Celkové hodnocení hotelu
Le Convivial - Paisible propriété proche ParisChartres se nachází v destinaci Réclainville a nabízí ubytování s zahradou, neplaceným soukromým parkovištěm a terasou. Théâtre de Chartres je 26 km daleko. Tento penzion nabízí bezplatné Wi-Fi. Katedrála v Chartres se nachází asi 27 km daleko a Vlakové nádraží Gare de Chartres 27 km. Technical College of Rambouillet se nachází 43 km od tohoto penzionu.
V ubytování Le Convivial - Paisible propriété proche ParisChartres mají všechny pokoje psací stůl a TV. Všechny pokoje zahrnují kávovar a vlastní koupelnu s fénem a některé pokoje mají kuchyň s lednicí. Všechny pokoje v ubytování Le Convivial - Paisible propriété proche ParisChartres mají v ceně ložní prádlo a ručníky.
Chartrexpo se nachází 28 km od ubytování Le Convivial - Paisible propriété proche ParisChartres a Rambouillet Castle je 42 km od ubytování. Letiště Paříž – Orly leží 72 km daleko.
Při check-inu je nutné předložit platný průkaz totožnosti s fotografií a kreditní kartu. Upozorňujeme, že vyhovění zvláštním požadavkům závisí na dostupnosti a může se na ně vztahovat poplatek.
Pro zaručení rezervace je třeba provést platbu předem bankovním převodem. Ubytování Vás bude kontaktovat po provedení rezervace a poskytne Vám instrukce ohledně bankovního převodu.
Informujte prosím o svém předpokládaném čase příjezdu předem. Tuto informaci můžete napsat do políčka pro zvláštní požadavky při rezervaci nebo se obraťte přímo na ubytování. Kontaktní údaje jsou uvedeny v potvrzení rezervace.
V tomto ubytování se nemohou konat rozlučky se svobodou a jiné podobné oslavy.
Guests will have a special experience as this holiday home offers a fireplace. Featuring a private entrance, this spacious holiday home also is comprised of 4 separate bedrooms and 2 bathrooms with a bath and a shower. Guests will find a refrigerator, a dishwasher, kitchenware and an oven in the fully equipped kitchen. The holiday home also has a barbecue. This holiday home features a washing machine, a coffee machine, a TV and a terrace. The unit offers 7 beds.
Při výběru Le Convivial - Paisible propriété proche ParisChartres si přečtěte recenze ostatních hostů.
Ceny v hotelu Le Convivial - Paisible propriété proche ParisChartres začínají od:
Chcete se podívat na ceny a nejlepší nabídky? Stačí, když vyberete termín.
Parkovací místo, Bezplatné parkování, Parkování v areálu, Soukromé parkovací místo, Wi-Fi v celém objektu
Připojení k internetu, Bezdrátový internet, Bezplatné Wi-Fi
Plavecký bazén, Koupací bazén
Garážové parkování
Zahrada , Patio , Herní místnost
Nekuřácké ubytování , Všechny nekuřácké prostory
Bezkontaktní přihlášení/odhlášení
Dezinfekce ubytovacích prostor před příjezdem nových hostů
Bezplatné Wi-Fi! Internetové služby jsou k dispozici. WiFi je k dispozici. Bezplatné WiFi je k dispozici. WiFi je k dispozici ve všech prostorách.
Bezplatné parkování! K dispozici je bezplatné parkování. Parkování je k dispozici na místě. K dispozici je soukromé parkování. K dispozici je garážové parkování.
Od 15:00:00
Do 11:00:00
Hosté musí být starší 18 let pro check-in. Vítáme děti všech věkových kategorií. Ubytování může vyžadovat kauci ve výši 500.00 EUR. Způsob platby kauce: cash.
Domácí mazlíčci nejsou povoleni.
Objevování Le Convivial - Paisible propriété proche ParisChartres nebylo nikdy snazší - stačí zadat jejich souřadnice a budete tam okamžitě! - 48.332587,1.728225
Le Convivial - Paisible propriété proche ParisChartres ví, jak zacházet se svými hosty dobře! Všichni hosté mají přístup k internetu zdarma - to je jen nabídka.
Pro všechny silniční cestující, nehledejte nic dalšího - tato nemovitost má vaše problémy s parkováním vyřešeny tím, že nabízí volná místa svým hostům!
Check-in v Le Convivial - Paisible propriété proche ParisChartres začíná na 15:00:00 a check-out je před 11:00:00.
Jakmile provedete rezervaci na Le Convivial - Paisible propriété proche ParisChartres, sdělíme vám kontaktní údaje vašeho hostitele, abyste je mohli kontaktovat přímo.
Hotely - Francie — La cave de l'éperon, Charmant appart **, 6 pers, 2 balcons, prox pistes & village, parking gratuit - FR-1-342-147, Studio cosy à 200m du centre et des pistes - Morzine - FR-1-754-70, Renovated Apartment Saint-Germain-des-Prés - Le Bon Marché, logement insolite KOTA,
Více destinací — Hotely v Huechulafquen Lake, Hotely v Essen, Hotely v Windwardside, Hotely v West Bay, Hotely v Bugolobi,









