Podle 119 hodnocení
Le verger d' Adèle se nachází v destinaci Vielsalm a nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Plopsa Coo se nachází jen 18 km daleko a Circuit de Spa-Francorchamps 24 km. Tento prázdninový dům nabízí neplacené soukromé parkoviště a v okolí se můžete věnovat pěší turistice, lyžování, šipkám a dalším aktivitám.
Tento prázdninový dům má 2 ložnice, 2 koupelny, ložní prádlo, ručníky, TV s plochou obrazovkou s kabelovými programy, jídelní část a kuchyň s kompletním vybavením. Může se pochlubit také terasou s výhledem na hory. Koupelna je vybavená sprchou, vanou a fénem.
Během pobytu v ubytování Le verger d' Adèle se můžete v blízkém okolí věnovat cyklistice nebo na místě relaxovat na zahradě.
Opatství Stavelot se nachází 17 km od ubytování Le verger d' Adèle a Coo nádraží 17 km daleko. Letiště Liége leží 79 km od ubytování.
Nedaleké hotely a jiné ubytování Forest Hideout (128 m), Appartneuville (291 m), Charmant appartement (320 m), Gite - Li Badet - 18 personnes - Jacuzzi (1.38 km), Gite - Saze Canne - 10 personnes (1.42 km), Group Stay with Spa in Vielsalm (1.61 km), la terrasse du lac (1.66 km), Hotel Myrtilles (1.70 km), Les Terrasses Du Lac (1.71 km), Maison du Lac 14 (1.74 km),
V tomto ubytování se nemohou konat rozlučky se svobodou a jiné podobné oslavy.
Informujte prosím o svém předpokládaném čase příjezdu předem. Tuto informaci můžete napsat do políčka pro zvláštní požadavky při rezervaci nebo se obraťte přímo na ubytování. Kontaktní údaje jsou uvedeny v potvrzení rezervace.
Provozováno soukromým hostitelem
Featuring a private entrance, this holiday home also comprises 2 bedrooms, a seating area and 2 bathrooms with a walk-in shower and a bath. Guests will find a stovetop, a refrigerator, a dishwasher and kitchenware in the fully equipped kitchen. The holiday home also provides guests with a barbecue. Boasting a terrace with garden views, this holiday home also provides a washing machine and a flat-screen TV with cable channels. The unit offers 2 beds.
Při výběru Le verger d' Adèle si přečtěte recenze ostatních hostů.
Ceny v hotelu Le verger d' Adèle začínají od:
Chcete se podívat na ceny a nejlepší nabídky? Stačí, když vyberete termín.
Parkovací místo, Bezplatné parkování, Parkování v areálu, Soukromé parkovací místo
Sportovní rybolov, Sjezdové lyžování, Hra na šipky, Kánoování, Turistika pěšky, Jízda na kole, Bowlingová dráha, Jezdecké aktivity, Hraní minigolfu, Vodní park, Vybavení pro badminton, Procházky pěšky, Cyklistické výlety
Připojení k internetu, Bezdrátový internet, Bezplatné Wi-Fi
Grilování
Městská lázeň, Opalovací lehátka nebo plážová křesla, Slunečníky nebo parasoly
Parkovací místa pro handicapované
Vydání faktury
Zahrada , Patio , Slunná terasa , Venkovní sezení , Místa pro piknik
Stolní hry a puzzle, Venkovní dětská hřiště
Nekuřácké ubytování , Ústřední topení , Všechny nekuřácké prostory , Vstup pomocí klíče
Požární hlásiče, Hasicí zařízení
Zaměstnanci dodržují všechna bezpečnostní opatření nařízená místními úřady, Lékárnička k dispozici
Bezkontaktní přihlášení/odhlášení
Dezinfekční prostředky účinné proti COVID-19, Praní ložního prádla, osušek a dalšího textilu v souladu s pokyny místních úřadů, Dezinfekce ubytovacích prostor před příjezdem nových hostů, Možnost odmítnout čistící služby v ubytovací jednotce během pobytu
Dezinfekce všech talířů, příborů, sklenic a dalšího kuchyňského náčiní
Bezplatné Wi-Fi! Internetové služby jsou k dispozici. WiFi je k dispozici. Bezplatné WiFi je k dispozici.
Bezplatné parkování! K dispozici je bezplatné parkování. Parkování je k dispozici na místě. K dispozici je soukromé parkování. Bezbariérové parkování je k dispozici.
Od 17:00:00 Do 20:00:00
Od 10:00:00 Do 11:00:00
Děti ve věku od 0 do 2 let bydlí zdarma při použití dětská postýlka. Hosté musí být starší 18 let pro check-in. Vítáme děti všech věkových kategorií. Ubytování může vyžadovat kauci ve výši 250.00 EUR. Způsob platby kauce: cash.
Domácí mazlíčci nejsou povoleni.
Chystáte se do Le verger d' Adèle? Dostaňte se tam okamžitě s těmito souřadnicemi! Najděte objekt rychlostí blesku a připravte se na nezapomenutelný zážitek. - 50.279845,5.936772
Le verger d' Adèle rozmazluje své hosty s bezplatným internetem, který jim umožní zůstat ve spojení během svého pobytu zde!
Užijte si svůj pobyt ještě více s bezplatným a pohodlným parkováním díky naší zdvořilosti!
Check-in v Le verger d' Adèle začíná na 17:00:00 a check-out je před 11:00:00.
Jakmile provedete rezervaci na Le verger d' Adèle, sdělíme vám kontaktní údaje vašeho hostitele, abyste je mohli kontaktovat přímo.
Hotely - Belgie — B&B La ferme du Château de Broich, Boshuisje Rekem - Rivus, Molière, Prachtige vakantiewoning met weids uitzicht, Family Villa by the Lake,
Více destinací — Hotely v Zapoljak, Hotely v Mesana, Hotely v Tahula, Hotely v Raysūt, Hotely v Nablus,









