Podle 18 hodnocení
#Lavaux se nachází v destinaci Lutry a nabízí zahradu, terasu a výhled na město. Lausanne vlakové nádraží se nachází 6,7 km daleko. Tento penzion se nachází v dobré lokalitě v oblasti Lutry. Kongresové centrum Palais de Beaulieu se nachází 8 km daleko a Gare de Montreux 23 km. Z pokojů budete mít hezký výhled na jezero.
V ubytování #Lavaux mají všechny pokoje patio s výhledem na hory. Vybavení všech pokojů zahrnuje kávovar a vlastní koupelnu s fénem a některé pokoje zahrnují kuchyň s lednicí. Všechny pokoje v ubytování #Lavaux mají v ceně ložní prádlo a ručníky.
Ours se nachází 6,6 km od ubytování #Lavaux a Vennes 6,9 km. Mezinárodní letiště Ženeva Cointrin leží 72 km daleko.
V tomto ubytování se nemohou konat rozlučky se svobodou a jiné podobné oslavy.
Informujte prosím o svém předpokládaném čase příjezdu předem. Tuto informaci můžete napsat do políčka pro zvláštní požadavky při rezervaci nebo se obraťte přímo na ubytování. Kontaktní údaje jsou uvedeny v potvrzení rezervace.
Provozováno soukromým hostitelem
Meals can be prepared in the kitchen, which features a stovetop, a refrigerator, a dishwasher and kitchenware. The studio features a washing machine, a coffee machine, a terrace with lake views as well as a private bathroom boasting a walk-in shower. The unit has 2 beds.
Při výběru #Lavaux si přečtěte recenze ostatních hostů.
Ceny v hotelu #Lavaux začínají od:
Chcete se podívat na ceny a nejlepší nabídky? Stačí, když vyberete termín.
Parkovací místo, Bezplatné parkování, Parkování v areálu
Zahrada , Patio
Nekuřácké ubytování , Rodinné ubytování , Všechny nekuřácké prostory
Informace o internetu nejsou k dispozici.
Bezplatné parkování! K dispozici je bezplatné parkování. Parkování je k dispozici na místě.
Od 15:00:00 Do 18:00:00
Od 08:00:00 Do 11:00:00
Děti ve věku od 0 do 3 let bydlí zdarma při použití dětská postýlka. Hosté musí být starší 18 let pro check-in. Vítáme děti všech věkových kategorií.
Domácí mazlíčci nejsou povoleni.
#Lavaux je snadné najít! Stačí najít souřadnice a budete o krok blíže k objevení všeho, co máme. - 46.506544,6.699978
Pobyt v této nemovitosti je skvělý, protože můžete zaparkovat své auto zdarma - nemusíte se starat o skryté poplatky!
Check-in v #Lavaux začíná na 15:00:00 a check-out je před 11:00:00.
Jakmile provedete rezervaci na #Lavaux, sdělíme vám kontaktní údaje vašeho hostitele, abyste je mohli kontaktovat přímo.
Hotely - Švýcarsko — Hotel Sparrhorn, Chalet Happy Cow - Top Lage nähe Bodensee, Rheinfall, Schaffhausen & Zürich - Ländliche Idylle mit Privat-Parkplatz und viel Komfort - 120m2 - 3 Stockwerke, Hidden Retreats The Lohner, Einzelzimmer mit Gemeinschaftsbad -und Küchenbenutzung, Gemütliches Walliser Chalet Nahe Aletschgebiet,
Více destinací — Hotely v El Serrat, Hotely v Dubréka, Hotely v Siem Reap, Hotely v Kyzylkum, Hotely v Vientiane,