařízení , Vyhrazený prostor pro kuřáky, Vstup pomocí klíče
Strážení 24 hodin denně, Požární hlásiče, Venkovní bezpečnostní kamery
Zaměstnanci dodržují všechna bezpečnostní opatření nařízená místními úřady
Možnost bezhotovostní platby
Praní ložního prádla, osušek a dalšího textilu v souladu s pokyny místních úřadů, Dezinfekce ubytovacích prostor před příjezdem nových hostů, Možnost odmítnout čistící služby v ubytovací jednotce během pobytu
Dezinfekce všech talířů, příborů, sklenic a dalšího kuchyňského náčiní
Bezplatné Wi-Fi! Internetové služby jsou k dispozici. WiFi je k dispozici. Bezplatné WiFi je k dispozici. WiFi je k dispozici ve všech prostorách.
Bezplatné parkování! K dispozici je bezplatné parkování. Parkování je k dispozici na místě.
Od 14:00:00 Do 18:00:00
Od 12:00:00 Do 13:00:00
Hosté musí být starší 18 let pro check-in. Vítáme děti všech věkových kategorií.
Domácí zvířata jsou povolena. Žádné poplatky.
Hledáte Maison duplex, bus à proximité pour le festival? Označte jeho polohu v GPS pomocí těchto souřadnic a budete tam rychleji než blesk. - 43.914177,4.890755
Maison duplex, bus à proximité pour le festival ví, jak důležité je být připojen! Hosté mohou nyní během svého pobytu využívat bezplatné připojení k internetu.
Maison duplex, bus à proximité pour le festival vás zbaví stresu z parkování s volnými místy výhradně pro hosty. Rozlučte se s těžkopádnými vyhledávacími a platebními postupy!
Check-in v Maison duplex, bus à proximité pour le festival začíná na 14:00:00 a check-out je před 13:00:00.
Jakmile provedete rezervaci na Maison duplex, bus à proximité pour le festival, sdělíme vám kontaktní údaje vašeho hostitele, abyste je mohli kontaktovat přímo.
Hotely - Francie — MEIJE 3, Appartement T3 lumineux avec terrasse, parking et WiFi aux Gets - FR-1-598-14, GREENWOOD CHATOU - 1 chambre - 4 Pers - Wifi, Villa Paradis - Saint Paul En Foret, Appartement 3 pièces avec balcon et accès plage à Sainte-Maxime - FR-1-780-55,
Více destinací — Hotely v Bare, Hotely v Hongkong, Hotely v Macao, Hotely v Singapur, Hotely v Katereke,









