Podle 8 hodnocení
Lavender House se nachází v destinaci Belgrad a poskytuje zahradu, sdílený lounge a sdílenou kuchyň. Chorvatské národní divadlo Ivana Zajce se nachází jen 29 km odtud. Toto ubytování s klimatizací poskytuje Wi-Fi zdarma a na místě je k dispozici také soukromé parkoviště. Hrad Trsat se nachází 29 km odtud.
Tento apartmán má 2 ložnice, 1 koupelnu, ložní prádlo, ručníky, TV s plochou obrazovkou se satelitními programy, jídelní část a kuchyň s kompletním vybavením. Může se pochlubit také terasou s výhledem na hory. Koupelna je vybavená sprchou, pračkou, bezplatnými toaletními potřebami a fénem.
Lavender House nabízí venkovní gril. V ubytování Lavender House je k dispozici pronájem jízdního kola a v okolí se můžete věnovat cyklistice.
Námořní a historické muzeum chorvatského přímoří se nachází 29 km od ubytování Lavender House a HNK Rijeka Stadium Rujevica 33 km. Letiště Rijeka leží 21 km daleko.
Informujte prosím o svém předpokládaném čase příjezdu předem. Tuto informaci můžete napsat do políčka pro zvláštní požadavky při rezervaci nebo se obraťte přímo na ubytování. Kontaktní údaje jsou uvedeny v potvrzení rezervace.
Pro zaručení rezervace je třeba provést platbu předem bankovním převodem. Ubytování Vás bude kontaktovat po provedení rezervace a poskytne Vám instrukce ohledně bankovního převodu.
Při check-inu je nutné předložit platný průkaz totožnosti s fotografií a kreditní kartu. Upozorňujeme, že vyhovění zvláštním požadavkům závisí na dostupnosti a může se na ně vztahovat poplatek.
Provozováno soukromým hostitelem
Guests will have a special experience as the apartment offers a fireplace. This spacious apartment consists of 1 living room, 2 separate bedrooms and 1 bathroom with a shower and free toiletries. Guests will find a stovetop, a refrigerator, a dishwasher and kitchenware in the kitchen. The apartment also offers a barbecue. The air-conditioned apartment provides a flat-screen TV with cable channels, a washing machine, a private entrance, soundproof walls as well as garden views. The unit offers 4 beds.
Při výběru Lavender House si přečtěte recenze ostatních hostů.
Ceny v hotelu Lavender House začínají od:
Chcete se podívat na ceny a nejlepší nabídky? Stačí, když vyberete termín.
Parkovací místo, Domácí mazlíčci povoleni, Bezplatné parkování, Parkování v areálu, Soukromé parkovací místo, Wi-Fi v celém objektu
Sportovní rybolov, Turistika pěšky, Jízda na kole, Aktivity se šnorchlem, Procházky pěšky, Cyklistické výlety, Exkurze nebo přednášky o místním kulturním dědictví, Koncert živé hudby / vystoupení, Sportovní přenosy
Připojení k internetu, Bezdrátový internet, Bezplatné Wi-Fi
Grilování, Víno a šampaňské
Transfer z/na letiště, Transfer z letiště za poplatek, Parkování na ulici
Rychlé přihlášení a odhlášení
Zahrada , Patio , Kaplička/oltářní prostor , Slunná terasa , Společná kuchyňská zóna , Společenský prostor , Venkovní sezení , Místa pro piknik , Venkovní ohniště
Nekuřácké ubytování , Rodinné ubytování , Ústřední topení , Klimatizační zařízení , Vyhrazený prostor pro kuřáky, Krmítka pro domácí zvířata, Vstup pomocí klíče
Zaměstnanci dodržují všechna bezpečnostní opatření nařízená místními úřady, Dezinfekce rukou v ubytovací jednotce i v hlavních prostorách, Lékárnička k dispozici, K dispozici roušky pro hosty
Možnost bezhotovostní platby
Dezinfekční prostředky účinné proti COVID-19, Praní ložního prádla, osušek a dalšího textilu v souladu s pokyny místních úřadů, Dezinfekce ubytovacích prostor před příjezdem nových hostů, Možnost odmítnout čistící služby v ubytovací jednotce během pobytu
Dezinfekce všech talířů, příborů, sklenic a dalšího kuchyňského náčiní
Bezplatné Wi-Fi! Internetové služby jsou k dispozici. WiFi je k dispozici. Bezplatné WiFi je k dispozici. WiFi je k dispozici ve všech prostorách.
Bezplatné parkování! K dispozici je bezplatné parkování. Parkování je k dispozici na místě. K dispozici je soukromé parkování. Parkování na ulici je k dispozici.
Od 16:00:00 Do 19:00:00
Od 08:00:00 Do 10:00:00
Děti od 0 let platí 20.00 EUR za noc při použití přistýlka. Děti ve věku od 0 do 2 let bydlí zdarma při použití dětská postýlka. Hosté musí být starší 18 let pro check-in. Vítáme děti všech věkových kategorií.
Domácí zvířata jsou povolena. Může být požadován další poplatek.
Rychle vyhledejte objekt Lavender House pomocí těchto souřadnic! Díky nim budete moci rychle najít cestu přímo tam. - 45.214271,14.699388
Lavender House ví, jak udělat radost vašim hostům - nabízí bezplatné připojení k internetu! Tak směle do toho, využijte tohoto skvělého pohodlí a připojte se.
Máme pro vás podporu! Naši hosté mohou zaparkovat své auto u nás, bez ohledu na to, jak dlouho u nás zůstanou.
Check-in v Lavender House začíná na 16:00:00 a check-out je před 10:00:00.
Jakmile provedete rezervaci na Lavender House, sdělíme vám kontaktní údaje vašeho hostitele, abyste je mohli kontaktovat přímo.
Hotely - Chorvatsko — House Kontus, 2 Bedroom Pet Friendly Apartment In Vir, Apartman Silvija, Remi, Oaza mira,
Více destinací — Hotely v Kirkjuból, Hotely v Al Khiran, Hotely v Monte Carlo, Hotely v Bamako, Hotely v NʼDjamena,






