Celkové hodnocení hotelu
Le trente 30 se nachází v destinaci Jeuxey a nabízí bezplatné Wi-Fi, neplacené soukromé parkoviště a ubytování s výhledem do zahrady. Vlakové nádraží Gare d'Épina se nachází jen 5 km odtud. Jezero Gérardmer se nachází 36 km od tohoto apartmánu a Lac de Longemer 48 km.
Tento apartmán má 1 ložnici, TV s plochou obrazovkou a kuchyň s kompletním vybavením včetně lednice, trouby, pračky, mikrovlnné trouby a varné desky.
Vosges Square se nachází 4,2 km od ubytování Le trente 30 a Épinal Golf Club 4,3 km od ubytování. Mezinárodní letiště Strasbourg leží 113 km daleko.
V tomto ubytování se nemohou konat rozlučky se svobodou a jiné podobné oslavy.
The fully equipped kitchen features a stovetop, a refrigerator, an oven and a microwave. The apartment provides a flat-screen TV, a washing machine, a private entrance, a tea and coffee maker as well as garden views. The unit offers 2 beds.
Při výběru Le trente 30 si přečtěte recenze ostatních hostů.
Ceny v hotelu Le trente 30 začínají od:
Chcete se podívat na ceny a nejlepší nabídky? Stačí, když vyberete termín.
Parkovací místo, Domácí mazlíčci povoleni, Bezplatné parkování, Parkování v areálu, Soukromé parkovací místo, Wi-Fi v celém objektu
Připojení k internetu, Bezdrátový internet, Bezplatné Wi-Fi
Všechny nekuřácké prostory
Bezplatné Wi-Fi! Internetové služby jsou k dispozici. WiFi je k dispozici. Bezplatné WiFi je k dispozici. WiFi je k dispozici ve všech prostorách.
Bezplatné parkování! K dispozici je bezplatné parkování. Parkování je k dispozici na místě. K dispozici je soukromé parkování.
Od 16:00:00 Do 19:00:00
Od 10:00:00 Do 11:00:00
Děti ve věku od 0 do 3 let bydlí zdarma při použití dětská postýlka. Hosté musí být starší 18 let pro check-in. Vítáme děti všech věkových kategorií.
Domácí mazlíčci nejsou povoleni.
Potřebujete najít Le trente 30? Nechte nás být vaším průvodcem s našimi GPS souřadnicemi - díky nim je lokalizace tohoto nádherného místa snazší než kdykoli předtím. - 48.196544,6.487443
Le trente 30 ví, jak důležité je být připojen! Hosté mohou nyní během svého pobytu využívat bezplatné připojení k internetu.
V Le trente 30 se ujistíme, že váš pobyt je co nejpohodlnější a nejpohodlnější tím, že nabízíme bezplatné parkování všem našim hostům. Takže se nemusíte obávat vysokých poplatků - jen si užijte pohodlné vybavení.
Check-in v Le trente 30 začíná na 16:00:00 a check-out je před 11:00:00.
Jakmile provedete rezervaci na Le trente 30, sdělíme vám kontaktní údaje vašeho hostitele, abyste je mohli kontaktovat přímo.
Hotely - Francie — Maison Matignon Bretagne, Résidence Gray d'Albion appartement DEL562, Berder - T2 - 10 min gare - terrasse - parking - linge inclus, Chambre Ethnique, Les Pieds dans l eau,
Více destinací — Hotely v Flinders, Hotely v Belnem, Hotely v Makhalanyane, Hotely v Macao, Hotely v Temblos,









