Los Ocos se nachází v destinaci Caldera. Ubytování nabízí terasu a neplacené soukromé parkoviště. Pláž Bahia Loreto se nachází 500 metrů odtud.
Tento prázdninový dům má 2 ložnice, obývací prostor, kuchyň s kompletním vybavením a 1 koupelnu. Prázdninový dům má také koupelnu.
Letiště Desierto de Atacama leží 22 km od ubytování.
Nedaleké hotely a jiné ubytování Playa Loreto a pasos de la playa (120 m), Casa Playa Loreto, familiar, ubicada a 120 metros de la playa, con maravillosa vista al mar, cercano a Caldera (319 m), cabaña atardecer de loreto (481 m), Bahía Loreto (505 m), Casa 10 personas cerca de Bahia Inglesa (727 m), Vitrali (1.10 km), House in Calderilla (1.55 km), Cabaña Familiar en Caldera a pasos del terminal de buses (1.77 km), descanso y paz (1.81 km),
V tomto ubytování se nemohou konat rozlučky se svobodou a jiné podobné oslavy.
Provozováno soukromým hostitelem
Boasting 2 bedrooms and 1 bathroom, this holiday home has a living room and terrace where you can relax. The holiday home's kitchen is available for cooking and storing food. The holiday home features a washing machine. The unit offers 6 beds.
Při výběru Los Ocos si přečtěte recenze ostatních hostů.
Ceny v hotelu Los Ocos začínají od:
Chcete se podívat na ceny a nejlepší nabídky? Stačí, když vyberete termín.
Parkovací místo, Bezplatné parkování, Parkování v areálu, Soukromé parkovací místo, Wi-Fi v celém objektu
Pobřeží
Připojení k internetu, Bezdrátový internet, Bezplatné Wi-Fi
Patio
Všechny nekuřácké prostory
Bezplatné Wi-Fi! Internetové služby jsou k dispozici. WiFi je k dispozici. Bezplatné WiFi je k dispozici. WiFi je k dispozici ve všech prostorách.
Bezplatné parkování! K dispozici je bezplatné parkování. Parkování je k dispozici na místě. K dispozici je soukromé parkování.
Od 15:00:00 Do 20:00:00
Od 08:00:00 Do 12:00:00
Hosté musí být starší 18 let pro check-in. Vítáme děti všech věkových kategorií.
Domácí mazlíčci nejsou povoleni.
Potřebujete najít Los Ocos co nejdříve? Žádný problém! Máme pro vás přesné souřadnice, díky kterým se tam dostanete během chvilky. - -27.0828,-70.838551
Los Ocos poskytuje dokonalý únik z reality s bezplatným vysokorychlostním internetem. Ať už sledujete videa nebo jen procházíte sociální média, Los Ocos splní vaše (digitální) potřeby!
Los Ocos dělá váš pobyt ještě lepší s parkováním zdarma pro všechny hosty - bez závazků!
Check-in v Los Ocos začíná na 15:00:00 a check-out je před 12:00:00.
Jakmile provedete rezervaci na Los Ocos, sdělíme vám kontaktní údaje vašeho hostitele, abyste je mohli kontaktovat přímo.









