Ocena na podstawie 10 opinii
Obiekt Le Cèdre położony jest w miejscowości Montlay-en-Auxois i oferuje bezpłatne Wi-Fi oraz klimatyzację. Odległość ważnych miejsc od obiektu: Pole golfowe Château de Chailly – 28 km, MuséoParc Alésia – 31 km. Ogród i prywatny parking są dostępne na miejscu bez dodatkowych opłat. W okolicy w odległości 5,1 km znajduje się Pré Lamy Golf Course.
W domku zapewniono taras, kilka sypialni (2), salon z telewizorem z płaskim ekranem, kuchnię ze standardowym wyposażeniem, a także łazienkę (1) z prysznicem. Obiekt oferuje widok na ogród dla gości do podziwiania.
Odległość ważnych miejsc od obiektu: Regionalny park przyrody Morvan – 33 km. Lotnisko Lotnisko Dole-Jura znajduje się 136 km od obiektu.
W obiekcie obowiązuje zakaz organizowania wieczorów panieńskich, kawalerskich itp.
Prosimy o wcześniejsze poinformowanie obiektu o planowanej godzinie przyjazdu. Aby to zrobić, możesz wpisać treść prośby w miejscu na życzenia specjalne lub skontaktować się bezpośrednio z obiektem, korzystając z danych kontaktowych widniejących w potwierdzeniu rezerwacji.
Zarządzany przez gospodarza prywatnego (osobę fizyczną)
This air-conditioned chalet consists of 1 living room, 2 separate bedrooms and 1 bathroom with a shower. The chalet's kitchen is available for cooking and storing food. Featuring a terrace with garden views, this chalet also provides a barbecue and a flat-screen TV. The unit offers 2 beds.
Wybierając Le Cèdre, zapoznaj się z opiniami innych gości.
Ceny w hotelu Le Cèdre zaczynają się od:
Chcesz zobaczyć ceny i najlepsze oferty? Wystarczy wybrać daty.
miejsce parkingowe, parking bezpłatny, parking na terenie obiektu, parking prywatny, Bezpłatne WiFi w całym budynku
dostęp do sieci internetowej, Bezprzewodowy Internet, bezpłatny dostęp do WiFi
zielony ogród, przestronny taras
pokoje przeznaczone dla osób niepalących, pokoje wieloosobowe, absolutny zakaz palenia, system klimatyzacji
Darmowe Wi-Fi! Usługi internetowe są dostępne. WiFi jest dostępne. Darmowe WiFi jest dostępne. WiFi jest dostępne we wszystkich obszarach.
Parkowanie gratis! Bezpłatny parking jest dostępny. Parking jest dostępny na miejscu. Prywatny parking jest dostępny.
od 16:00:00 do 20:00:00
od 09:00:00 do 11:00:00
Dzieci w wieku od 10 do 16 lat przebywają bezpłatnie, korzystając z dodatkowego łóżka. Dzieci od 17 lat płacą 10.00 EUR za noc, korzystając z dodatkowego łóżka. Goście muszą mieć co najmniej 18 lat, aby się zameldować. Zapraszamy dzieci od 10 lat. Obiekt może wymagać depozytu w wysokości 150.00 EUR. Metoda płatności za depozyt: cash.
Zwierzęta nie są akceptowane.
Musisz szybko znaleźć obiekt Le Cèdre? Nie ma problemu - dzięki tym dokładnym współrzędnym masz wszystko pod kontrolą! - 47.3524,4.281047
W Le Cèdre możesz pozostać w kontakcie nie płacąc ani grosza! Ciesz się bezpłatnym dostępem do Internetu podczas pobytu.
Ciesz się jeszcze bardziej swoim pobytem dzięki bezpłatnemu i wygodnemu parkingowi dzięki naszej uprzejmości!
Zameldowanie w obiekcie Le Cèdre rozpoczyna się o 16:00:00, a wymeldować się można do 11:00:00.
Gdy dokonają Państwo rezerwacji w obiekcie Le Cèdre, udostępnimy dane kontaktowe Twojego gospodarza, tak aby można było się z nim skontaktować bezpośrednio.
Francja — hotele — Ferme de La poterie, Les Cabanes De Pyrene, Les Floralis, Happy Moose - Cosy Mont Blanc View apartment, Studio cabine avec balcon sud-est au Lioran - FR-1-787-100,
Więcej celów podróży — Hotele Riverton, Hotele Müqtǝdir, Hotele Migiškiai, Hotele Haller, Hotele Maatea,









