Hotely - Lucembursko Hotely - Lucembursko

Rezervujte si ideální ubytování za skvělou cenu
Recenze Hotelů Lucembursko

Hledat v okolí na dnešní noc

Recenze Hotelů — Lucembursko

★★★
3,9/5

Podle 523 hodnocení

B
Błażej

* Byli jsme spokojeni především s polohou, v blízkosti centra města.
* V blízkosti supermarketu.
* Pokoj byl čistý.
* Personál byl milý a přátelský.
- Pokoj pro dvě osoby byl...

★★★
3,9/5

Podle 339 hodnocení

A
A. Daniel

Dobrá sprcha. Hotelová restaurace. Personál byl ochotný a přátelský! Atmosféra byla velmi příjemná. Dobrá poloha, v samém centru Ettelbrucku, asi 8 minut od vlakového nádraží....

★★★
4,0/5

Podle 1121 hodnocení

M
Mia

Komfortní zařízení se nachází v blízkosti lesa a turistických stezek. Velmi relaxační místo. Snídaně byla velmi dobrá. Personál byl velmi milý a přátelský. Pokoj byl čistý a...

★★★
4,4/5

Podle 1078 hodnocení

I
Igor P.

Personál byl velmi přátelský. Pokoj byl čistý. Snídaně byla dobrá a výživná. Samotný hotel se nachází uprostřed městečka Wiltz, na druhé straně supermarketu.

Bohužel,...

4,2/5

Podle 177 hodnocení

A
Aniela

* Snídaně byla dobrá * Hostel se nachází trochu daleko od centra města, ale bylo snadné se dostat autobusem * autobusová zastávka není daleko od hostelu * Personál byl velmi milý a...

4,0/5

Podle 63 hodnocení

T
21Tobiasz

Personál byl velmi pěkný; Klidná a klidná lokalita; obklopen zelení ; asi 3 km od města ; Snídaně byla v pořádku.

- Velmi slabý signál Wi-Fi v místnosti - Všechno už bylo trochu staré.

★★
3,9/5

Podle 282 hodnocení

A
Alan

Celkově dobré místo k pobytu v Echternachu. Dobrá poloha v centru města. Snídaně byly v pořádku, ale mohly být s větším výběrem. Služba byla velmi pěkná. Jídlo v restauraci bylo...

★★★
3,9/5

Podle 330 hodnocení

e
emilia64

* Pokoj byl čistý a pohodlný, byl vyčištěn každý den. * Velmi ochotný personál na recepci, máme spoustu užitečných tipů jak na dobu vašeho pobytu v hotelu, tak na to, jak prozkoumat...

4,3/5

Podle 607 hodnocení

F
Felicja

Snídaně byla dobrá, pěkný bufet a velmi dobrá káva. Personál byl velmi přátelský a ochotný a dal nám spoustu užitečných tipů. Dobré umístění pro objevování Echternach a okolí,...

Města Lucembursko

Lucembursko Hotely - Skvělé nabídky 547 hotelů v Lucembursko

★★★
49, route de Stadtbredimus 5570 Remich
Lucembursko

3 Duerfstrooss 9663 Kautenbach
Lucembursko
od 59,8 US$ - 141,4 US$

30 An Heirich 9676 Noertrange
Lucembursko

2 Rue du Golf 1638 Senningerberg
Lucembursko
od 80,5 US$

An der Deckt 1 9836 Hosingen
Lucembursko
od 16,3 US$ - 145,7 US$

20 an der Driicht 9666 Lultzhausen
Lucembursko
od 26,1 US$

★★★★
28, rue Lohr 7545 Mersch
Lucembursko
od 94,6 US$ - 135,9 US$

★★★
29, Waistroos 5450 Stadtbredimus
Lucembursko
od 108,7 US$ - 266,4 US$

Nejoblíbenější města — Lucembursko

Jste flexibilní?
Rezervujte si on-line hotel v Lucembursko. Hotely od levných po luxusní. Dobré ceny. Žádné rezervační poplatky. Přečtěte si hodnocení hotelů od skutečných hostů. Lucembursko Ubytování - nabídky ehotelsreviews.com 547 ubytování v hotelech v Lucembursko včetně měst Bivels, Hesperange, Berdorf, Stadtbredimus, Bascharage, Basbellain, Bettel, Beckerich, Erpeldange, Larochette a více. NÍZKÉ CENY ZARUČENY!

Proč ehotelsreviews.com?

Plánujete výpravu a hledáte dokonalé ubytování v Lucembursko? Webová stránka ehotelsreviews.com je pro vás skvělé místo!

Naplánujte svou vysněnou dovolenou s eHotelsReviews! Naše platforma nabízí nejen nejlepší ubytování, ale také umožňuje snadné porovnání cen, lokalit a názorů od spolubydlících hostů pro hotely v Lucembursko.

Na našem webu objevíte široký výběr pokojů k pronájmu a dalších ubytovacích zařízení ve mnoha městech po celém světě. Hledáte ubytování v Lucembursko? Na ehotelsreviews.com najdete seznam měst v Lucembursko, kde můžete rezervovat příjemné ubytování.

Nemusíte zkoumat velké množství dalších stránek, protože na ehotelsreviews.com najdete všechny na jednom místě. Naše stránka garantuje snadné a rychlé porovnání cen a alternativ různých útulků, což dávášanci ušetřit váš čas a rozpočet.

Rezervace na ehotelsreviews.com je také bezproblémová a spolehlivá. Stačí označit ubytovací zařízení, nastavit termíny pobytu a provést platbu. Můžete navíc využít naší pomoci, pokud potřebujete radu nebo podporu při rezervaci.

Pokud hledáte perfektní místo na odpočinek, víkendový výlet nebo služební cestu, eHotelsReviews má pro vás mnoho návrhů. Naše nabídka zahrnuje velké množství noclegů, apartmánů, penzionů a hostelů v Lucembursko a díky vyhledávacím filtrům najdete ubytování přizpůsobené vašim potřebám.

Neváhejte vyčkávat, hned navštivte stránku ehotelsreviews.com a najděte ideální ubytování ve vašem milovaném městě v Lucembursko! Buďte si jisti, že tam najdete místo, které splní vaše očekávání a zaručí, že váš pobyt bude nezapomenutelný. Nezmeškejte příležitost využít naší výjimečné nabídky a rezervujte si ubytování ještě dnes!

Využijte eHotelsReviews a zarezervujte si své vysněné ubytování ještě dnes. Naše platforma nabízí bezpečné online rezervace ve městech v Lucembursko. Buďte si jisti, že díky nám bude váš pobyt výjimečný!