Celkové hodnocení hotelu
Maison 12 pers, Le Phare - 300 mètres des plages se nachází v destinaci La Tranche-sur-Mer a nabízí terasu a ubytování s bezplatným Wi-Fi a výhledem do zahrady. Ubytování poskytuje zahradu a neplacené soukromé parkoviště. Pláž Plage du Corps de Garde se nachází 300 metrů odtud.
Tento prázdninový dům má 5 ložnice, kuchyň s kompletním vybavením včetně lednice a myčky nádobí a 3 koupelny s sprchou. Koupelna je vybavená vanou a fénem.
Letiště Ile de Re – La Rochelle leží 67 km daleko.
Nedaleké hotely a jiné ubytování Holiday Home Les Hippocampes by Interhome (27 m), Studio confortable secteur le Phare proche plage - FR-1-22-389 (105 m), Holiday Home Les Algues by Interhome (168 m), Holiday Home Les Brisans by Interhome (176 m), Three-Bedroom Holiday Home In La Tranche Sur Mer (248 m), Three-Bedroom Holiday Home In La Tranche Sur Mer (252 m), Three-Bedroom Holiday Home In La Tranche Sur Mer (261 m), Villa plage et forêt (303 m), Holiday Home Les Bars by Interhome (305 m), Maison en bord de mer et lisière de forêt (324 m),
V tomto ubytování se nemohou konat rozlučky se svobodou a jiné podobné oslavy.
Provozováno soukromým hostitelem
This holiday home features a fireplace. Boasting 5 bedrooms, this spacious holiday home has 3 bathrooms with a bath, a seating area and terrace where you can relax. Meals can be prepared in the kitchen, which has a refrigerator, a dishwasher, an oven and a microwave. The holiday home features a washing machine, a tea and coffee maker, tumble dryer, a flat-screen TV, as well as garden views. The unit offers 8 beds.
Při výběru Maison 12 pers, Le Phare - 300 mètres des plages si přečtěte recenze ostatních hostů.
Ceny v hotelu Maison 12 pers, Le Phare - 300 mètres des plages začínají od:
Chcete se podívat na ceny a nejlepší nabídky? Stačí, když vyberete termín.
Parkovací místo, Bezplatné parkování, Parkování v areálu, Soukromé parkovací místo, Wi-Fi v celém objektu
Pobřeží
Připojení k internetu, Bezdrátový internet, Bezplatné Wi-Fi
Grilování
Zahrada , Patio
Nekuřácké ubytování , Všechny nekuřácké prostory
Bezplatné Wi-Fi! Internetové služby jsou k dispozici. WiFi je k dispozici. Bezplatné WiFi je k dispozici. WiFi je k dispozici ve všech prostorách.
Bezplatné parkování! K dispozici je bezplatné parkování. Parkování je k dispozici na místě. K dispozici je soukromé parkování.
Od 16:00:00 Do 20:00:00
Do 10:00:00
Hosté musí být starší 18 let pro check-in. Vítáme děti všech věkových kategorií. Ubytování může vyžadovat kauci ve výši 500.00 EUR.
Domácí mazlíčci nejsou povoleni.
Potřebujete najít Maison 12 pers, Le Phare - 300 mètres des plages v žádném okamžiku? Stačí připojit tyto souřadnice k GPS a budete tam v žádném okamžiku. - 46.345358,-1.464664
V Maison 12 pers, Le Phare - 300 mètres des plages chápeme potřebu zůstat během svého pobytu ve spojení. To je důvod, proč všichni hosté mají k dispozici bezplatný přístup k internetu, který vám pomůže zůstat v kontaktu s přáteli a rodinou doma!
Cestující na silnicích se radují! Naše nemovitost poskytuje bezplatné parkování, takže můžete být klidní s vědomím, že vaše auto je bezpečně zaparkováno po celou dobu vašeho pobytu.
Check-in v Maison 12 pers, Le Phare - 300 mètres des plages začíná na 16:00:00 a check-out je před 10:00:00.
Jakmile provedete rezervaci na Maison 12 pers, Le Phare - 300 mètres des plages, sdělíme vám kontaktní údaje vašeho hostitele, abyste je mohli kontaktovat přímo.
Appartement 2-6 pers, jardin, plage, piscine, parking, animaux admis - FR-1-194-223 La Tranche-sur-Mer, Résidence de L'Océan La Tranche-sur-Mer, Holiday Home Les Hippocampes by Interhome La Tranche-sur-Mer, Maison neuve au centre de La Tranche-sur-Mer: WiFi, parking, proche plage et commerces - FR-1-22-355 La Tranche-sur-Mer,
Hotely - Francie — Mercure Paris 19 Philharmonie La Villette, Capcoz Les Glycines, Suite privée, Les Palmiers, Chambre loriental,
Více destinací — Hotely v Sharīyah, Hotely v Usumbura, Hotely v Stanley, Hotely v Nuuk, Hotely v Mfuwe,









