Podle 25 hodnocení
Le Télécab', T5, wifi, cave, ascenseur, 8 personnes se nachází v destinaci Luchon. Col de Peyresourde se nachází 14 km daleko, Col d'Aspin 46 km a Luchon Golf Course 1,5 km. V tomto apartmánu s výhledem na město a výhledem na hory je dostupné bezplatné Wi-Fi.
Tento apartmán má 3 ložnice, 3 koupelny, kuchyň s kompletním vybavením včetně jídelní části a lednice a obývací prostor s TV s plochou obrazovkou. Koupelna je vybavená sprchou, vanou a fénem.
V okolí se můžete věnovat pěší turistice, lyžování a cyklistice a ubytování nabízí možnost dojet až před vchod na lyžích.
Jezero Oô se nachází 14 km od ubytování Le Télécab', T5, wifi, cave, ascenseur, 8 personnes a Saint-Lary-Soulan 43 km. Letiště Tarbes Lourdes Pyrénées leží 103 km daleko.
Nedaleké hotely a jiné ubytování Le Sidonie (0 m), Agréable T2 au centre de Luchon (35 m), Le loft d'Étigny (35 m), T2 Luchon Centre 5 nuits minimum (43 m), L'Ascension, T4, proche télécabine, wifi, 6 personnes (44 m), LE CASTEL D'ALTI (48 m), Superbe T3 pour 7 pers. avec Wi-Fi et Parking à Luchon - FR-1-313-188 (52 m), Appartement T3 cosy centre-ville avec parking et animaux admis - FR-1-313-228 (52 m), Appartement à côté des Télécabines (54 m), Luchon évasion (54 m),
V tomto ubytování se nemohou konat rozlučky se svobodou a jiné podobné oslavy.
Provozováno soukromým hostitelem
This spacious apartment includes 1 living room, 3 separate bedrooms and 3 bathrooms with a bath and a shower. In the kitchen, guests will find a stovetop, a refrigerator, a dishwasher and kitchenware. The apartment has parquet floors, a seating area with a flat-screen TV, a private entrance, a tea and coffee maker as well as mountain views. The unit has 6 beds.
Při výběru Le Télécab', T5, wifi, cave, ascenseur, 8 personnes si přečtěte recenze ostatních hostů.
Ceny v hotelu Le Télécab', T5, wifi, cave, ascenseur, 8 personnes začínají od:
Chcete se podívat na ceny a nejlepší nabídky? Stačí, když vyberete termín.
Wi-Fi v celém objektu
Golfové hřiště (vzdálenost do 3 km), Sportovní rybolov, Sjezdové lyžování, Turistika pěšky, Jízda na kole, Jezdecké aktivity, Hraní minigolfu, Místnost pro lyžování, Umístění u sjezdovky, Vodní park, Procházky pěšky, Cyklistické výlety
Připojení k internetu, Bezdrátový internet, Bezplatné Wi-Fi
Rychlé přihlášení a odhlášení, Osobní přihlašování/odhlašování, Vydání faktury
Stolní hry a puzzle
Nekuřácké ubytování , Výtahová zařízení , Zvukově izolované pokoje , Ústřední topení , Hypoalergenní pokoje , Všechny nekuřácké prostory
Požární hlásiče
Zaměstnanci dodržují všechna bezpečnostní opatření nařízená místními úřady, Běžně používané předměty jako jídelní lístky, časopisy, papíry nebo pera odstraněny z dosahu
Bezkontaktní přihlášení/odhlášení, Možnost bezhotovostní platby, Dodržování pravidel fyzického odstupu, Přepážky či jiné překážky mezi hosty a personálem v potřebných situacích
Dezinfekční prostředky účinné proti COVID-19, Praní ložního prádla, osušek a dalšího textilu v souladu s pokyny místních úřadů, Dezinfekce ubytovacích prostor před příjezdem nových hostů, Uzavření ubytovacích jednotek po úklidu, Možnost odmítnout čistící služby v ubytovací jednotce během pobytu
Dodržování pravidel fyzického odstupu v restauracích a jídelnách, Dezinfekce všech talířů, příborů, sklenic a dalšího kuchyňského náčiní, Pečlivě zabalené pokrmy při donášce
Bezplatné Wi-Fi! Internetové služby jsou k dispozici. WiFi je k dispozici. Bezplatné WiFi je k dispozici. WiFi je k dispozici ve všech prostorách.
Parking information is not available.
Od 16:00:00 Do 23:00:00
Od 08:00:00 Do 11:00:00
Hosté musí být starší 18 let pro check-in. Vítáme děti všech věkových kategorií. Ubytování může vyžadovat kauci ve výši 300.00 EUR.
Domácí mazlíčci nejsou povoleni.
Nemůžete najít Le Télécab', T5, wifi, cave, ascenseur, 8 personnes? Žádný problém, dovolte nám, abychom vás nasměrovali správným směrem s našimi praktickými souřadnicemi! - 42.788884,0.592076
Le Télécab', T5, wifi, cave, ascenseur, 8 personnes ví, jak udělat radost vašim hostům - přístup k internetu zdarma! Užijte si relaxaci na tomto úžasném místě s vědomím, že budete připojeni k internetu, kdykoli to bude potřeba.
Check-in v Le Télécab', T5, wifi, cave, ascenseur, 8 personnes začíná na 16:00:00 a check-out je před 11:00:00.
Jakmile provedete rezervaci na Le Télécab', T5, wifi, cave, ascenseur, 8 personnes, sdělíme vám kontaktní údaje vašeho hostitele, abyste je mohli kontaktovat přímo.
Hotely - Francie — Le Logis du Château, Chalet Olimon, Résidence Les Belles Rives - maeva Home - Appartement 2 pièces 5 personnes - Confort MAE-4404, Le cactus, proche de la gare, La Cahute Rochelaise - Cosy dans le centre-ville à 5 min du port,
Více destinací — Hotely v Bikondo, Hotely v Manzanillo, Hotely v Jõgela, Hotely v Providence, Hotely v Makaunga,









