Totale Hotelscore
Lipa heeft uitzicht op de stad, en biedt accommodatie met een terras en een balkon, op 29 km van klooster Zica. De accommodatie met airconditioning ligt op 18 minuten lopen van Bridge of Love, je kunt er privéparkeren op het terrein en er is gratis WiFi.
Dit appartement is uitgerust met 1 slaapkamer, een keuken met een koelkast en een oven, een flatscreen-tv, een zithoek en 1 badkamer met een douche. Handdoeken en beddengoed worden bij het appartement verzorgd.
Vliegveld Luchthaven Morava ligt op 39 km afstand.
Hotels in de buurt Apartman '' PETICA'' (3 m), LOTUS Apartman (8 m), Hakuna Matata (45 m), Hakuna Matata 2 (47 m), Apartman Andjelika Vrnjacka Banja (48 m), Comfort Inn Apartmani (71 m), S Lux apartmani (74 m), ApartmanVID (84 m), Apartman Porodična priča (85 m), Ramonda apartman sa bazenom, Vrnjačka Banja (91 m),
Deze accommodatie accepteert geen vrijgezellenfeesten en soortgelijke evenementen.
Laat van te voren weten wat je verwachte aankomsttijd is. Tijdens het boeken kun je het veld Speciale Verzoeken gebruiken, of je kunt rechtstreeks contact opnemen met de accommodatie met de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Beheerd door een particuliere host
In the kitchen, guests will find a stovetop, a refrigerator, kitchenware and an oven. The air-conditioned apartment offers a flat-screen TV, a washing machine, a private entrance, soundproof walls as well as garden views. The unit offers 1 bed.
Bij het kiezen van Lipa, lees de beoordelingen van andere gasten.
Prijzen bij Lipa beginnen vanaf:
Wilt u prijzen en de beste deals zien? Voeg uw data toe.
Parkeerplaats, Kosteloos parkeren, Beschikbare parkeermogelijkheden, Privé parkeerplaats, Draadloos internet in de hele accommodatie
Toegang tot internet, Draadloos internet, Gratis draadloos internet
Buitenterras
Gehele accommodatie rookvrij, Klimaatregeling
Gratis draadloos internet! Internetdiensten zijn beschikbaar. WiFi is beschikbaar. Gratis WiFi is beschikbaar. WiFi is in alle gebieden beschikbaar.
Kosteloze parkeerplaats! Gratis parkeren is beschikbaar. Parkeren is beschikbaar op locatie. Privéparkeren is beschikbaar.
Vanaf 12:00:00 Tot 18:00:00 uur
Vanaf 08:00:00 Tot 10:00:00 uur
Kinderen van 0 tot 3 jaar verblijven gratis met kinderbedje. Gasten moeten minimaal 18 jaar oud zijn om in te checken. Wij verwelkomen kinderen van alle leeftijden.
Huisdieren zijn niet toegestaan.
Dankzij de Lipa-coördinaten vindt u snel uw bestemming - het is een betrouwbare manier om de exacte locatie in een mum van tijd te bepalen! - 43.616399,20.882301
Lipa voegt een extra voordeel toe - gratis, onbeperkte internettoegang voor al zijn gewaardeerde gasten!
Gasten van Lipa kunnen genieten van gratis parkeren - dat is slechts een van de extra voordelen van het kiezen van deze accommodatie!
Inchecken bij Lipa begint bij 12:00:00 en uitchecken is vóór 10:00:00.
Zodra u een reservering heeft gemaakt bij Lipa, zullen we de contactgegevens van uw gastheer delen, zodat u rechtstreeks contact met hen kunt opnemen.
Hotels in Servië — Miha Luxury Apartment, Level Luxury Suites, Apartment S&A Milmari Resort S43, Sweet house, Savska Bajka,
Meer bestemmingen — Hotels in Bongard, Hotels in Hong Kong, Hotels in Akasztó, Hotels in Mechapa,





