Podle 39 hodnocení
Lovely, new, bright 3 mins to beach apt 105 sq meters se nachází v destinaci Alicante a poskytuje zahradu, bezplatné Wi-Fi a nepřetržitě otevřenou recepci. Pláž Playa del Postiguet se nachází 300 metrů odtud. V tomto apartmánu budete mít k dispozici restauraci.
Apartmán má 3 ložnice, 1 koupelnu, ložní prádlo, ručníky, TV s plochou obrazovkou s kabelovými programy, kuchyň s kompletním vybavením a terasu s výhledem na město. Tento apartmán s klimatizací nabízí také posezení, pračku a koupelnu s bezplatnými toaletními potřebami.
Nedaleko od ubytování se můžete věnovat pěší turistice.
Mezi oblíbená zajímavá místa v okolí ubytování Lovely, new, bright 3 mins to beach apt 105 sq meters patří Provincial Archaeology Museum of Alicante, Alicante Museum of Contemporary Art a Explanada de España. Letiště Alicante-Elche Miguel Hernández leží 18 km od ubytování.
Nedaleké hotely a jiné ubytování Alicante Central Apartment (1 m), Andreas Apartment Alicante (1 m), Relax Apartamento Compartido (1 m), Sunny Apartments (1 m), Sea view apartment Lucentum (1 m), Sea view apartment Santa Barbara (15 m), Flamenco I (21 m), Apartamento CasaTuris con vistas a la playa del Postiguet A103 (30 m), Sea view apartment Ferrissa (32 m),
Vezměte prosím na vědomí, že za pozdní check-in po 20:00 se účtuje příplatek ve výši 20 EUR.V tomto ubytování se nemohou konat rozlučky se svobodou a jiné podobné oslavy.
Informujte prosím o svém předpokládaném čase příjezdu předem. Tuto informaci můžete napsat do políčka pro zvláštní požadavky při rezervaci nebo se obraťte přímo na ubytování. Kontaktní údaje jsou uvedeny v potvrzení rezervace.
Provozováno soukromým hostitelem
Featuring a private entrance, this air-conditioned apartment consists of 1 living room, 3 separate bedrooms and 1 bathroom with a bath and a shower. The well-fitted kitchen features a stovetop, a refrigerator, a dishwasher and kitchenware. The spacious apartment provides a washing machine, a tea and coffee maker, a seating area, a flat-screen TV with cable channels, as well as sea views. The unit offers 5 beds.
Při výběru Lovely, new, bright 3 mins to beach apt 105 sq meters si přečtěte recenze ostatních hostů.
Ceny v hotelu Lovely, new, bright 3 mins to beach apt 105 sq meters začínají od:
Chcete se podívat na ceny a nejlepší nabídky? Stačí, když vyberete termín.
Parkovací místo, Bezplatné parkování, Parkování v areálu, Wi-Fi v celém objektu
Turistika pěšky, Pobřeží
Připojení k internetu, Bezdrátový internet, Bezplatné Wi-Fi
Jídelna
Pobřeží, Opalovací lehátka nebo plážová křesla, Slunečníky nebo parasoly
Transfer z/na letiště, Kyvadlová doprava za příplatek, Transfer z letiště za poplatek, Kyvadlový autobus
Recepce otevřená 24 hodin, Rychlé přihlášení a odhlášení
Zahrada , Patio , Venkovní sezení
Péče o děti / dětské služby
Malý obchod v areálu
Nekuřácké ubytování , Rodinné ubytování , Výtahová zařízení , Všechny nekuřácké prostory , Klimatizační zařízení , Vyhrazený prostor pro kuřáky
Zaměstnanci dodržují všechna bezpečnostní opatření nařízená místními úřady, Uplatňování postupů pro kontrolu zdraví hostů
Dodržování pravidel fyzického odstupu
Dezinfekční prostředky účinné proti COVID-19, Praní ložního prádla, osušek a dalšího textilu v souladu s pokyny místních úřadů, Dezinfekce ubytovacích prostor před příjezdem nových hostů, Uzavření ubytovacích jednotek po úklidu, Možnost odmítnout čistící služby v ubytovací jednotce během pobytu
Dodržování pravidel fyzického odstupu v restauracích a jídelnách
Bezplatné Wi-Fi! Internetové služby jsou k dispozici. WiFi je k dispozici. Bezplatné WiFi je k dispozici. WiFi je k dispozici ve všech prostorách.
Bezplatné parkování! K dispozici je bezplatné parkování. Parkování je k dispozici na místě.
Od 16:00:00 Do 23:30:00
Od 01:00:00 Do 11:00:00
Děti ve věku od 0 do 2 let bydlí zdarma při použití dětská postýlka. Hosté musí být starší 18 let pro check-in. Vítáme děti všech věkových kategorií. Ubytování může vyžadovat kauci ve výši 300.00 EUR.
Domácí mazlíčci nejsou povoleni.
Dostat se do Lovely, new, bright 3 mins to beach apt 105 sq meters je hračka! Vše, co potřebujete, jsou tyto souřadnice a než se nadějete, budete tam. - 38.350061,-0.473997
Lovely, new, bright 3 mins to beach apt 105 sq meters jde ještě o krok dále, aby váš pobyt byl jedinečný - nabízí bezplatné připojení k internetu, takže můžete držet krok se všemi požadavky života, aniž byste ztráceli okamžik.
Cestující na silnicích se radují! Naše nemovitost poskytuje bezplatné parkování, takže můžete být klidní s vědomím, že vaše auto je bezpečně zaparkováno po celou dobu vašeho pobytu.
Check-in v Lovely, new, bright 3 mins to beach apt 105 sq meters začíná na 16:00:00 a check-out je před 11:00:00.
Jakmile provedete rezervaci na Lovely, new, bright 3 mins to beach apt 105 sq meters, sdělíme vám kontaktní údaje vašeho hostitele, abyste je mohli kontaktovat přímo.
Hotely - Španělsko — Toronjil, Villa Aspen Gran Canaria, Casa La Solana de Domingo Vinuela by Ruralidays, El rincón de Atenea, Nomad Malaga - Airport II,
Více destinací — Hotely v Granitovo, Hotely v Kuremaa, Hotely v Shimojo mura, Hotely v Saint-Pierre, Hotely v Nofin,









