Podle 7 hodnocení
Loppi Hus se nachází v destinaci Loppersum a nabízí terasu a výhled na řeku. Amrumbank lightship se nachází 7,1 km odtud a Emden Kunsthalle art gallery 7,2 km. Ubytování nabízí zahradu a neplacené soukromé parkoviště. Otto Huus se nachází 7,1 km odtud.
Tento prázdninový dům má 3 ložnice, kuchyň s kompletním vybavením včetně lednice a myčky nádobí a 2 koupelny s sprchou. Tento prázdninový dům poskytuje také posezení, pračku a koupelnu s fénem.
Bunker museum se nachází 7,4 km od ubytování Loppi Hus a East-Frisian local history museum 7,5 km.
V tomto ubytování se nemohou konat rozlučky se svobodou a jiné podobné oslavy.
Featuring a private entrance, this holiday home also is comprised of 3 bedrooms, a seating area and 2 bathrooms with a shower and a hairdryer. Guests will find a stovetop, a refrigerator, a dishwasher and kitchenware in the kitchen. The holiday home also has a barbecue. Boasting a terrace with garden views, this holiday home also offers a washing machine and a TV. The unit offers 4 beds.
Při výběru Loppi Hus si přečtěte recenze ostatních hostů.
Ceny v hotelu Loppi Hus začínají od:
Chcete se podívat na ceny a nejlepší nabídky? Stačí, když vyberete termín.
Parkovací místo, Domácí mazlíčci povoleni, Bezplatné parkování, Parkování v areálu, Soukromé parkovací místo, Wi-Fi v celém objektu
Připojení k internetu, Bezdrátový internet, Bezplatné Wi-Fi
Stanice pro nabíjení elektromobilů
Zahrada , Patio , Venkovní sezení
Nekuřácké ubytování , Ústřední topení , Všechny nekuřácké prostory
Bezpečnostní schránka, Požární hlásiče
Bezplatné Wi-Fi! Internetové služby jsou k dispozici. WiFi je k dispozici. Bezplatné WiFi je k dispozici. WiFi je k dispozici ve všech prostorách.
Bezplatné parkování! K dispozici je bezplatné parkování. Parkování je k dispozici na místě. K dispozici je soukromé parkování. K dispozici je nabíjecí stanice pro elektromobily.
Od 15:00:00 Do 23:59:00
Do 10:00:00
Hosté musí být starší 18 let pro check-in. Vítáme děti všech věkových kategorií.
Domácí zvířata jsou povolena. Může být požadován další poplatek.
Potřebujete rychle najít Loppi Hus? Naše souřadnice vás tam rychle dovedou. - 53.424717,7.237137
Loppi Hus ví, jak těžké je být daleko od domova, takže pomáhá cestujícím zůstat připojeni k internetu zdarma!
Hosté Loppi Hus mohou zapomenout na parkovací poplatky a užít si svůj pobyt bez obav!
Check-in v Loppi Hus začíná na 15:00:00 a check-out je před 10:00:00.
Jakmile provedete rezervaci na Loppi Hus, sdělíme vám kontaktní údaje vašeho hostitele, abyste je mohli kontaktovat přímo.
Hotely - Německo — StadtHotel Passau, An der Feuerwache 1 _Luett Matten_, Wohnung-Mole, FLUX7 Appartement E02, Deichduenenblick,
Více destinací — Hotely v Santana do Paraíso, Hotely v Riversdale, Hotely v Moanda, Hotely v Pagamã, Hotely v Bank Level,









