Podle 48 hodnocení
Lo de Chavela se nachází v destinaci Salta a nabízí pokoje s výhledem na hory. Jen 3,2 km odtud je El Tren a las Nubes. Nákupní centrum El Palacio Galerías se nachází 3,7 km od ubytování. Estadio El Gigante del Norte je 4 km daleko a Radnice Cabildo de Salta 4,5 km. Na místě je k dispozici bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště lze využívat za poplatek.
Všechny pokoje jsou vybaveny klimatizací, TV s plochou obrazovkou s kabelovými programy, lednicí, varnou konvicí, bidetem, bezplatnými toaletními potřebami a psacím stolem. Všechny pokoje v ubytování Lo de Chavela mají v ceně ložní prádlo a ručníky.
Parque 9 de Julio se nachází 4,7 km od ubytování Lo de Chavela a Catedral de Salta je 4,8 km od ubytování. Letiště El Aybal leží 11 km daleko.
Nedaleké hotely a jiné ubytování LA Margarita (365 m), La soñada (375 m), CASA GRAND BOURG CON MAGNÍFICA VISTA Y PILETA (537 m), La Loma (610 m), La Loma Duplex (610 m), Buen Descanso (611 m), Edificio Junin (622 m), Dpto La Loma (643 m), Salta la Linda ! (648 m), Dickens Apart (670 m),
V tomto ubytování se nemohou konat rozlučky se svobodou a jiné podobné oslavy.
Informujte prosím o svém předpokládaném čase příjezdu předem. Tuto informaci můžete napsat do políčka pro zvláštní požadavky při rezervaci nebo se obraťte přímo na ubytování. Kontaktní údaje jsou uvedeny v potvrzení rezervace.
Provozováno soukromým hostitelem
Guests can make meals in the kitchenette that features a refrigerator, a microwave and a tea and coffee maker. This air-conditioned triple room is comprised of a flat-screen TV with cable channels, a shared bathroom as well as a balcony with mountain views. The unit has 3 beds.
Providing free toiletries, this quadruple room includes a private bathroom with a shower and a bidet. The quadruple room's kitchenette, which features a refrigerator and a microwave, is available for cooking and storing food. The air-conditioned quadruple room provides a flat-screen TV with cable channels, a private entrance, a tea and coffee maker, a dining area as well as mountain views. The unit offers 4 beds.
Při výběru Lo de Chavela si přečtěte recenze ostatních hostů.
Ceny v hotelu Lo de Chavela začínají od:
Chcete se podívat na ceny a nejlepší nabídky? Stačí, když vyberete termín.
Parkovací místo, Parkování v areálu, Soukromé parkovací místo, Wi-Fi v celém objektu
Připojení k internetu, Bezdrátový internet, Bezplatné Wi-Fi
Garážové parkování
Rodinné ubytování , Ústřední topení , Všechny nekuřácké prostory , Klimatizační zařízení
Zaměstnanci dodržují všechna bezpečnostní opatření nařízená místními úřady, Dezinfekce rukou v ubytovací jednotce i v hlavních prostorách
Dodržování pravidel fyzického odstupu
Praní ložního prádla, osušek a dalšího textilu v souladu s pokyny místních úřadů, Dezinfekce ubytovacích prostor před příjezdem nových hostů, Možnost odmítnout čistící služby v ubytovací jednotce během pobytu
Bezplatné Wi-Fi! Internetové služby jsou k dispozici. WiFi je k dispozici. Bezplatné WiFi je k dispozici. WiFi je k dispozici ve všech prostorách.
Parkování je k dispozici na místě. K dispozici je soukromé parkování. K dispozici je garážové parkování.
Od 12:00:00 Do 14:30:00
Od 10:00:00 Do 11:00:00
Hosté musí být starší 18 let pro check-in. Vítáme děti od 15 let.
Domácí mazlíčci nejsou povoleni.
S těmito souřadnicemi můžete okamžitě ukázat na objekt Lo de Chavela! - -24.775852,-65.433269
Lo de Chavela vás doprovází - internet zdarma je zahrnut v ceně vašeho pobytu!
Check-in v Lo de Chavela začíná na 12:00:00 a check-out je před 11:00:00.
Jakmile provedete rezervaci na Lo de Chavela, sdělíme vám kontaktní údaje vašeho hostitele, abyste je mohli kontaktovat přímo.







