Podle 66 hodnocení
"Le Zen" by EnjoyNice, central spacious apartment with Airco, beach at 10 min se nachází v dobré lokalitě v centru města Nice a nabízí terasu. V tomto apartmánu budete mít k dispozici bezplatné Wi-Fi a balkon.
Tento apartmán má 3 ložnice, 2 koupelny, kuchyň s kompletním vybavením včetně jídelní části a lednice a obývací prostor s TV s plochou obrazovkou. Koupelna je vybavená sprchou a fénem. K dispozici jsou i ručníky a ložní prádlo.
Mezi oblíbená zajímavá místa v okolí ubytování "Le Zen" by EnjoyNice, central spacious apartment with Airco, beach at 10 min patří Pláž Plage du Ruhl, Avenue Jean-Médecin a Cathédrale orthodoxe russe Saint-Nicolas. Letiště Nice Côte d'Azur leží 6 km daleko.
Nedaleké hotely a jiné ubytování "Le Cocoon" by EnjoyNice, cosy central apartment with Airco, beach at 10 min (3 m), Lovely cozy studio (12 m), Chambres Supérieures privées, plein centre-ville de Nice - HUBERT (45 m), Résidence le Paga (52 m), Studio hyper centre Nice (52 m), Heart of city 62m2 (52 m), Le Trendy, plein centre avec climatisation (56 m), Hôtel Amaryllis (57 m), Joli appartement centre de Nice (57 m), Hypercentre Nice Jean Medecin (61 m),
The apartment is located on the 1st floor with no lift.
A cot can be provided for the apartment upon prior request. Please note that guests must bring their own cot linen.
A surcharge of EUR 30 applies for arrivals after 19:45, payable upon arrival. Please note that we can't welcome you after midnight. If exceptions would be made, a surcharge of EUR 50 applies.
A surcharge of EUR 30 applies for departures before 08:15, payable upon arrival. If security deposit is paid with cash, we can't offer check-out before 06:00.
Please note that guests under 18 years old are only accommodated if accompanied by their legal guardian.
Kindly be aware that our accommodation features two bathrooms: the primary bathroom is equipped with a shower, while the ensuite bathroom solely offers a bathtub without the option for showeringInformujte prosím o svém předpokládaném čase příjezdu předem. Tuto informaci můžete napsat do políčka pro zvláštní požadavky při rezervaci nebo se obraťte přímo na ubytování. Kontaktní údaje jsou uvedeny v potvrzení rezervace.
Hosté, kteří ještě nedovršili věku 18 let, se mohou ubytovat pouze s rodičem nebo zákonným zástupcem.
This apartment has a fully equipped kitchen with a dishwasher, fridge, oven, microwave and a washing machine and tumble dryer. A cot and high chair can be provided if requested in advance.
Při výběru Le Zen by EnjoyNice, central spacious apartment with Airco, beach at 10 min si přečtěte recenze ostatních hostů.
Ceny v hotelu Le Zen by EnjoyNice, central spacious apartment with Airco, beach at 10 min začínají od:
Chcete se podívat na ceny a nejlepší nabídky? Stačí, když vyberete termín.
Parkovací místo, Wi-Fi v celém objektu
Připojení k internetu, Bezdrátový internet, Bezplatné Wi-Fi
Transfer z/na letiště, Transfer z letiště za poplatek, Garážové parkování, Stanice pro nabíjení elektromobilů, Doprava z letiště, Doprava na letiště
Vydání faktury
Patio
Nekuřácké ubytování , Rodinné ubytování , Ústřední topení , Všechny nekuřácké prostory , Klimatizační zařízení
Požární hlásiče
Zaměstnanci dodržují všechna bezpečnostní opatření nařízená místními úřady
Dodržování pravidel fyzického odstupu
Dezinfekční prostředky účinné proti COVID-19, Praní ložního prádla, osušek a dalšího textilu v souladu s pokyny místních úřadů, Dezinfekce ubytovacích prostor před příjezdem nových hostů
Bezplatné Wi-Fi! Internetové služby jsou k dispozici. WiFi je k dispozici. Bezplatné WiFi je k dispozici. WiFi je k dispozici ve všech prostorách.
K dispozici je garážové parkování. K dispozici je nabíjecí stanice pro elektromobily.
Od 14:00:00 Do 00:00:00
Od 06:00:00 Do 10:00:00
Děti ve věku od 0 do 2 let platí 10.00 EUR za noc při použití dětská postýlka. Hosté musí být starší 18 let pro check-in. Vítáme děti všech věkových kategorií. Ubytování může vyžadovat kauci ve výši 800.00 EUR. Způsob platby kauce: card.
Domácí mazlíčci nejsou povoleni.
Pokud chcete najít objekt Le Zen by EnjoyNice, central spacious apartment with Airco, beach at 10 min, stačí zadat tyto souřadnice a rychle se tam dostat! - 43.703558,7.264677
Le Zen by EnjoyNice, central spacious apartment with Airco, beach at 10 min ví, jak důležité je být připojen! Hosté mohou nyní během svého pobytu využívat bezplatné připojení k internetu.
Check-in v Le Zen by EnjoyNice, central spacious apartment with Airco, beach at 10 min začíná na 14:00:00 a check-out je před 10:00:00.
Jakmile provedete rezervaci na Le Zen by EnjoyNice, central spacious apartment with Airco, beach at 10 min, sdělíme vám kontaktní údaje vašeho hostitele, abyste je mohli kontaktovat přímo.
Hotely - Francie — Holiday Inn Clermont Ferrand Centre by IHG, Magnifique vue mer et piscine - Les Clés de L Estérel, Gîte 1 à 6 personnes Rez de jardin de la villa piscine et sauna à partager Jacuzzi en option, Maison familiale rénovée dans village médiéval - FR-1-591-712, Gîte La Bergeronnette,
Více destinací — Hotely v Antuco, Hotely v Aixirivall, Hotely v Mbachilé, Hotely v Burnt Pine, Hotely v Abū Samrah,









