Celkové hodnocení hotelu
Le Vele se nachází v destinaci San Pietro in Bevagna a poskytuje kola zdarma a ubytování s kuchyní. Pláž Spiaggia di San Pietro in Bevagna je 500 metrů odtud. Na místě je k dispozici soukromé parkoviště.
Všechny ubytovací jednotky mají vlastní koupelnu, bidet, klimatizaci, TV s plochou obrazovkou a lednici. K dispozici je vlastní koupelna s kompletním vybavením včetně sprchy a fénu.
Letiště Apulia Casale Brindisi leží 56 km daleko.
Nedaleké hotely a jiné ubytování Lu Masunu (86 m), Casa Uccio (109 m), Villa San Pietro (115 m), Villa Daniela a San Pietro in Bevagna (123 m), La Casodda B&B by La tua Puglia (148 m), Appartamenti Le Dalie by BarbarHouse (197 m), Casa Da mare (213 m), Zoilen (216 m), Emma (216 m), Carlo (216 m),
V tomto ubytování se nemohou konat rozlučky se svobodou a jiné podobné oslavy.
Provozováno soukromým hostitelem
Boasting a private entrance, this air-conditioned apartment includes a kitchen, 2 bedrooms and 2 bathrooms with a shower and a bidet. Meals can be prepared in the kitchen, which has a refrigerator, a dishwasher, kitchenware and a microwave. The apartment has tiled floors, a seating area with a flat-screen TV, a washing machine, a dining area, as well as a wardrobe. The unit has 3 beds.
Boasting a private entrance, this air-conditioned holiday home includes a kitchen, 2 bedrooms and 2 bathrooms with a shower and a bidet. Meals can be prepared in the kitchen, which has a refrigerator, a dishwasher, kitchenware and a microwave. The holiday home has tiled floors, a seating area with a flat-screen TV, a washing machine, a dining area, as well as a wardrobe. The unit has 3 beds.
Při výběru Le Vele si přečtěte recenze ostatních hostů.
Ceny v hotelu Le Vele začínají od:
Chcete se podívat na ceny a nejlepší nabídky? Stačí, když vyberete termín.
Parkovací místo, Domácí mazlíčci povoleni, Bezplatné parkování, Parkování v areálu, Soukromé parkovací místo
Pobřeží
Nekuřácké ubytování , Rodinné ubytování , Ústřední topení , Všechny nekuřácké prostory , Klimatizační zařízení
Zaměstnanci dodržují všechna bezpečnostní opatření nařízená místními úřady, Běžně používané předměty jako jídelní lístky, časopisy, papíry nebo pera odstraněny z dosahu, Dostupná zdravotní péče
Dezinfekční prostředky účinné proti COVID-19, Praní ložního prádla, osušek a dalšího textilu v souladu s pokyny místních úřadů, Dezinfekce ubytovacích prostor před příjezdem nových hostů, Úklid prováděn profesionálními čistícími společnostmi
Dodržování pravidel fyzického odstupu v restauracích a jídelnách, Možnost donášky jídla do ubytovacího zařízení, Dezinfekce všech talířů, příborů, sklenic a dalšího kuchyňského náčiní
Informace o internetu nejsou k dispozici.
Bezplatné parkování! K dispozici je bezplatné parkování. Parkování je k dispozici na místě. K dispozici je soukromé parkování.
Od 14:00:00 Do 23:00:00
Od 11:00:00 Do 11:00:00
Děti od 1 let bydlí zdarma při použití přistýlka. Děti ve věku od 0 do 3 let bydlí zdarma při použití dětská postýlka. Hosté musí být starší 18 let pro check-in. Vítáme děti všech věkových kategorií.
Domácí zvířata jsou povolena. Žádné poplatky.
Najděte cestu k objektu Le Vele v žádném okamžiku - stačí zadat tyto souřadnice do GPS a jste tam. - 40.307407,17.653305
Vítejte! Naše nemovitost nabízí bezplatné parkování pro všechny své hosty - bez závazků! Na co ještě čekáte? Přijďte a zažijte pohodlí našeho bezplatného parkování ještě dnes.
Check-in v Le Vele začíná na 14:00:00 a check-out je před 11:00:00.
Jakmile provedete rezervaci na Le Vele, sdělíme vám kontaktní údaje vašeho hostitele, abyste je mohli kontaktovat přímo.
Hotely - Itálie — Florence Little Suite - Sweet Dreams in Florence, Casa di Flò, Casa di Montagna in San Colombano, Vista, Relax , Wifi, Mediterraneo, Lovely Home with Breathtaking View of Mont Blanc,
Více destinací — Hotely v Petit Cul de Sac, Hotely v Taza, Hotely v Bauli, Hotely v Emts, Hotely v Aydar Kul’,









