Los Alerces se může pochlubit výhledem do zahrady a nabízí ubytování s patiem. Paraná (Zastávka autobusů) se nachází přibližně 45 km odtud. Toto ubytování nabízí soukromý bazén, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.
Tento prázdninový dům s klimatizací má 2 ložnice, obývací prostor, kuchyň s kompletním vybavením a 1 koupelnu. Prázdninový dům má také koupelnu.
Plaza de Mayo se nachází 46 km od ubytování Los Alerces a Parana City Race Track 29 km od ubytování. Letiště General Justo José de Urquiza leží 39 km daleko.
V tomto ubytování se nemohou konat rozlučky se svobodou a jiné podobné oslavy.
Provozováno soukromým hostitelem
Featuring 2 bedrooms and 1 bathroom, this holiday home offers a living room and private pool where you can relax. The holiday home's kitchen is available for cooking and storing food. The holiday home features air conditioning, a patio and garden views. The unit has 6 beds.
Při výběru Los Alerces si přečtěte recenze ostatních hostů.
Ceny v hotelu Los Alerces začínají od:
Chcete se podívat na ceny a nejlepší nabídky? Stačí, když vyberete termín.
Parkovací místo, Bezplatné parkování, Parkování v areálu, Soukromé parkovací místo, Wi-Fi v celém objektu
Připojení k internetu, Bezdrátový internet, Bezplatné Wi-Fi
Grilování
Plavecký bazén, Koupací bazén
Rodinné ubytování , Všechny nekuřácké prostory , Klimatizační zařízení
Bezplatné Wi-Fi! Internetové služby jsou k dispozici. WiFi je k dispozici. Bezplatné WiFi je k dispozici. WiFi je k dispozici ve všech prostorách.
Bezplatné parkování! K dispozici je bezplatné parkování. Parkování je k dispozici na místě. K dispozici je soukromé parkování.
Od 15:00:00 Do 18:00:00
Od 08:00:00 Do 11:00:00
Hosté musí být starší 18 let pro check-in. Vítáme děti od 18 let.
Domácí mazlíčci nejsou povoleni.
Pokud hledáte Los Alerces, máme přesně to, co potřebujete: jeho souřadnice! Už dál nehledejte a poznamenejte si ta magická čísla, abyste se tam rychle dostali. - -31.645749,-60.379214
Je čas se připojit! Hosté hotelu Los Alerces mohou využít bezplatný internet pro všechny své potřeby procházení webu.
Hosté této nemovitosti mohou využít bezplatné parkování - jaký skvělý bonus!
Check-in v Los Alerces začíná na 15:00:00 a check-out je před 11:00:00.
Jakmile provedete rezervaci na Los Alerces, sdělíme vám kontaktní údaje vašeho hostitele, abyste je mohli kontaktovat přímo.
Hotely - Argentina — Rayentray Las Restingas Hotel De Mar, Cabañas Noscohue, Cabaña El Tordillo, Koba, una experiencia memorable, Escapada Exclusiva en Finca con Viñedos y Olivares Relájate en la Naturaleza con Confort y Encanto,
Více destinací — Hotely v Kourou, Hotely v Parrinello , Hotely v Tetovo, Hotely v Yenangyaung, Hotely v Mamoudzou,









